CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 08 sie 2013, 13:36
Dżejm i inni. Jeśli mirtazapina z SSRI/SNRI działa u Was słabo to mianseryna z SSRI/SNRI może zadziałać lepiej. Mimo, że leki są podobne to jest pewna znacząca różnica między nimi - mianseryna jest dużo silniejszym antagonistą 5-HT2c od mirtazapiny a to głównie wpływa na działanie w miksie z SSRI/SNRI.

Jeśli zależy komuś bardziej na emocjach to sertralina. Jeśli chce silniejszego działania przeciwlękowego to paroksetyna.
miko84

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 08 sie 2013, 13:38
Bezimienna123, kusisz kusisz tym wellbutrinem. Lekarz do u ktorego lecze sie obecnie chciał mi z początku właśnie ten lek przepisać, jednak mówił że do tanich nie nalezy, więc ostatecznie zdecydował najpierw spróbować z wenlą.

-- 08 sie 2013, 12:39 --

miko84, a jeśli chce się aktywizacji, kopa do życia?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Michuj 08 sie 2013, 13:42
ladywind napisał(a):

nigdy bym nie przypuścił, ale ja bym do tego potrzebował dużych dawek benzo :lol: Jakieś 4 mg alpry dziennie :lol: Zamiast zamułki jest power :lol:
Loża szyderców

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 08 sie 2013, 13:43
Bezimienna123 napisał(a):ladywind, u mnie przewlekle zmeczenie i brak sily na cokolwiek, nawet czasem na umycie sie, umalowanie, trwalo okolo rok i dopiero jak wzielam wellbutrin przeszlo :( to bylo straszne jak pilam wtedy po 2,3 energetyki dziennie, zeby miec chociaz sile zrobic zakupy obok w spozywczaku, bo nawet przejscie sie na dworze 5 minut bylo wykańczające, a teraz na wellu moglam nawet biegac znowu, chodzic godzinami, kupowac po ponad roku hurtem ubrania i kosmetyki, miec sile na wszystko, wygladac naprawde super, kazdy kogo teraz spotykalam zachwycal sie tym jak dobrze wygladam.

Pisałaś to o mnie w czasie przeszłym? ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 08 sie 2013, 13:55
ladywind SSRI z miansą powinny tak zadziałać. Tu sertralina byłaby chyba lepszym wyjściem od paro. Jeśli mówimy o skutecznym działaniu przeciwdepresyjnym to jest i chęć do działania i motywacja, dobry nastrój, oraz brak lęku. To trudne do osiągnięcia ale u wielu możliwe.
miko84

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 08 sie 2013, 14:00
miko84 napisał(a):ladywind SSRI z miansą powinny tak zadziałać. Tu sertralina byłaby chyba lepszym wyjściem od paro. Jeśli mówimy o skutecznym działaniu przeciwdepresyjnym to jest i chęć do działania i motywacja, dobry nastrój, oraz brak lęku. To trudne do osiągnięcia ale u wielu możliwe.

A własnie tych czterech najbardziej mi brakuje :roll:

-- 08 sie 2013, 13:04 --

Michuj napisał(a):
ladywind napisał(a):

nigdy bym nie przypuścił, ale ja bym do tego potrzebował dużych dawek benzo :lol: Jakieś 4 mg alpry dziennie :lol: Zamiast zamułki jest power :lol:

Nie chodziło mi o taki narkotyczny sztuczny power, bo taki to można mieć i po alkoholu, tylko o uwolnienie się od depresji i uzyskanie chęci do życia, a wtedy to i się ma ochotę za coś zabrać.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Michuj 08 sie 2013, 14:12
ladywind napisał(a):
Nie chodziło mi o taki narkotyczny sztuczny power, bo taki to można mieć i po alkoholu, tylko o uwolnienie się od depresji i uzyskanie chęci do życia, a wtedy to i się ma ochotę za coś zabrać.

nie znam ''naturalnych'' sposobów. Gdyby takowe były, to nie było by problemem z dobraniem leków ;)
Loża szyderców

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 08 sie 2013, 14:15
Michuj, miałam na myśli leki nie o działaniu doraźnym :P ;)

-- 08 sie 2013, 13:15 --

A tak poza tym, to też podobnie jak ja zamieniłeś się w potworka? :mrgreen:

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 08 sie 2013, 14:23
ladywind, tak, bo tak było a jak zaczelam brac wellbutrin to przeszlo w krotkim czasie i gdyby nie te coraz silniejsze lęki byloby idealnie, odlotowo, ale teraz po odstawieniu podejrzewam, ze wszystko wroci, bo tak bylo w przeszlosci juz po podobnych lekach, odstawilam i w krotkim czasie cale to go**o wracalo
CórkaNocy

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Michuj 08 sie 2013, 14:25
ladywind napisał(a):Michuj, miałam na myśli leki nie o działaniu doraźnym :P ;)

Ale przecież lekarze sami mówią - brac w razie potrzeby, a czasem potrzeba jest ciągle :P
Loża szyderców

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 08 sie 2013, 14:27
Bezimienna123, u mnie też po odstawieniu leków czy nawet przy minimalnym zmniejszeniu dawki całe to dziadostwo powracało. :?

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Michuj 08 sie 2013, 14:32
no to łatwo się domyśleć - nie zmniejszać to nie będzie wracać :P Dlatego ja nie kombinuję :P
Loża szyderców

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 08 sie 2013, 14:40
Michuj napisał(a):no to łatwo się domyśleć - nie zmniejszać to nie będzie wracać :P Dlatego ja nie kombinuję :P

mam już niejedną nauczkę :? tym razem jak coś zaskoczy, to ani śmiem coś zmniejszać :pirate:

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 08 sie 2013, 14:48
a jeśli nawet po wenli mnie muli to po paroksetynie czy citalopramie, esci tym bardziej będzie mnie mulić? paro podobno dziala troche na dopamine, ale zarazem bardzo silnie na serotonine
CórkaNocy

Sortuj wg