SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez Dżejmson 25 sie 2013, 16:24
Dziękuję wszystkim, Wam również życzę powodzenia ;)
Dżejmson

przez Popiół 25 sie 2013, 16:31
Jak tam samopoczucie na zwiększonym crf ,drgnęło coś ? U mnie jak dotąd nic
ladywind u mnie też średnio to wygląda, niby jakaś poprawa jest bo odpuściły te najmocniejsze stany depresji ale nadal towarzyszy mi ogólna męczliwość, spowolnienie psychoruchowe, brak motywacji do czegokolwiek, niechęć do wysiłku fizycznego i intelektualnego, czyli wiele się nie zmieniło. To wszystko przeplata się też lękiem i chwilowymi bardzo krótkimi zrywami energii ale gdy pojawia się energia to pojawia się też stres i lęk, brak tu takiej równowagi.
Popiół

przez ladywind 25 sie 2013, 22:39
Popiół, mam bardzo podobnie , takie zmeczenie psychofizyczne , lęki a jak pojawi się energia to jest ona okupiona jakims dziwnym zahamowaniem psychicznym,do tego anhedonia ,poczucie bezsensu życia .
Myślę że to czas aby zmienić leki bo z tych już nic nie będzie . Mój lekarz ma w planie przepisać mi wellbutrin .

-- 25 sie 2013, 21:42 --

Dżejmson napisał(a):Oczywiście wrócę tu, za około 2 tygodnie, a jak się stęsknię to i wcześniej może :lol: Dużo energii i braku lęków życzę wszystkim znerwicowanym ;)

Dziękujemy i Tobie również dużo zdrowka tego psychicznego :-)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez miko84 26 sie 2013, 11:04
ladywind oby wellbutrin Ci pomógł, ja brałem go ostatnio 7 tygodni i więcej nie dałem rady.
miko84

przez ladywind 26 sie 2013, 11:11
miko84, dlaczego? co miałeś po nim?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez miko84 26 sie 2013, 11:16
Nasilenie nerwowości i napięcia, ogromne nasilenie potliwości pod pachami (koszulki prawie całe mokre), nasilenie natręctw i obsesji, nasilenie agresji (chociaż niezbyt duże). Nie mówiąc o tym, że nie pomógł na nastrój i anhedonię. Więcej nie dałem rady wytrwać, poza tym lek troszku drogawy.
miko84

przez Yvaine 26 sie 2013, 11:18
Ja biorę od niedawna Zotral i niby nie ma jakichś zauważalnych skutków ubocznych, tylko jestem strasznie rozkojarzona, nie umiem się skupić na konkretnych rzeczach, które wymagają jakiegoś większego zaangażowania umysłowego. Czy ktoś miał podobnie? To może być efekt leku czy raczej jakiś mój chwilowy stan? No i przede wszystkim jeśli to efekt brania leku, to czy mija?

przez ladywind 26 sie 2013, 11:33
miko84, to ja mu podziękuję, pierniczę go jeśli zwieksza obsesje i lęki. Jak agresje i nerwowość byłabym w stanie znieść, tak natręctw napewno nie :?

przez miko84 26 sie 2013, 11:35
ladywind ale to nie jest powiedziane że u Ciebie też nasili... Sporo osób chwali ten lek. A co z SSRI+miansa? Nie skłania się ku temu?
Ostatnio edytowano 26 sie 2013, 11:36 przez miko84, łącznie edytowano 1 raz
miko84

przez ladywind 26 sie 2013, 11:36
miko84, wróciłeś z powortem do mirty jednak?
Powiedz czy w początkowej fazie leczenia sertaliną nie miałeś zwiekszosnych obsesji, bo ja po tym leku miałam okropnie ze wszystkich jakie dotąd brałam.

przez miko84 26 sie 2013, 11:38
ladywind trochę tak, pewnie przez dopaminę. Tak, wróciłem do mirty.
miko84

przez ladywind 26 sie 2013, 11:48
miko84, skłaniam się również ku sercie i miansie, mam to cały czas na uwadze, jak umawiałam się z psycholem na wizyte, to napomknął właśnie o wellbutrinie. Opowiem mu o swoich objawach i o tym zestawie.

Nie byłeś ciekawy efektów paro i miansy? króciótko brałes przeciez?

przez miko84 26 sie 2013, 11:59
Bardzo krótko :P Scykałem bo mi nasiliło lęki :mrgreen: Sertra z miansą to będziesz miała super zestawik. Najczęściej stosowany w moim mieście przez lekarzy.
miko84

przez ladywind 26 sie 2013, 12:01
miko84, dobra , dobra, taki super, a tak szybko z niego zrezygnowałeś :P ;)

Sortuj wg