SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez katanka 05 sty 2014, 22:22
Popiół,
Problem !!
Ja nawet nie mam sił historii
jest i super

przez Marian_Paździoch 05 sty 2014, 22:22
Co do zamienników - brałem 4 zamienniki sertraliny i 3 paroksetyny. Na żadnym nie odczuwałem najmniejszej nawet różnicy. Zawsze biorę najtańsze - nie mam zamiaru sponsorować zanadto koncernów farmaceutycznych.
Marian_Paździoch

przez khaleesi 05 sty 2014, 22:26
Marian_Paździoch, to jesteś szczęściarz, że te substancje pomocnicze są dla Twojego organizmu bez znaczenia.
Ostatnio edytowano 05 sty 2014, 22:29 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marian_Paździoch 05 sty 2014, 22:28
Brałem Sertralinę Krka, Setaloft, Asentrę i jeszcze coś, nie pamiętam. Trzymam się tej pierwszej, bo kosztuje 6zł z groszami za opakowanie z dawką 100mg. Może część z Twoich objawów to po prostu wkręcanie sobie czegoś? ;) Wkręty to jeden z elementów NN.
Marian_Paździoch

przez MalaMi1001 05 sty 2014, 22:29
Marian_Paździoch napisał(a):Zawsze biorę najtańsze - nie mam zamiaru sponsorować zanadto koncernów farmaceutycznych.
No dokładnie.
Z wenlafaksyną brałam Velafax, Lafactin, Efevelon i chyba cuś tam jeszcze - żadnej różnicy, escitalopram: Depralin i Elicea i jeszcze jakiś tam tańszy - też żadnej różnicy. Teraz biorę Setaloft, ale zdaję się, że za którymś tam razem dostałam jakiś zamiennik. Generalnie chyba ani razu nie brałam żadnego leku w oryginale, oprócz Edronaxu, który nie ma zamiennika i Trittico. Zolpidem wymiata pod każdą postacią.

przez khaleesi 05 sty 2014, 22:30
Marian_Paździoch, ja zażywałam wszystkie. Na każdym co innego i inne wchłanianie. zareagowałam pozytywnie na Luxete która wycofano z aptek i lipa :roll:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Marian_Paździoch 05 sty 2014, 22:33
Co teraz bierzesz? Mawiają, że najlepszy Zoloft - nie wiem, ile w tym jest prawdy. Różnie to bywa.
"Są takie przypadki, że córka jest starsza od matki."

-- 05 sty 2014, 21:34 --

MalaMi1001, zgadzam się, zolpidem niezależnie od zamiennika, ryje banię w równym stopniu ;)
Marian_Paździoch

przez ladywind 05 sty 2014, 22:36
Popiół napisał(a):Mnie ciekawi marihuana, jaki może mieć wpływ na leczenie przy stosowaniu np. ssri

Co Ty ,nie ma sensu brać tego przy wszelkich sklonnosciach do zaburzeń psychicznych
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez khaleesi 05 sty 2014, 22:42
Marian_Paździoch, to co Ty. Ja nie wiem czy to wkręty czy co ale tak już mam, ze jak zazywałam Sertagen jeszcze inaczej się czułam. :bezradny:
Mistrz Avatara

przez ladywind 05 sty 2014, 22:44
Marian_Paździoch napisał(a):Co teraz bierzesz? Mawiają, że najlepszy Zoloft - nie wiem, ile w tym jest prawdy. Różnie to bywa.
"Są takie przypadki, że córka jest starsza od matki."

-- 05 sty 2014, 21:34 --

MalaMi1001, zgadzam się, zolpidem niezależnie od zamiennika, ryje banię w równym stopniu ;)

Tylko przy zolpiku można szybko wpaść w bagienko uzależnienia ,wcale niemniejszego jak przy narkotykach
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Marian_Paździoch 05 sty 2014, 22:46
Mnie uzależniło już 1,5 opakowania - skłonności genetyczne niestety. Pierwszych kilka nocy bez tego gówna było koszmarem. Dzieckiem nie jestem, ale beczałem jak niemowlak, a w dzień byłem niczym zombie.
Marian_Paździoch

przez katanka 05 sty 2014, 22:53
ladywind,
Dziękuję za podjęcie mojego tematu,
stroinę/ dwie wcześniej jest historia krórą przedstawiam.
Nie ćpam. Nic. ale 1/3 mojego życia jednak brałam dużo. Najwięcej amfetaminy, kokainy i extasy. To się działo codzień przez jakieś 4 lata. Wcześnej palenie, nie potrafię przeliczyć. Dużo. Non stop.
Halucyny - przez 4 lata - systematycznie

nie mam patologicznej rodziny. Kocham ją. Minus ogromny, że nie wymaga nic i sama od siebie muszę cokolwiek chcieć.

przez sylvek 05 sty 2014, 22:55
katanka, psychodeliki zazywane sporadycznie (nie codziennie) nie wywoluja zmian ktore mogłyby wpłynąc na dzialanie SSRI. Z koksem jest podobnie, co prawda zaburza uklad krwionosny mozgu ale raczej nie ma to przelozenia na skutecznosc terapii. Jesli nie brałas wyjątkowo często MDMA (lub rc-owskich odpowiednikow mefedronu, pentedronu itp) w srednio-wysokich dawkach to mozesz bez przeszkod kontynuowac leczenie.

przez ladywind 05 sty 2014, 22:56
katanka, w tym wypadku prócz leczenia farmakologicznego powinnas zacząć uczęszczać na jakąś psychoterapie ,ponieważ takie wieloletnie zażywanie narkotyków może wynikać z zaburzeń osobowości , które trzeba też leczyć terapią .

Sortuj wg