SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez lunatic 19 sty 2014, 13:20
miko84,
keidyś lekarz mi wspominał o tych generykach ze jest jakiś dopuszczony bardzo mały procent o jaki mogą się różnić w zawartości substancji czynnej, nie pamiętam już ile to było, ale czy to by miało az taki wpływ?

-- 19 sty 2014, 12:30 --

ostatnie moje zdanie dotyczące alprazolamu, kiedyś byłem w szpitalu na "odwyku" od niego bo wpadłem w uzależnienie, które dopiero mi zrobiło taką nerwicę jakiej nigdy wcześniej nie miałem, pozytywne działanie antydepresantu poczułem dopiero wtedy jak udało mi się go całkiem odstawić

przez samuraxo 19 sty 2014, 13:39
miko84 napisał(a):samuraxo próbowałeś łączyć leki, np SSRI+mirtazapina/mianseryna?

Tak, niestety też bez rezultatu.

SSRI przy nerwicy jeszcze bardziej mnie nakręca prędzej i jestem złośliwy, chamski, sfrustrowany do granic + libido jeszcze spada niemiłosiernie...
SSRI/SNRI świetnie sprawdzają się u osób z depresją, która przechodzi z jakimś tam lekkim lękiem i lekkimi objawami somatycznymi.
Wiem, bo paru osobom podarowałem i happy chodzą...

Typową nerwice tylko nakręcają jeszcze, przynajmniej w moim przypadku. Szczególnie SNRI, przecież to stymulant i podwyższa poziom noradrenaliny, która potęguje u mnie efekty choroby i aż się telepie.

Lunatic to może od razu powiesz, że nie potrafisz pomóc, a raczej siądziesz cicho i skleisz japę przed kompem zamiast robić śmietnik kompletnie nic nie wnoszącymi do tematu postami?
Czas przejść na zagraniczne forum jakieś, bo tutaj nie dość, że większość amatorów to jeszcze idioci.
Nie dziwota, że masz 900 postów jak piszesz takie pierdoły ludziom. Zniechęcasz tylko swoją osobą do tego forum. Idź stąd stary i nie psuj innym nastroju.
Martw się o swoje życie i zdrowie, ode mnie to wiesz... Wiesz, prawda?:) No to żegnam.

Myślałem, że może jest tu ktoś kto brał podobne już zestawy, suple i te pierdoły, a dalej tkwił w gównie i jakimś CUDEM pomogła mu sertralina.
Tyle.

przez lunatic 19 sty 2014, 13:48
samuraxo,
dla Ciebie nic nie wnoszą, ale dla kogoś innego może jednak cokolwiek wnoszą, wiem co alprazolam ze mną zrobił i mam prawo napisać co sądzę o jego przewlekłym stosowaniu i o lekarzach którzy się do tego przyczyniają

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez samuraxo 19 sty 2014, 13:57
lunatic napisał(a):samuraxo,
dla Ciebie nic nie wnoszą, ale dla kogoś innego może jednak cokolwiek wnoszą, wiem co alprazolam ze mną zrobił i mam prawo napisać co sądzę o jego przewlekłym stosowaniu i o lekarzach którzy się do tego przyczyniają

Człowieku to pisz w wątku o alprazolamie, a nie tu te swoje gorzkie żale!
Alprazolam ratuje wielu ludzi, a jak jakiś nieoczytany jełop bierze to jak cukierki bo ma chandrę to nic dziwnego, po za tym to nie antydepresant tylko depresant.... Z kim ja w ogóle rozmawiam ;/
Lekarze się przyczyniają do tego, że żyję, jestem im wdzięczny, ale ludzie słabi jak Ty, zawsze będą obwiniać lekarzy, albo i nawet swojego psa o chorobę.
Ja byłem w pełni świadomy i zacząłem go brać po całej gamie innych leków i jak już stan zagrażał życiu, nie rozumiesz to nie odpisuj na moje posty. Trudne?
Ciężko Ci?
Won do wątku w xanaxie...
Napisałem tu pierwszy raz od jakiegoś czasu i tylu debili to jeszcze nie widziałem na żadnym forum.
Uciekam na zagraniczne, albo inne z bardziej ogarniętymi ludźmi (duża wiedza, mało pier... od rzeczy).

przez coccinella 19 sty 2014, 13:58
samuraxo, weź sobie daj na wstrzymanie człowieku. Forum jest od tego, żeby się dzielić swoimi doświadczeniami. Nie jesteś nieomylny.
A nazywanie innych idiotami już nie skomentuję... chyba pomyliłeś fora...
Nie chce mi się.

przez lunatic 19 sty 2014, 14:03
samuraxo napisał(a):Lekarze się przyczyniają do tego, że żyję, jestem im wdzięczny, ale ludzie słabi jak Ty, zawsze będą obwiniać lekarzy, albo i nawet swojego psa o chorobę.

to czego w takim razie tutaj szukasz? pytaj o to lekarzy a nie na forum

-- 19 sty 2014, 13:05 --

coccinella,
to właśnie robi przewlekłe stosowanie benzo z ludżmi, z czasem dawka zaczyna być za mała i taki samuraxo, nie potrafi sobie z tym dać rady, co bardzo dobrze tutaj widać, no ale tak lekarz zalecił, więc to święta racja

przez samuraxo 19 sty 2014, 14:23
lunatic napisał(a):
samuraxo napisał(a):Lekarze się przyczyniają do tego, że żyję, jestem im wdzięczny, ale ludzie słabi jak Ty, zawsze będą obwiniać lekarzy, albo i nawet swojego psa o chorobę.

