CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 28 lip 2013, 15:40
Dżejm, a jak Ci się rano wstawalo ? Mniej natrectw ? Myślę by dzisiaj większyc mirte do 30mg.
Jakbyś mógł to również opisuj na biezaco działanie tych leków .
Mnie jak narazie depresja jeszcze nie minęła
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 28 lip 2013, 16:57
ladywind, tak, mniej natręctw. Generalnie jest ich dziś mniej, a jeżeli są, to aż tak mi nie przeszkadzają i jestem w stanie skupić się na normalnych czynnościach. Odczuwam też dobre działanie przeciwdepresyjne. Jeżeli chodzi o lęki, jakieś pojedyncze dziś miałem, ale pewnie to wina moich zabaw z dawkami w ostatnim czasie. Generalnie teraz będę jechał na 30 mirty i 150 wenli. Tygodniowa przerwa od mirtazapiny chyba dobrze mi zrobiła, bo dziś przez pół dnia miałem genialny nastrój a i czas mi leci jak szalony. W środę wizyta u lekarza, zobaczymy co zadecyduje. Może zwiększy mi dawkę wenli, jak wspomnę mu o natrętnych myślach, a może dołoży drugi lek, np. anafranil. Chociaż nie ukrywam, że jakoś nie mam ochoty brać niczego nowego, nie lubię tego oczekiwania na wkręcenie się leku.
Będę na bieżąco opisywał swoje odczucia z powrotu na CRF.
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 28 lip 2013, 17:15
Dżejm, dzięki za tak szeroki opis. W takim razie na wieczór wezmę 30 mirty.
Cieszę się bardzo że u Ciebie nastąpiła znaczna poprawa i w miarę spokojnie mija dzisiejszy dzwonek. Dajesz nadzieję na lepsze jutro:-). Ja mam znaczne napiecie ale lęki w miarę ogarniam i udało mi się posprzątać chatę ;-)
Jutro dam znać jak na mnie wplynie zwiększenie mirty ,oby też dobrze bo przede mną niebawem zacznie się dość ciężki okres,sprawy w sądzie ...
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 28 lip 2013, 17:53
Bierz śmiało 30mg, ja między 15 a 30 odczuwałem sporą różnicę. Znam to napięcie, do niedawna towarzyszyło mi przez większość dnia, a teraz nawet tego nie zauważam, czyli w takim razie jest minimalne :) Czekam więc na Twoją jutrzejszą relację.
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 29 lip 2013, 11:31
Dżejm, jestem bardzo miło zaskoczona, obudziłam się coprawda zamulona i dłużej dochodziłam do siebie ale natretnych myśli dużo mniej, depresja o wiele słabsza. Nie dowierzam że zwiększenie dawki zaledwie o 15mg a potrafi tak odmienić złe samopoczucie na plus. Napięcie jeszcze czuje, ale dużo słabsze niż przez ostatnie dni. :D

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 29 lip 2013, 11:41
No to cieszę się, że jest poprawa :) Podniesienie dawki mirty jest mocno odczuwalne. Z dnia na dzień powinno być coraz lepiej. Zamulenie z czasem mija, a jeśli zostanie, to raczej takie do opanowania.
Ja pod względem depresji też lepiej się czuję, wiadomo, że coś od siebie też muszę dać, a nie liczyć tylko na leki. No ale CRF nieźle zapobiega moim przygnębieniom drugi dzień z rzędu. Póki co od rana zero lęków, ogólnie dobre samopoczucie i napięcie też coraz mniejsze.
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 29 lip 2013, 11:58
Dżejm, tak, bardzo odczuwalne, zamulenie przebojemy ważne by nam depresja nie dokuczała i natetne myśli.
Lęki mam sporadyczne. Troche tylko apetyt mi się zwiększył, ale to nawet dobrze, bo od nerwicy zaczęłam chudąć.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 29 lip 2013, 12:09
Na mircie często polepsza się apetyt, to może być zaletą albo wadą, zależy kto jak na to patrzy ;) Zamulenie jest niczym, w porównaniu do depresji, odczuwania pustki i wiecznego przygnębienia. Byłem w beznadziejnym stanie i choć a remisję nie liczę, czuję się wystarczająco dobrze. Chciałbym, żeby obyło się bez stabilizatora.
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 29 lip 2013, 12:26
Dżejm, dokladnie!!! takie coś mozna strawić w porównaniu do stanu graniczącego z otchłanią. Mysle, że póki CRF bedzie działał, obedziemy się bez dodatkowego leku. Niech jednak działa jak najdłużej :D

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 29 lip 2013, 19:41
Poprawa apetytu przez mirtę jest często początkową oznaką, że lek zadziała po pewnym czasie na depresję. Ale trwa to średnio 6-8 tyg. jak przy innych lekach, czasami szybciej.
miko84

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez niosaca_radosc 29 lip 2013, 19:42
Poprawa apetytu
Delikatnie napisane. Mi apetyt tak skoczył, że mogłam jeść raz dziennie - od rana do wieczora :?
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 29 lip 2013, 20:22
No a u mnie się unormował bo miałem przez depresję i nerwicę słaby. No ale rzeczywiście jakbym miał jakieś ogromne napady obżarstwa i tył w zastraszającym tempie to też nie za zdrowe. Na szczęście mnie to ominęło.
miko84

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 29 lip 2013, 20:51
Ma ktoś doświadczenie z większymi dawkami wenlafaksyny np. 300mg ?

Dostałem nawrotu ciężkiej depresji z silnymi myślami samobójczymi, straciłem przez to kolejną prace...nie mam siły nawet zdania wyskrobać.
Myślę nad dużymi dawkami wenlafaksyny i mirtazapiny. Chociaż ja chyba nawet nie myślę racjonalnie, nie jestem w stanie podjąć najprostszej decyzji a do szpitala się nie położę.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 29 lip 2013, 21:14
Popiół, a wenla poprawia ci jakoś nastrój, funkcjonowanie? bo jeśli na obecnej dawce nie czujesz żadnej poprawy, to nie wiem czy podbijanie wiele pomoże, jak nie, to lepiej byłoby uderzyć w inną grupę
CórkaNocy

Sortuj wg