CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Marek1977 12 sie 2013, 15:16
Klomipramina jest obecnie najsilniejszym lekiem oddziałującym na receptor 5HT1a.Blokując receptory 5HT2a oraz 5HT2c oraz będąc silnym "SSRI " następuje przekierowanie potężnej ilości serotoniny na autoreceptor 5HT1a co skutkuje szybkim i silnym działaniem przeciwdepresyjnym,przeciwlękowym oraz na ZOK.
Conscientia est, necesse est

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 12 sie 2013, 20:56
Popiół, a jak jest obecnie na tej dawce wenli 225? jaką czujesz różnice pomiędzy tą dawką a 150?

Bezimienna123 właśnie o to chodzi że nie czuje obecnie żadnej różnicy, nie czuję działania leku, brak skutków ubocznych, jak bym jadł cukierki.

Miko84 w aptece nie mieli mirty dlatego wziąłem mianseryne bo nie chciało mi się czekać i szukać po innych aptekach, zostały mi 2 tabletki a w szafce czeka już mirtazapina, na razie nie jestem w stanie opisać ci różnic w działaniu, wydaje mi się jednak że mianseryna w wyższych dawkach bardziej "otumania" następnego dnia ciężej dojść do siebie.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 12 sie 2013, 21:11
Ja teraz będę testować citalopram + miansa, a jak cital się nie sprawdzi, to będzie sertra. Lubię citalopram, mam po nim dobrą koncentrację, jasność umysłu, no i co najważniejsze - nie zabija emocji.
Dżejmson

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez In_Chains_Of_DD 13 sie 2013, 19:07
Dżejm, to co jednak schodzisz z wenli już? Źle na niej jest?

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 13 sie 2013, 21:20
In_Chains_Of_DD, przestała działać. A przy maksymalnej dawce jestem całkowoicie wyłączony - zero jakichkolwiek emocji.
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez In_Chains_Of_DD 13 sie 2013, 21:47
ja teraz mam kompletną anhedonię, w ogóle nie potrafię odczuwać jakiejkolwiek przyjemności, odcinam się od wszystkiego, mam spłycone emocje a do tego masakryczna derealizacja/depersonalizacja - jutro idę po Wellbutrin i wiąże z nim pewne nadzieje

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 13 sie 2013, 21:53
In_Chains_Of_DD, mam tak samo , poprostu nic kompletnie mnie nie cieszy ,we wszystkim widzę czarną otchłań .
U Ciebie leki przestały działać czy inny powód złego samopoczucia ?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 13 sie 2013, 23:34
Dżejm mam to samo z wenlafaksyna, nie czuje żadnego działania leku, żadnych skutków ubocznych itp. jak bym wcinał witaminę c. Najgorsze jest to że wróciła koszmarna depresja, nie jestem w stanie funkcjonować w jakiejkolwiek sferze życia, jedyne rozwiązanie jakie widzę to śmierć przez samobójstwo. Już nie wiem gdzie szukać pomocy, ta choroba zawsze wraca.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 14 sie 2013, 07:33
Popiół ile czasu dałeś samej mirtazapinie? To lek który dłuuuugo się rozkręca.
miko84

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 14 sie 2013, 09:15
Popiół, to wypróbuj wellbutrin, może ssri i snri nie są dla ciebie. mi w pewnym momencie ani wenlafaksyna nie poprawiała nastroju ani ta ''zajebista'' mirtazapina, dopiero well zadziałał

ale aktualnie bede trzymac sie chyba tego, bo nastrój jest spoko i co najważniejsze nie ma lęków i śpię doskonale :) co prawda wróciło zmęczenie podłe, wykończenie i muszę ratować się energetykami, choć nie bardzo to działa i motywować się do wszystkiego, ale od tego jest życie, żeby walczyć i każdy się męczy i trzeba z tym żyć, wolę to niż lęki
CórkaNocy

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 14 sie 2013, 09:41
A ile brałaś samą mirtę i w jakiej dawce? :)
miko84

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 14 sie 2013, 09:46
miko84, 1,5 roku w dawce 15-30 mg
CórkaNocy

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 14 sie 2013, 09:53
Popiół napisał(a):Dżejm mam to samo z wenlafaksyna, nie czuje żadnego działania leku, żadnych skutków ubocznych itp. jak bym wcinał witaminę c. Najgorsze jest to że wróciła koszmarna depresja, nie jestem w stanie funkcjonować w jakiejkolwiek sferze życia, jedyne rozwiązanie jakie widzę to śmierć przez samobójstwo. Już nie wiem gdzie szukać pomocy, ta choroba zawsze wraca.

Że zawsze wraca przekonałam wielokrotnie. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w pewnym momencie coś w mózgu nie zatrybi i wszystko się wali do góry nogami w przeciągu jednej chwili. A leczenie tego gówna trwa miesiącami.
Popiół długo bierzesz już te leki? wiesz czasem potrzeba kilku miesiecy aby odczuć jakąkolwiek poprawe.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 14 sie 2013, 09:54
CórkaNocy sama mirta? To czemu brałaś tak długo skoro nie działała??
miko84

Sortuj wg