to czego w takim razie tutaj szukasz? pytaj o to lekarzy a nie na forum

-- 19 sty 2014, 13:05 --

coccinella,
to właśnie robi przewlekłe stosowanie benzo z ludżmi, z czasem dawka zaczyna być za mała i taki samuraxo, nie potrafi sobie z tym dać rady, co bardzo dobrze tutaj widać, no ale tak lekarz zalecił, więc to święta racja

Wyjdź z domu i gadaj tak z ludźmi, zaufaj, że po paru minutach dostaniesz w mordę, wtedy też powiesz, że to skutek nadużywania benzodiazepin. Co za /cenzura/ jełop.
Gdybym się lakarzy słuchał to już bym gryzł ziemie pewnie, albo tak jak Ty, zwalał wszystko na innych. Żałosny robaczek polaczek...

przez lunatic 19 sty 2014, 14:37
samuraxo napisał(a):Wyjdź z domu i gadaj tak z ludźmi, zaufaj, że po paru minutach dostaniesz w mordę, wtedy też powiesz, że to skutek nadużywania benzodiazepin.

Skoro to nie po benzo tak masz to jeszcze gorzej, bo widocznie Ty po prostu taki jesteś, zapewniam Cie ze teraz jak mi sie taki typ napatoczy to mówie co o nim mysle, a o Tobie mysle ze jestes niewychowanym hamem który jedyne gdzie moze dac sobie upust to na forum przez obrazanie innych, o ile ktos gadanie kogos takiego wezmie na powaznie, bo ja na pewno nie
zobaczyłem sobie w innym wątku i widze ze takie zachowanie u Ciebie to standard, zacznij sie najpierw leczyc z hamstwa a potem z czego innego, chyba ze Ci tak pasuje

przez coccinella 19 sty 2014, 14:38
zgłaszam, szkoda czasu na kogoś takiego
Nie chce mi się.

przez Tańczący z lękami 19 sty 2014, 14:40
samuraxo, wiem, że przez Ciebie przemawia choroba dlatego krytykować Ciebie nie ma sensu, a jedynie Twoje zachowanie. Co do Twoich pytań: prawdopodobnie serta nie będzie wybawieniem, ale możesz jej spróbować. Sądzę jednak, że na Twoje objawy może pomóc kwetiapina lub lamotrygina lub obie razem, ewentualnie pregabalina (lyrica) działa na GABA a nie uzależnia jak benzo. Mnie lamo pomaga na wqrwy i hamuję ten jebany napęd w głowie, który potęgują eseseraje. Po nich mniej jadu wylewam na swoje otoczenie...
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez coccinella 19 sty 2014, 14:56
Tańczący z lękami napisał(a):samuraxo, wiem, że przez Ciebie przemawia choroba dlatego krytykować Ciebie nie ma sensu, a jedynie Twoje zachowanie. Co do Twoich pytań: prawdopodobnie serta nie będzie wybawieniem, ale możesz jej spróbować. Sądzę jednak, że na Twoje objawy może pomóc kwetiapina lub lamotrygina lub obie razem, ewentualnie pregabalina (lyrica) działa na GABA a nie uzależnia jak benzo. Mnie lamo pomaga na wqrwy i hamuję ten jebany napęd w głowie, który potęgują eseseraje. Po nich mniej jadu wylewam na swoje otoczenie...

nie ma co usprawiedliwiać chamstwa chorobą
Nie chce mi się.

przez samuraxo 19 sty 2014, 14:59
coccinella napisał(a):zgłaszam, szkoda czasu na kogoś takiego

Szybko, szybko zgłaszaj. Milicjaaaa.... buahauha
I tak nic z tego forum nie wyniosłem oprócz nerwów i może 2 ogarniętych osób tutaj.
BTW. Zgłaszasz? Przecież szkoda czasu? Ej dziewczynko chyba się pogubiłaś : )

Tańczący z lękami napisał(a):samuraxo, wiem, że przez Ciebie przemawia choroba dlatego krytykować Ciebie nie ma sensu, a jedynie Twoje zachowanie. Co do Twoich pytań: prawdopodobnie serta nie będzie wybawieniem, ale możesz jej spróbować. Sądzę jednak, że na Twoje objawy może pomóc kwetiapina lub lamotrygina lub obie razem, ewentualnie pregabalina (lyrica) działa na GABA a nie uzależnia jak benzo. Mnie lamo pomaga na wqrwy i hamuję ten jebany napęd w głowie, który potęgują eseseraje. Po nich mniej jadu wylewam na swoje otoczenie...

Ktoś widzę ogarnia i nawet potrafi odpowiedzieć na pytanie w sensem.

Myślałem, też nad kwetiapiną, ale większość ludzi chwali sobie dobry sen i lepszy nastrój, nie działanie przeciwlękowe : (
Pregabalina... Tam własnie też piszę, uciekam z tego forum, bo tu człowiek się bardziej chory robi... Już do stanu załamania psychicznego i wątpienia w ludzi mnie te posty prowadzą.
Lamotry... słabsza i mniej skuteczna od Prega? Prawda?
Jeśli będzie mnie stać to chyba lepiej Pregabaline brać i może olać kolejny SSRI?

przez *Wiola* 19 sty 2014, 15:14
samuraxo, Opanuj się trochę, jesteś zarejestrowany od dawna na tym forum więc chyba regulamin znasz :!:
Moderator

przez cytrynka84 19 sty 2014, 15:19
2 tyg na sertralinie,wieksza motywacja do działania,chce mi się coś robić ,chwile dobrego samopoczucia.
Z minusów to mega lęki,często mam wrażenie,ze nie wytrzymam tego napięcia :( ,bezsenność mimo leków,myśli o samookaleczeniu.Zwariuje,a do wizyty jeszcze tydzien :cry:
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Sortuj wg