CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 29 lip 2013, 21:37
Byłem wcześniej na 150mg wenli i 30mg mianseryny, pozwalał mi ten zestaw jakoś funkcjonować, częściej w melancholii i smutku ale jakoś się turlałem przez życie. Chciałem spróbować moklobemidu no i się zaczęło...ostre wahania nastroju, podchodzące pod "chad" tylko bez manii, raczej z mocnymi "dołami", czekałem, myślałem że się ustabilizuje aż się doczekałem nawrotu ciężkiej depresji.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 29 lip 2013, 21:45
Popiół, a wellbutrin brałeś?
CórkaNocy

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 29 lip 2013, 21:59
Popiół napisał(a):Ma ktoś doświadczenie z większymi dawkami wenlafaksyny np. 300mg ?

Dostałem nawrotu ciężkiej depresji z silnymi myślami samobójczymi, straciłem przez to kolejną prace...nie mam siły nawet zdania wyskrobać.
Myślę nad dużymi dawkami wenlafaksyny i mirtazapiny. Chociaż ja chyba nawet nie myślę racjonalnie, nie jestem w stanie podjąć najprostszej decyzji a do szpitala się nie położę.

Możesz zwiększyć wenle max do 375mg , mnie nawet lekarz ostatnio tak zalecił ale wstrzymalam się i zwiekszylam mirte z 15 na 30mg i depresja puszcza . Także spróbuj zwiększyć np.do 300mg i poczekaj z 2 tyg.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez niosaca_radosc 29 lip 2013, 22:02
Popiół, ja bym na Twoim miejscu wróciła na 150, a po kilku dniach do 225. No i mirte od razu na 30. Wtedy zobaczysz co się dzieje.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Kalebx3 29 lip 2013, 22:02
Możesz zwiększyć wenle max do 375mg ,

przyznam szczerze ,że dla mnie takie dawki Wenli to KOSMOS. Najwięcej brałem kiedys 150 i myslałem ,że mózg mi sie ugotuje. Teraz to nawet jabkym wział 75 to chyba bym przez dwa dni nic niemógł zjeść ,a o nerwówie to nawet nie chcę myślaęć jaka by byla,,,nieznośna.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 30 lip 2013, 11:10
Kolejny dzień na CRF. Jest całkiem nieźle, póki co bez objawów depresji. Samopoczucie w porządku, brak zamuły mimo źle przespanej nocy.
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 30 lip 2013, 11:12
Dżejm, to świetnie. U mnie dzisiaj zniżka nastroju, nie wiem czy to wina tego że mirte wziełam dopiero ok 1 w nocy, czy jakieś myśli same w sobie przekreśliły dzisiejszy nastrój.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 30 lip 2013, 11:39
Bezimienna123 wellbutrinu jeszcze nie próbowałem, przymierzałem się do niego już kilka razy, boje się że będzie powodował u mnie stres, ciągłe napięcie no i może potęgować lęk, chociaż mój teraźniejszy epizod depresji przebiega raczej bez mocniejszych lęków, jak już się pojawią to nie są tak dokuczliwe, np. przy poprzednim epizodzie lęk był nie do zniesienia zwłaszcza z rana, tak że różnie to u mnie bywa.
Występuje u mnie też dość często taki epizod mieszany podbiegający pod "chad" nie wiem czy wellbutrin nie pogłębiał by tych moich wahań nastroju, jeżeli bym się na niego zdecydował to w połączeniu z ssri, do tego stabilizator.

-- 30 lip 2013, 11:47 --

Bezimienna a ty jak się czujesz na wellbutrinie? ile czasu trwa u ciebie terapia tym lekiem? Prócz depresji cierpisz na jakieś lęki, fobie?

