SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez Ramanujan 22 wrz 2013, 10:50
zima, pewnie niektórym to pomaga. Mi jednak takie rzucanie na głęboką wodę np pójście do dużej zamkniętej przestrzeni (kościoł czy aula) nic nie dawało... Chodziłem, cierpiałem męki piekielne i nic... Jak była derealizacja, tak dalej jest. Jechałem autobusem ponad 30 h do Grecji i co? To były jedne z najgorszych dni w moim życiu...
Ramanujan

przez Psychotropka`89 22 wrz 2013, 11:46
Próbowałam ale nie daję rady wyrzucić nic z siebie. Poza tym paraliżuje mnie taki strach... Głupieję, nie słucham co się do mnie mówi, mam drgawki, duszności. Cyrk na kółkach. Ale ten temat zostawiam psychoterapeucie/psychiatrze. Obym przy tej dawce 50mg nie miała żadnych sensacji, bo pewnie znów odstawię kolejny lek. :/
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez drummer_1985 22 wrz 2013, 17:46
Witajcie

Biorę od wczoraj Setaloft. Wczoraj i dzisiaj 25 mg a od jutra 50 co rano. Jeśli do tej pory nie wystąpiły skutki uboczne to znaczy, że już nie wystąpią, czy mogą się jeszcze pojawić?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depas 22 wrz 2013, 23:41
drummer_1985, przy zwiększeniu do 50mg niby mogą jeszcze uboki wystąpić, ale jeśli do tej pory dobrze tolerowałeś dawkę 25mg, to powinno być ok.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez Ferdynand k 22 wrz 2013, 23:50
25 mg 50 mg i już uboki to malutkie dawki
Naczelny Użyszkodnik

przez drummer_1985 23 wrz 2013, 07:40
Dzięki. Mam nadzieję, że to "Najmniejsza skuteczna dawka" i po jakimś czasie odstawię, bo w jakimś ciężkim stanie nie jestem, aczkolwiek lęki, niepokoje "dziwne samopoczucie" mnie męczą trochę :P

przez ladywind 24 wrz 2013, 21:45
Coraz mniej się udzielamy w naszym ulubionym wątku , świadczy o tym że pomału wychodzimy z tego :D
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Dżejmson 24 wrz 2013, 21:59
A to ja coś od siebie napiszę. Mam brać niestety tylko 100mg sertry. A szkoda, bo myślałem, że zadziała mocno przeciwlękowo. Ale niestety leczenie pod kątem chad z wysoką dawką sertry mogło się źle skończyć. Na szczęście neuroleptyk nie jest konieczny, bo zdecydowanie przeważa u mnie depresja.
Dżejmson

przez ladywind 24 wrz 2013, 22:07
Dżejmson, myślę że Twoj lekarz dobrze dobiera Ci leki
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Dżejmson 24 wrz 2013, 22:15
Też mam takie wrażenie. Cenię go za doświadczenie i wyciągnięcie mnie rok temu z wielkiego bagna. Zresztą nic dziwnego, walą do niego tłumy ludzi. Raz poszedłem do innego lekarza, usłyszałem "nie wiem co panu jest". Ten obecnie stwierdził chad, choć nigdy bym u siebie tego nie zauważył (normalka u chadowców). Zresztą, mogę mieć cokolwiek, byle leczenie było skuteczne. Obecnie żadnych stanów depresyjnych nie mam, jest w miarę stabilnie.
No i fajnie, że lekarz ufa mi na tyle, by móc przepisywać benzo bez obawy o uzależnienie.
Dżejmson

przez zima 24 wrz 2013, 22:33
Dżejmson, jak to nie mozesz brac wiekszych dawek? ojej...
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez Dżejmson 24 wrz 2013, 22:47
Stosując się do zaleceń, nie mogę.
Dżejmson

przez Popiół 24 wrz 2013, 22:53
Ja to nie jestem taki przekonany w 100% co do skuteczności wysokich dawek...poza tym to szeroko pojęte działanie przeciwlękowe ssri musi być obarczone działaniami mniej pożądanymi, chodzi mi tu o przyhamowany odbiór tych pozytywnych bodźców z otoczenia, jeśli kogoś męczy anhedonia to nie wydaje mi się żeby wysokie dawki ssri coś pomogły w tej kwestii.
Popiół

przez ladywind 24 wrz 2013, 22:53
Trafić na dobrego lekarza jest dosyć ciężko ale kiedy się w końcu trafi to pomału zaczyna się wychodzić na prostą . Najważniejsze aby stosować się do zaleceń .

-- 24 wrz 2013, 21:55 --

Popiół, wszystko zależy od rodzaju i stopnia depresji . Niekiedy potrzebne są wysokie dawki kiedy gdzie indziej sprawdza się niskie .

Sortuj wg