SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez Michuj 29 maja 2012, 22:26
to bardzo niebezpieczny lek. Zażywanie przeważnie kończy się umieraniem, w niewyobrażalnych cierpieniach.
Loża szyderców

przez Lord Kapucyn 29 maja 2012, 22:27
Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Asertin nie jest dla każdego. Przed użyciem zasięgnij rady lekarza.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez *Wiola* 29 maja 2012, 22:30
Michuj, Mad_Scientist, Panwie, trochę powagi :twisted:
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez altman 29 maja 2012, 22:45
dzięki za odpowiedz ,ale to co piszecie ,to chyba z wami tutaj coś jest nie tak ,nie wierze w ani jedno słowo ,które tu jest napisane,jesteście niezle pierdolnieci , w dekiel

przez Michuj 29 maja 2012, 22:46
to chyba z wami tutaj coś jest nie tak

skąd tak daleko idące wnioski?

jesteście nie zle pierdolnieci , w dekiel

:***
Loża szyderców

przez Lord Kapucyn 29 maja 2012, 23:14
Ludzie pierdolnięci na dekiel na forum psychologicznym? Nie no, nie żartuj. Serio? As wywiadu z Ciebie. :P

A tak na serio to Asertin jest zupełnie bezpiecznym lekiem i możesz go brać bez obaw.

Moderator/ R2 - D2

przez ylva 29 maja 2012, 23:59
Ej panowie...to chamskie było. Jak ktoś jest na etapie odchodzenia od zmysłów i zjada go lęk (co? może tak nie mieliście?) to mu nie do śmiechu i takich żartów może się nawet przestraszyć. Jesteśmy na forum, żeby sobie pomagać i się wspierać a nie sobie robić żarty cudzym kosztem. Ręce mi opadły.

Do autorki wątku - zacznij brać Asertin spokojnie i pamiętaj, że przez pierwsze dni możesz się kiepsko czuć - organizm się musi przyzwyczaić do leku.
Asetrin 50 mg 1-0-0

przez Edyedy 30 maja 2012, 10:13
Witam , jestem nowa na tym forum , ale od jakiegoś czasu Was podczytuję i przyznam że wiele informacji mi pomogło zrozumiec przede wszystkim siebie. Leczę się od lutego tego roku na depresję , dzięki temu forum zrozumiałam skąd się biorą moje lęki , nagłe ataki paniki czy strachu takiego że powalał wręcz z nóg.Najpierw zaczełam się leczyc Coaxilem (chyba tak sie to pisze) przez dwa miesiące było bardzo dobrze czułam się pozytywnie zakręcona do tego był jeszcze sedam 3 który biore do tej pory . W pewnym momencie brania coaxilu załapałam dół , zbiegło się to z moją wizytą u psychiatry ,wypisała mi w zamian Asertin 50 , miałam objawy nieporzadane, przetrwałam jakoś , biorę Asertin 19 dzień wraz z sedamem 3 (2xo.5) i na noc polsen bo nie dam rady spac .Czuję się nijak , nie chce mi się śmiac nie chce mi się płakac , generalnie nic mi się nie chce najchętniej siedziała bym w domu , ale niestety muszę mobilizowac wszystkie swoje siły i iśc do pracy , zajmowac sie domem dziecmi ... nie mam pojęcia czy taki stan apatii jest normalny , stałam się wręcz takim troszkę odludkiem , mam obawy przed wypowiedzeniem swego zdania , brak mi odwagi po prostu...czy to tak mają działac te lekarstwa?

przez xanonymous 30 maja 2012, 18:14
Czy mieliście po SSRI (np. Sertralina, Citalopram) luźne stolce albo sraczke, przelewanie w brzuchu? Jak te leki wpływają na wasz układ pokarmowy?

przez ylva 30 maja 2012, 23:02
xanonymous napisał(a):Czy mieliście po SSRI (np. Sertralina, Citalopram) luźne stolce albo sraczke, przelewanie w brzuchu? Jak te leki wpływają na wasz układ pokarmowy?

Ja mam. Ale ni cholery nie wiem, czy to od sertaliny, betablokera, nerwicy czy jakiegoś problemu z przewodem pokarmowym. 12 czerwca gastroskopia :zonk:
Asetrin 50 mg 1-0-0

przez Seraphim 31 maja 2012, 01:14
ylva napisał(a):
xanonymous napisał(a):Czy mieliście po SSRI (np. Sertralina, Citalopram) luźne stolce albo sraczke, przelewanie w brzuchu? Jak te leki wpływają na wasz układ pokarmowy?

Ja mam. Ale ni cholery nie wiem, czy to od sertaliny, betablokera, nerwicy czy jakiegoś problemu z przewodem pokarmowym. 12 czerwca gastroskopia :zonk:

ja mam po setalofcie, na 100% to to. sraka jak marzenie ;)

przez Lord Kapucyn 31 maja 2012, 06:19
Może się mylę i to tylko moja pokrętna logika, ale skoro SSRI wpływają na serotoninę, a 90% całej serotoniny jest zlokalizowane w jelitach to korelacja pomiędzy ich zażywaniem, a sraczką wydaje się prawdopodobna. Zauważyłem, że na citalopramie i sertralinie dużo ludzi ma sraczkę i luźne stolce.

Moderator/ R2 - D2

przez xanonymous 31 maja 2012, 09:03
A czy to mija z czasem czy trwa przez całą kuracje? Ile czasu wy już bierzecie sertraline? Dla mnie to skutek uboczny, który jest nie do przyjęcia. Jak brałem citalopram to przez 5 tyg. nie zrobilem normalnego klocka, teraz biore ponad tydzień sertraline i też o normalnym klocku mogę zapomnieć :smile: Za to Anafranil jak kiedys bralem to klocek był normalny zarówno pod względem koloru jak i konsystencji :smile: ja akurat bralem male dawki, ale przy wiekszych znowusz mogą być problematyczne zaparcia.

przez Edyedy 01 cze 2012, 09:01
Nie ma to jak ,,gówniane,, tematy...Na mnie lek chyba działa ..od dwóch dni córka uciekła mi z domu a ja jakoś funkcjonuje żeby nie leki była bym już w psychiatryku

Sortuj wg