SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez miko84 14 wrz 2013, 19:10
Zawsze można jechać do Czech i bujać się z 5 tabsami LSD :mrgreen:
miko84

przez Marek1977 14 wrz 2013, 19:13
Leki przeciwdepresyjne z założenia działają odwrotnie aniżeli narkotyki -wymuszają na organizmie zwiększoną syntezę odpowiednich "hormonów" szczęścia gdy tymczasem narkotyki dając gotowe rozwiązania rozleniwiają mózg zaburzając jego homeostazę.
Conscientia est, necesse est

przez ladywind 14 wrz 2013, 19:19
Marek1977, to lepsze wymuszenie niż rozleniwienie które szybko traci na mocy
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marek1977 14 wrz 2013, 19:22
ladywind jasne że tak tylko niektórzy chcą mieć natychmiastowy efekt.
Conscientia est, necesse est

przez ladywind 14 wrz 2013, 19:24
Marek1977, tak wiem jak niektorzy na tym forum np. :P
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez depas 14 wrz 2013, 21:58
miko84 napisał(a):Te leki nigdy nie zostaną zaakceptowane do medycznego leczenia ze względu na skutki uboczne. MDMA ma przykry zjazd, a sama może nasilać lęk.

A właśnie że nie, tak sie może wydawac, jednak te wszystkie ciężkie strony tzw. ecstasy biorą się z nieczystości, niewłaściwej syntezy itd. Nie wspominając już o tym, że baaardzo żadko dostaje się czyste MDMA, z reguły jest tam CO NAJMNIEJ wkładka amfetaminy, często także ketamina, PCP, czy jeszcze inne wynalazki. Czysta, podana w terapeutycznej, nie rekreacyjnej dawce, mdma ma dawać spektakularne rezultaty, bez ryzyka odpływu w psychozę. Przy czym i tak niezbędna byłaby obecność terapeuty, znającego rzecz i zdolnego sterować obiektem.
Nadmienię tylko, że sam zdaje się że miałem szczęście przy debiucie ecstasowym trafić na "prawdziwe" E - nie było żadnego pobudzenia, żadnych ekscesów cielesnych, tylko kompletnie rozpłynąłem się w - po prostu - ekstazie, czułem szczęście nie do opisania słowami, muzyka i światła dawała mi doznania których nigdy nie zapomnę, przytulałem i obejmowałem wszystkich znajomych w zasięgu, mówiąc jak bardzo ich kocham. Gdyby nie oni zresztą, obmacywałbym obcych ludzi, tak byłem pełen "miłości" :)
Teraz po latach naprawdę ciężko opisać ten stan, mimo że jednocześnie nigdy nie zapomnę tego uczucia. MDMA to naprawdę nieprawdopodobna substancja, aż szkoda że jej reputacja jest szargana co weekend na dyskotekach, gdzie gówniaże łykają niewiadomego pochodzenia substancje, które z reguły nie mają nic wspólnego z mdma.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez Dżejmson 14 wrz 2013, 22:06
Coraz bardziej lubię sertralinę. Radzi sobie z lękami, a jednocześnie nie znieczula jak paro. No i to jedyny antydep, na którym słuchanie muzyki powoduje gęsi skórkę ;) Planuję odłożyć mirtę i zobaczymy jak będzie bez niej. Kiedyś na mixie wenla+mirta, który działał tylko przez piersze dwa miesiące, lekarz zalecił odłożenie mirty. O dziwo od razu poczułem poprawę. Planuje też dołożenie pernazinum albo innego neuroleptyka - wybór jest duży, a w ChAD neuroleptyki to groszowe sprawy.
Dżejmson

przez olcha 14 wrz 2013, 22:52
Ciekawe, jakby zadziałał zestaw SSRI (sertra lub escitalopram) albo klomipramina na natręctwa plus perazyna na wyluzowanie ? Perazyna w takim zestawie byłaby doraźnie czy na stałe? Chcę osiągnąc spokój: bez natręctw i bez lęków, agresji i histerii. Resztę mogę miec w nosie, właściwie, to do tego nawet zmierzam.
A jeśli chciałabym przytyc z dodatkową mirtą/miansą, to na co jeszcze by zadziałały? W jakich celach w ogóle stosujecie je w zestawie z sertraliną lub paroksetyną ?
CHAD, OCD, zaburzenia osobowości
Wenlafaksyna 150 mg
Lamotrygina 100 mg
Okskarbazepina 300 mg

przez depas 14 wrz 2013, 23:27
Marek1977, myślę że możliwe jest połączenie natychmiastowego efektu i długofalowej skuteczności. Patrz: amfetamina. Jedyny problem to samokontrola i umiejętność ograniczenia się do dawki skuteczej, ale nie euforyczno-narkotycznej. Mnie się nie udało. Ale opowiadano mi o takich nadludziach którzy całe lata mieli nad sobą kontrolę. No cóż, tylko pozazdrościć.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez zima 15 wrz 2013, 04:07
leki to legalne dragi i tyle :P
działajace długofalowo :P
we are infected :P
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez rinakata 15 wrz 2013, 18:44
Biore 15 dzien (50 mg). Dziś.. ? jakby tak.. inaczej dziwne. Coś bym porobiła, wyszłabym, ale jeszcze myslę o lęku '' co będzie gdy ...''.

Ale mam pytanie. Czy ktoś miał wymioty ?? Ja już 3 dzien wymiotuję. Nie mam ochoty nic jeść, ale gdy poczuję głod to zjem.. obiad... ciasto. Dużą ilość.
I mnie później muli. Jedzenie mi się wraca. Wymiotowałam wczoraj dzisiaj już nie chce a wiem że mogłabym na siłę...
To przez leki ?
Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem.........

przez NieznanySprawca 15 wrz 2013, 18:54
rinakata, jesli nie masz normalnie zabudzen odzywiania, to tak. Mdlosci na poczatku na tych lekach to norma. Przez pierwsze dni trzeba sie oszczedzac :pirate:

edd
leki to legalne dragi i tyle :P
działajace długofalowo :P
we are infected :P

Tez tak mysle ;) "Leczenie", "przywracanie rownowagi chemicznej mozgu", buhahhahah....
NieznanySprawca

przez zima 15 wrz 2013, 19:00
rinakata, potem massakrycznie chudniesz ze az milo....
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez rinakata 15 wrz 2013, 19:02
Słyszałam. No zaburzeń odżywiania nie mam raczej. W sumie chyba na pewno nie mam.
Mdłości... To chyba gorzej można nazwać. Wymioty jak z filmu kochany urwis z motywem na karuzeli.
Chyba wolę nic nie jeść. Kiedy to przejdzie... :( kiedy w ogóle poczuje się lepiej....
Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem.........

Sortuj wg