CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 08 sie 2013, 10:17
Bezimienna123 napisał(a):ladywind, no niestety, jak trzeba, to co zrobić. Ale nie wiem czy do końca na stare śmieci, bo wg lekarza mirta też może mnie trochę nakręcać, ale zobaczę jak będzie, jak przejdą lęki to będę brała znowu to crf, niepoprawiające nastroju niestety, ale spróbuję sama z tym walczyć, bo jak nie będzie lęków to swobodniej mi się będzie żyło

a Ty na jakich dawkach teraz jesteś?

225mg wenli i 15mg mirtazapiny
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Michuj 08 sie 2013, 10:19
ladywind napisał(a):

i nie je bumszakalaka? :shock:
Loża szyderców

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez sylvek 08 sie 2013, 10:42
Dżejm napisał(a):miko84 Ciekaw jestem jak jest z aktywizacją i emocjami na sertralinie.

prawdopodobnie nie będzie zadnej poprawy bo dopamina ma niewiele wspolnego z brakiem emocji na SSRI. Swiadczy o tym wyjątkowo niska skuteczność dopaminergików i to takich z prawdziwego zdarzenia.

ps. pomysł obrazowania mózgu nie jest zły. Problemem jest zaproponowany do tego środek czyli zwykła tomografia która z pewnoscią nic nie wykaze. Najlepszy byłby PET lub fMRI (pokazują funkcjonowanie a nie strukture mózgu) tyle ze takie badanie kosztowałoby co najmniej kilka/kilkanaście tysiecy pln.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 08 sie 2013, 10:44
Michuj napisał(a):
ladywind napisał(a):

i nie je bumszakalaka? :shock:

co takie zdziwienie? :shock: cudotwórcze działanie przestało działać i tyle, pewnie już orgaznim się przyzwyczaił i niewiele ten mix juz pomoże :?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 08 sie 2013, 10:48
Dżejm z mojego doświadczenia i tego co mówił mi ostatnio lekarz to SSRI a SSRI+miansa to zupełnie inna bajka. Często miał np. tak że same SSRI nie działały i dopiero dołożenie mianseryny pomogło. Na sertralinie jest więcej emocji przez dopaminowe działanie. Brałem i paro i sertralinę i paro bardziej znieczulała, chociaż z mianseryną te leki zupełnie zmieniają działanie.
miko84

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 08 sie 2013, 10:50
miko84, brałam te wszystkie tylko bez mianseryny. bardzo źle wspominam sertraline, która nasiliła mi nn. Ale tak jak piszesz, że z mianseryną może być zupelnie inne działanie.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Michuj 08 sie 2013, 10:51
ladywind, jeśli liczysz na jakieś cudotwórcze działania, to obawiam się że po takim przerobie tylu leków, nie ma na to szans. Przede wszystkim trzeba mieć świadomość że cudowna piguła nie istnieje. Może pomóc, ale do cudów daleko...
Loża szyderców

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 08 sie 2013, 10:52
Michuj, wiadomo , że nie, ale normalnym nie jest by nie mieć na nic chęci i energii do działania. Wiec tu ewidentnie lek przestał działać.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Michuj 08 sie 2013, 10:55
Też mam takie chwilę, ale przeważnie prędzej czy później mijają na krócej czy dłużej...
Loża szyderców

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 08 sie 2013, 10:56
miko84, więc co na moim miejscu byś dołożył do miksu z miansą biorąc pod uwagę, że mam ograniczone mocno emocje? Sertrę?
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 08 sie 2013, 10:58
Michuj napisał(a):Też mam takie chwilę, ale przeważnie prędzej czy później mijają na krócej czy dłużej...

U mnie od 2 miesiecy ciągną się jak psi ogon i nie przechodzą.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 08 sie 2013, 11:46
ladywind, u mnie przewlekle zmeczenie i brak sily na cokolwiek, nawet czasem na umycie sie, umalowanie, trwalo okolo rok i dopiero jak wzielam wellbutrin przeszlo :( to bylo straszne jak pilam wtedy po 2,3 energetyki dziennie, zeby miec chociaz sile zrobic zakupy obok w spozywczaku, bo nawet przejscie sie na dworze 5 minut bylo wykańczające, a teraz na wellu moglam nawet biegac znowu, chodzic godzinami, kupowac po ponad roku hurtem ubrania i kosmetyki, miec sile na wszystko, wygladac naprawde super, kazdy kogo teraz spotykalam zachwycal sie tym jak dobrze wygladam. Nie chce, zeby na tym CRF znowu ten koszmar wykonczenia i zlego nastroju wrocil :cry: dlaczego mnie az taki koszmar musi spotykac, ktory da sie zwalczyc tylko odpowiednimi pastylkami, ktore wywoluja u mnie lęki nie do przyjecia. Co za gowniane pieklo. Ale teraz postaram sie po raz n-ty walczyc o to, zeby udawac, ze mam niby troche sily na cos, zmuszac sie do zycia, chocby nie wiem co.
Ale nie wiem czy kiedys obudze sie i stwierdze, ze jest tak jak powinno byc, ze ani nie zamulam ani nie jestem naspeedowana, tylko stabilna, jak zdrowy obywatel. Doswiadczenie tylu lat pokazuje, ze chyba nigdy i musze wybrac co lepsze czy depresja czy lęki :cry:
CórkaNocy

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 08 sie 2013, 11:57
Bezimienna123, a próbowałaś mixów z mirtą, miansą, trazodonem? Brałaś amisulpryd w małych dawkach? Na lęki wenlę masz, to może do tego jakiś aktywizujący neuroleptyk?
Wielu z nas tutaj przeżywa to samo gówno, ale jakoś musimy się trzymać, bo drugiego życia już nie dostaniemy, mamy tylko to jedno.
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 08 sie 2013, 12:07
Dżejm, bralam to wszystko, co wymieniles. A neuroleptyki aktywizowaly mnie na miesiac, potem przestawaly mi mulily mnie
tez zdaje sobie sprawe, ze wielu tutaj przezywa to samo, albo ma jeszcze gorzej i to chyba mnie jakos trzyma, bo gdybym miala tylko patrzec na zdrowych, ktorzy nigdy nie mieli zadnych problemow psychicznych albo udalo im sie z tego szybko wyjsc raz na zawsze, to ciezko byloby mi to zniesc
coz, sprobuje teraz pobyc na tej wenli i zobacze jak bedzie dzialac, postaram sie walczyc, poki bede mogla i moze nie kastrowac tak emocji wyzszymi dawkami, bo na 75 czy 112,5 jeszcze bylo w miare
CórkaNocy

Sortuj wg