Niosąca_radość tak zrobię, nie będę szalał z dużymi dawkami bo mogą okazać się nie potrzebne a skutków ubocznych przybędzie.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez niosaca_radosc 30 lip 2013, 13:51
Popiół, dokładnie. Przedawkowywać też nie ma sensu. Jeśli zareagujesz na 225, szkoda "truć się" 300.
Ja gdybym mogła z chęcią bym zeszła na niższą dawkę, ale u mnie to niemożliwe, bo pojawiają się stany depresyjne.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 30 lip 2013, 16:16
Popiół, na wellu czuje sie genialnie pod wzgledem nastroju. Mialam wczesniej ciezka depresje i nawet CRF nie pomagal na nastroj ani innne leki,juz myslalam ze z tego nie wyjde.
Ale well poprawia mi mocno nastroj,myslenie,zwieksza energie,przywrocil mi dobre emocje. Tez mam tendencje do stanow mieszanych i faktycznie na poczatku brania mialam tendencje do nadmiernej euforii ale to bylo co innego niz na innych lekach gdzie mialam wahania na zasadzie - doły a potem euforia. Well mi poprawil od poczatku nastroj i teraz dołki mam bardzo rzadko i trwają krotko - nie jak przedtem tygodniami a co najwyzej kilka godzin. Budze sie rano i mam znow dobry nastroj.
Lęki troche mi zwiekszyl....ale tragicznie nie jest i zaczelam brac chlorprothixen i poki co przeszly. Ale tak poza tym to nie pamietam kiedy sie czulam tak znakomicie i tak dlugo. Jestem zupelnie inna niz kilka miesiecy temu,funkcjonuje jak normalny czlowiek wreszcie.
CórkaNocy

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 30 lip 2013, 17:26
Bezimienna123, Popiół, co macie na myśli mówiąc o stanach mieszanych?
Czy to chodzi o zaburzenia lękowe mieszane? Pytam bo mnie kiedyś lekarz coś takiego zdiagnozował.

niosaca_radosc, jaką masz dawkę wenli? Ja byłam na 225 ale kiedy zeszłam do 150 depersja mi wróciła.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 30 lip 2013, 18:24
ladywind, chodzi mi o mocne wahania nastroju. Na innych lekach lub bez leków miałam takie stany, że albo najpierw tygodniami mocny dół i byłam nie do życia, przesypiałam kilkanaście godzin i w dzień zamulałam a potem nagle zamiast normalnego nastroju euforia, rozpieranie energii, zmniejszony sen, głupia radocha ze wszystkiego, słowotok, gonitwa myśli, czasem też drażliwość, przyspieszenie myślenia, wrażenie, że jestem super zajebista we wszystkim, zrażałam ludzi swoją gadatliwością, pewnością siebie i tym że byłam głośna, podejmuję pochopne czasem decyzje, wydaje dużo pieniędzy, ale to jest w granicach rozsądku. Takie mało normalne uczucie i to, że albo to albo to, żadnych normalnych stanów. Teraz mam niby stabilnie, bo nie mam takich wahań, prawie w ogóle się nie dołuję, każdego dnia budzę się szczęśliwa i tylko ktoś mi potrafi zepsuć na kilka godzin nastrój ale potem przechodzi. I super mi się myśli, czasem mam właśnie głupawkę z czegokolwiek, nienormalna radość, w stylu: piję herbatę i tak mi smakuje, że czuję błogostan, też dużo gadam, za dużo czasem, śmieję się, dużo piszę i mogłabym tak stukać godzinami i pisać o niczym. Polepszyło mi się znacznie myślenie. I nie wiem czy takie coś jest normalne, odkąd biorę wellbutrin tak mam stale i lekarz twierdzi, że nie mam typowej manii ani hipomanii, że widocznie mam taką osobowość, że być może gdybym była zdrowa taka bym była, bo są ludzie, których rozpiera energia, są optymistami bez leków, więc podobno to takie przebłyski zdrowienia, czy jakiejś remisji.
CórkaNocy

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez In_Chains_Of_DD 30 lip 2013, 19:48
Bezimienna123, niezmiernie mnie cieszy takie pozytywne działanie Well'a na Ciebie! :D Ja się przymierzam do niego już od pewnego czasu i za 2 tygodnie mam wizytę to na pewno go "wyciągnę" :D

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 30 lip 2013, 20:07
In_Chains_Of_DD, możesz też spróbować CRF - mirtę i wenlę, mnie na DD pomaga ;) Z wellburtinem bądź ostrożny, może (choć nie musi) nasilać lęki, co dla derealizacji nie jest zbyt dobre.
Dżejmson

Sortuj wg