SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez elfrid 23 lut 2013, 19:20
Tańczący z lękami, depas, no jednak brakuje mi tego zaangażowania, i radości z tego zaangażowania. Może kolejność powinna być inna - skoro wenla pomagała przy 150mg, to chyba warto dać czas fluo 40mg, a nie od razu brać się za "nowości". Zresztą zmieniałem już fluo na paro, co okazało się porażką. Więc chyba ostatecznie przetrenuje fluo, żeby wiedzieć czy napięcie to moja wina, czy wina leku, czy wina moja i za małej dawki leku.
Zresztą.... brakuje mi tego speeda po fluo. Pierwszy wolny weekend od 3 miesięcy i bezmyślnie leże na kanapie, nawet się z tego nie cieszę.
pregabalina, wenlafaksyna

przez gh78 23 lut 2013, 19:49
jankowy, mi serducho tak biło i jeszcze czasem bije jakby miało za chwilę wyskoczyć, a biorę już lek prawie 5 tygodni. trzymaj się i walcz
"i nie ma metafizyki w tę noc, jest tylko tępy ból istnienia..."

przez jankowy 23 lut 2013, 20:03
Dziekuje serdecznie za odpowiedzi ja ogólnie mam nadciśnienie i biore betaloc 50 a teraz po zolofcie mi ciśnienie skoczyło dlatego troche sie przestraszyłem z tego powodu ,chciałem jeszcze zapytać czy mogę do tego zoloftu i betalocu wrzucić jakieś benzo w razie ataku czy te leki nie będą ze sobą kolidować ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez blue space years 23 lut 2013, 20:07
jankowy, jasne ze mozesz ja biore afobam do sertraliny ale benzo doraznie nailepiej tylko.

przez hrod72 23 lut 2013, 21:13
Witam ,
bardzo ciekawy artykuł o najnowszych badaniach naukowców na temat depresji ukazał się w Newsweeku : http://ciekawe.onet.pl/medycyna/miliony ... tykul.html
Pozdrawiam

przez elfrid 23 lut 2013, 21:36
Czy w ogóle na kogoś sertralina działała pobudzająco? Nie mam tu na myśli sztucznej akatyzji, ale zwiększenie zainteresowania życiem, codziennymi sprawami?

przez Tańczący z lękami 23 lut 2013, 22:02
hrod72, dlatego właśnie postawiłem na stabilizatory, bo one odbudowują hipokampa, myślę, że bardziej od eseserajów, które podobno również go regenerują.
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez cerebro 24 lut 2013, 02:37
elfrid napisał(a):Czy w ogóle na kogoś sertralina działała pobudzająco? Nie mam tu na myśli sztucznej akatyzji, ale zwiększenie zainteresowania życiem, codziennymi sprawami?

Ja pierniczę. Naprawdę. Jeśli liczycie na to, że za Was będzie jakiś lek robił wszystko, to naprawdę - lepiej się udać do dilera.
Oczekiwania mogą być bardzo niebezpieczne, szczególnie, gdy są jednocześnie wielkie i nieokreślone

przez elfrid 24 lut 2013, 03:02
cerebro, kurcze, bo ja właśnie szukałem tego leku co napisze za mnie pracę magisterską i zrobi karierę zawodową. aaa to klops

przez cerebro 24 lut 2013, 03:04
Praca magisterska to formalność, kariera zawodowa - wyścig szczurów. Nie wiem czym się tu wielce interesować... :lol: Chyba gdyby mnie jakiś "lek" tym sam zainteresował, to czułbym się podtruwany.. :lol:
Oczekiwania mogą być bardzo niebezpieczne, szczególnie, gdy są jednocześnie wielkie i nieokreślone

przez Siding Spring 24 lut 2013, 09:47
No niektorzy na pewno szukaja w lekach nowego zycia. Watpie zeby pojawilo sie na rynku cos co rzeczywiscie zmieni myslenie, zmienilo poglady czy dodalo motywacjii takiej reaktywnej ..ze czlowiek pod wplywem bodzcow innych niz do tej pory zaczalby reagowac..

Z doswiadczenia wiem ze leki to glownie hamuja lęk,zamartwianie sie ale jezeli ktos przed lekami unikal zycia, narzeka na brak motywacjii, po prostu nie chce mu sie to czarno widze mozliwa pomoc ze strony ssri. Ten power po ssri to chyba na zasadzie wlasnie akatyzjii..Musze robic bo inaczej mnie rozsadzi ale nie wynika to z motywacjii. Ot taka pusta stymulacja;)

przez miko84 24 lut 2013, 10:49
elfrid na mnie sertra działa dobrze, większa aktywność i chęć życia. Widzę, że próbujesz mnie zdetronizować z opinii o najbardziej skaczącym po lekach użytowniku forum :mrgreen:
miko84

przez Tańczący z lękami 24 lut 2013, 13:10
miko84, oj przepraszam, najbardziej skaczącym był QueenForever a swoją drogą trochę mi go brakuje na tym forum... :(
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez cytrynka84 24 lut 2013, 13:15
elfrid, Bierzesz 100,za duza dawka na początek.Zacznij od 50.U mnie działa raczej na +,trochę motywuje,powoduje zainteresowanie życiem,ale nie jakoś sztucznie,jak po fluo.Nie ma senności w dzień,ale biorę narazie tylko 50.Probowalam 75mg i pojawiła się właśnie jakas senność.
Dokucza mi bezsenność i to jest najgorsze.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Sortuj wg