SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

 
Liczba głosów : 317

Avatar użytkownika
przez Bad Girl 02 sie 2007, 15:42
możliwe że jest to po prostu efekt odstawienny :)
zazdroszcze ci, mnie jeszcze czeka siedem miesiecy brania...
lekarz powiedział ci jak odstawić leki ? tzn w jakich ilościach?
jak sie czujesz w ogóle?
choroba nie wraca?
pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Offline
Posty
349
Dołączył(a)
25 lut 2007, 13:46
Lokalizacja
Poznań

Avatar użytkownika
przez Don Pablo 02 sie 2007, 16:18
sam doszedłem do wniosku ze to jest chemia i lepiej sie nie truc a wczesniej czy pozniej trzeba sobie radzic samemu ze swoimi problemami a nie wspomagac sie tą chemiom;P a pozatym jak sie szło na imprez to nawet wypic przez to nie mozna było hehehe :)
Avatar użytkownika
Offline
Posty
44
Dołączył(a)
14 sty 2006, 22:56

Avatar użytkownika
przez Bad Girl 03 sie 2007, 14:59
rozumiem ;) też często myśle o tym, że to jest chemia. no ale jak mi pomogło to jeszcze będe to brała ;)
ja pije przy asentrze... :oops: i nic mi nie jest....
;)
pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Offline
Posty
349
Dołączył(a)
25 lut 2007, 13:46
Lokalizacja
Poznań

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mtajemnica 06 sie 2007, 20:25
Zoloft z tego co pamietam bralam najdłużej. Pomogł mi troche i nie było skutkow ubocznych
Offline
Posty
14
Dołączył(a)
06 lut 2007, 20:41

przez Jaga 06 sie 2007, 23:34
Don Pablo, zawroty głowy przy zmniejszaniu dawki asentry - w moim przypadku tak!!! To bardzo nieprzyjemny stan. U mnie ustąpiło po 2 tygodniach, jak organizm przyzwyczaił się do nowej dawki. O tych objawach informowałam jednak na bieżąco lekarza. Myślę, że ty też powinieneś pogadać ze swoim. Będzie dobrze, tylko walcz. Tłumacz sobie, że przetrwasz te gorsze chwille a po nich nastaną lepsze!!!
Życzę Ci abyś się nie poddał.

Pozdrawiam
Offline
Posty
8
Dołączył(a)
20 lip 2007, 17:47

Avatar użytkownika
przez pannanikt 08 sie 2007, 21:00
bralam daaawno, 4 lata temu. nie dzialal na mnie. a moze dzialal ale nie zdawalam osbie z tego sprawy? nie wiem. w kazdym razie nie pomogl w depresji, wrecz przeciwnie, jakis czas po rozpoczeciu kuracji tym czyms probowalam sie zabic.
(...) - jesteś stworzony, żeby być człowiekiem!
Istniejesz dla dobra i radości, byś umiał śmiać się i śpiewać, żyć w miłości. Masz obdarzać szczęściem tych, którzy cię otaczają. Przecież jesteś stworzony na obraz Boga - który jest miłością.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
96
Dołączył(a)
07 sie 2007, 12:30
Lokalizacja
z Krakowa

przez Mahadevi 08 sie 2007, 21:15
Na szczęście, lek ten biorą ludzie z zaburzeniami lękowymi, np. ja.
Depresji nie mam, tylko napady lęku uogólnionego i fobię społeczną.
"I am resigned to this wicked fucking world, on its way to hell, the living are dead and I hope to join them too..."
Marilyn Manson
Offline
Posty
153
Dołączył(a)
11 maja 2007, 19:20
Lokalizacja
Gdynia

Avatar użytkownika
przez suave 15 sie 2007, 17:47
Ja wróciłam właśnie do zoloftu, po miesięcznej znajmości ( też ponownie z Efectinem). Ten drugi spowodował jednak podwyższenie temperatury, więc teraz biorę zoloft. Wszedł bardzo lekko, po kilkudniowym wyczyszczeniu z efectinu. I wreszcie przestał mi się bujać świat :)
Avatar użytkownika
Offline
Posty
62
Dołączył(a)
02 lip 2007, 10:21
Lokalizacja
Szczecin

Avatar użytkownika
przez Jaśkowa 15 sie 2007, 21:58
ja dziś wzięłam pierwszą dawkę zoloftu i czuję się dobrze efektów ubocznych brak i mam nadzieje, że tak pozostanie, bo poprzednim razem to myślałam że zejdę z tego świata :(
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Avatar użytkownika
Offline
Przyjaciel forum
Posty
1157
Dołączył(a)
14 mar 2007, 23:13
Lokalizacja
stolyca&ząbki

Avatar użytkownika
przez Vinette 15 sie 2007, 22:41
;) dokładnie 2 tyg. i potem jest rewelacyjnie .. ja biorę asentre już 2 lata i czuje się bardzo dobrze. pamiętam pierwsze dni w których nie mogłam spać miałam drgawki wzmożone lęki.. ale ustąpiło;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
2
Dołączył(a)
15 sie 2007, 22:22
Lokalizacja
Sosnowiec

Avatar użytkownika
przez Bad Girl 16 sie 2007, 11:19
zamierzam zwiększyć dawke z 50 mg na 100 mg. czy będe odczuwała jakieś skutki uboczne przy takim zwiekszaniu dawki?
Avatar użytkownika
Offline
Posty
349
Dołączył(a)
25 lut 2007, 13:46
Lokalizacja
Poznań

Avatar użytkownika
przez Vinette 16 sie 2007, 18:52
Myśle że nie powinnaś zwiększać dawki tego leku..
Nie powoduje on większych skutków ale jeżeli organizm przyzwyczai się do tak dużej dawki nie będziesz mogła potem z niej zrezygnować.. spowoduje to jeszcze większą depresję i mogą nastąpić drgawki.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
2
Dołączył(a)
15 sie 2007, 22:22
Lokalizacja
Sosnowiec

Avatar użytkownika
przez Bad Girl 17 sie 2007, 10:59
ale ja sobie już na tyle nie radze, że nawet lekarz mi to zaproponował. depresja uderzyła z większą siłą... dlatego zastanawiam się nad tym wszystkim... jeśli znowu będe się czuła źle przez pare tygodnie zanim się do tej dawki przyzwyczaje...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
349
Dołączył(a)
25 lut 2007, 13:46
Lokalizacja
Poznań

Avatar użytkownika
przez suave 17 sie 2007, 14:14
Ewentualnie może 3 dni Ci się coś tam pojawi, ale myślę, że znikomo, skoro na początku było dobrze.
Mi teraz trochę fiksuje żółądek, ale poza tym- zero lęków, zero deprechy - tak jak sobie chciałam parę tygodni temu.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
62
Dołączył(a)
02 lip 2007, 10:21
Lokalizacja
Szczecin

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 10 gości

Przeskocz do