SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez Gojira 01 wrz 2013, 14:28
Dzieki, sprawdziłam te interakcje- niestety wyświetla mi się "brak informacji". Chyba Lyrica jest jednak mało znana, a jej interakcje z innymi lekami przeciwpadaczkowymi nie przebadane.
Lexapro 20 mg
Ketrel 300 mg
Lamitrin 100 mg
Lyrica 150 mg
Suplementy: L-ornityna, Resweratrol

leki-nietypowe-dzialanie-prosze-o-pomoc-t44802.html

przez Dżejmson 01 wrz 2013, 14:36
khaleesi, biorę 125mg i coraz lepiej się czuję ;)
Dżejmson

przez ladywind 01 wrz 2013, 14:39
Dżejmson, fajnie że wychodzisz na prostą :-)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez miko84 01 wrz 2013, 14:50
Dżejmson ale bierzesz te 15 mg mirtazapiny? Jeśli tak to to też robi swoje.
miko84

przez elfrid 01 wrz 2013, 15:27
Gojira napisał(a):Dzieki, sprawdziłam te interakcje- niestety wyświetla mi się "brak informacji". Chyba Lyrica jest jednak mało znana, a jej interakcje z innymi lekami przeciwpadaczkowymi nie przebadane.

To właśnie oznacza brak interakcji. Brak informacji o znanych interakcjach. Wypróbuj inne leki które brałaś w połączeniu. Pregabalina jest tak samo znana jak każdy inny zarejestrowany lek.
pregabalina, wenlafaksyna

przez Dżejmson 01 wrz 2013, 17:37
miko84, owszem, biorę mirtazapinę też ;) Bo krucho u mnie ze spaniem. Zazwyczaj sen reguluje mi się po 3-4 miesiącach brania danego antydepresanta.
A Ty jakie SSRI bierzesz?
Dżejmson

przez ladywind 01 wrz 2013, 19:43
Chciałam się odnieść do tych zaburzeń osobowości . Swego czasu z racji ukończenia resocjalizacji bardzo interesowalam się umyslem psychopatow. Ich mózgi były pieczołowicie badane i okazało się że przyczyną ich zaburzeń jest nie tylko zaburzone neuroprzekaznictwo ale mają nieco inaczej zbudowany mózg niż normalni ludzie .

Odnosząc to do naszych zaburzeń osobowości po dzksiejszych przemysleniach doszlam do wniosku , że my również możemy mieć inną budowę mózgu skąd biorą się nasze problemy i leki nie do końca z tym sobie radzą .

Depas napisal że psychiatra jego stwierdziła że zaburzenia są równie ciężkie co np schizofrenia . Też słyszałam podobną opinię i jak na chorobę psychiczną można zareagować odpowiednio lekami tak zaburzeń osobowości jak dotąd nie ma skutecznej metody .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez khaleesi 01 wrz 2013, 19:50
Nie tyle inną budowę co neuroprzekażniki w mózgu działają u nas inaczej niż u zdrowych.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Siding Spring 01 wrz 2013, 19:51
Ztym mozgiem to z pewnoscia coś jest nie tak....jak dobrze kojarze to osoby Z NN maja hipokamp mniejszy od ludzi zdrowych...czyli pewnie cos jest na rzeczy..

przez ladywind 01 wrz 2013, 19:55
lubudubu, tak mamy mniejszy i inną budowę podstawy mózgu , mniejszy hipokamp występuje także u osób z borderline .

Także jeszcze długo przyjdzie poczekać nam o ile dozyjemy czasów gdzie będzie można właściwie takie coś leczyć , napewno mikrochirurgia będzie odgrywać tu kluczową rolę .

przez Siding Spring 01 wrz 2013, 20:45
Czytalem , że długotrwale przyjmowane ssri w duzych dawkach powiekszaja objetosc hipokampa. Moze pisze bzdury ale w 99% procentach jestem pewny. Tylko co powiedziec o tych ktorzy nie maja zadnej pozytywnej odpowiedzi biorac je....no nie daj Boże jeszcze negatywna. Ale faktycznie...co czlowiek to inny problem i coś innego moze szwankowac. Znaczy ogolnie problem jest podobny ale drobne niuanse moga wiele zmienic.....

przez rinakata 01 wrz 2013, 20:57
Zaczelam brac Zoltral. To samo co tu wypisane. Miesiąc brania escitalopramu nie przyniósł dobrych efektów. Poza tym tyłam. BARDZO dużo jadłam.
Wiec dostałam to. Wzięłam dopiero wczoraj pól tabletki i dzis rano całą. Miałam brać pół przez tydzien ale zacznę od całej.
Mam 50 mg. Zauwazyłam że wiekszość tu ludzi bierze po 100 150 200 ??? Czy 50 mi pomoze ????? Chce jużw końcu poczuć się lepiej.
Czuje ucisk w głowie dziwny. Stres. Dopadł mnie 3 dni temu lęk gdy byłam w odwiedzinach u przyjaciolki. Gdymy nie bromazep.nie byłobyza dobrze. Ty obyło straszne. Lezalam 5 dni w szpitalu (nie w psychiatryku:P) normalny szpital gdyz mam problem z nogą. Tam nie zaczynałam jeszcze brać tych leków, wiec przez te dni w ogóle na żadnych nie byłam.
Podłączali mnie pod przeciwbólowe jakieś antybiotyki itp. Nie czułam lęku stresu itp.. jak tylko wrocilam do miasta znow sie zaczeło.. tam nie cisnelo mnie w glowie, nie myslalam tyle. Nie myslalam o tym ze mam schizofrenie.. nie slyszalam ''dziwnych glosow'' i juz wrociło :/
a przy normalnej zwyklej nerwicy słyszy sie głosy w sensie że swoje mysli tak jakby ??????? ja mam np w glowie mysl ze zaczne robic cos glupiego krzyczec itp ale tego nei robie... o co chodzi????????????????
Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem.........

przez ladywind 01 wrz 2013, 21:22
lubudubu, jeśli te leki powiększają hipokamp to byłoby świetnie . Gorzej z samą nn bo tu jest wiele rzeczy zaburzonych oprócz budowy mózgu i neuroprzekaznikow . Tu masz rację że co czlowiek to inaczej może przechodzić tą samą chorobę bo inne strefy mózgu danej osoby że tak powiem nie trybia . U jednej będzie szybsza odpowiedź na anthydepresanty a u drugiej potrzeba więcej czasu i różnych kombinacji leków . Dlatego są ludzie którzy chorują na nn i pomaga im sama terapia a innym potrzeba leków bo bez nich nie są w stanie normalnie funkcjonować .

przez rinakata 01 wrz 2013, 21:32
Heeellpppppp :why:
Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem.........

Sortuj wg