SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez CórkaNocy 27 sie 2013, 14:43
też coś na ten temat wiem, dlatego ''uzależniłam'' się od wchodzenia na ten dział, lubię czytać i dyskutować o lekach, przynajmniej mniej truję najbliższym którzy się na tym nie znają :P
CórkaNocy

przez ladywind 27 sie 2013, 14:44
CórkaNocy, i jak przy kolejnym podejsciu do wenli? jest lepiej niz pare dni temu?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez CórkaNocy 27 sie 2013, 14:53
ladywind, jest spoko, nastrój ok, nie mam specjalnej anhedonii, odczuwam radość, dobrze się bawię i przy okazji nie mam żadnych lęków :) nie czuję też bardzo zmęczenia, jest tak normalnie

-- 27 sie 2013, 13:56 --

a u ciebie jak leci? jaką czujesz różnicę na 300 mg? mega dawa
CórkaNocy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 27 sie 2013, 15:09
CórkaNocy, dawka mega, a różnicy nie ma, anhedonia sobie dalej moim zyciem żyje plus zmęczenie ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez CórkaNocy 27 sie 2013, 15:18
ladywind, a czujesz się jakoś ''przypalona'', zaniepokojona skoro to taka dawka? jakieś uboki? jaka różnica między 150 a 225 czy 300 u ciebie?
CórkaNocy

przez ladywind 27 sie 2013, 15:24
CórkaNocy, miedzy 225 a 300 nie czuję żadnej różnicy, jedyny plus, że na tej dawce nie odczuwam lęków.

przez CórkaNocy 27 sie 2013, 15:32
ladywind, o to fajnie, że nie masz lęków, ja bym się obawiała takiej dawki, bo jestem bardzo wrażliwa na noradrenalinę, która u mnie indukuje lęki, już przy 187,5 je miałam
ale za to z kolei jak mam mało NA to mnie muli, zmęczenie jest, teraz jest optymalnie, nie chcę znowu fajerwerków jak na wellu, wolę stabilizację
CórkaNocy

przez oluska39 27 sie 2013, 15:53
Witam, wczoraj opisałam Wam moje skutki uboczne przy 50mg Sertraliny. Jednak moj niepokoj i strach co do duzej dawki okazał sie nie bez przyczyny. Miałam spotkanie z moim psychiatrą i zakazał brania większej dawki.Leczenie bedzie oparte na 25mg. Skomentował ,ze mam bardzo czuły organizm i lepiej nie ryzykowac.

Przynajmniej bede mogła zjesc jak człowiek :) Pozdrawiam :)

przez Siding Spring 27 sie 2013, 16:29
CórkaNocy

Zdecyduj się. Raz piszesz o anhedonii i wyjalowieniu emocjonalnym a za 2godziny co innego. Wiesz naprawde jak sie czujesz?

przez Dżejmson 27 sie 2013, 17:34
Żegnam się z zestawem z mojego podpisu. Zostaje mała dawka sertry i lamotrygina, na razie mam dojść do 100 lamo a potem dopiero się okaże co dalej. Jestem obserwowany pod kątem ChAD. Neuroleptyka nie dostałem, pewnie dlatego, że manii jako takiej nie mam. Sam nie wiem, mało co rozumiem z dzisiejszej wizyty.
Dżejmson

przez miko84 27 sie 2013, 18:08
Dżejmson no coś Ty, a miałeś zwyżki nastroju po tym połączeniu? Czy jakieś większe spadki? Co wskazywało na CHAD?
miko84

przez elfrid 27 sie 2013, 18:16
Dżejmson, chodziło o te częste zmiany nastroju? Jest teoria, że leki przeciwdepresyjne nasilają stany mieszane u osób z chad. Wtedy zaleca się leczenia głównie stabilizatorami. Co dokładnie powiedział lekarz?
pregabalina, wenlafaksyna

przez Dżejmson 27 sie 2013, 18:23
Tak, miałem po tym zestawie górki. Dziś rano też byłem niezdrowo pobudzony i gotów na różne rzeczy, nie będę tu pisać szczegółów. Takie stany przeplatają się ze stanami depresyjnymi, w których występują myśli s. Właściwie tak odbijam się od jednej skrajności w drugą, nie ma żadnego stanu pomiędzy depresyjnym a tym, kiedy z radości z życia mam ochotę przebiec maraton. Póki co jestem pod obserwacją lekarza. Chyba nie mam aż takich stanów hipomanii, skoro nie dostałem neuroleptyka. Ufam mojemu lekarzowi, bo jest doświadczonym i uznanym specjalistą.
Dżejmson

przez miko84 27 sie 2013, 18:26
Tak więc ma ten zestaw jakiś potencjał przeciwdepresyjny, tyle wiemy :-|
miko84

Sortuj wg