SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez kasztan 10 maja 2007, 14:28
to chyba raczej normalne jak ja zażyłem lexapro też mi się powiększyły, siostra moowiła że mam całe czrne, takie łądne oczy... :cry: :cry: :cry:
http://siemianswir.blog.onet.pl/
zapłodnij mnie szczęściem jak wiatr swym podmuchem zapładnia kwiaty...

przez smuteczek 10 maja 2007, 14:37
ja też wolałabym mieć brzydkie swoje oczy niż te "ładne" z rozszerzonymi żrenicami, które mnie krępują w kontaktach z ludźmi; a czy to mija???
Smuteczek

przez przeciwnik 10 maja 2007, 16:13
tzn. ja nie mam może problemów z koncentracją, właściwie objawów już jako takich nie mam, tylko te źrenice... nie wiem, dlaczego tak jest. normalnie mam rozszerzone, jak po zarkopieniu oczu... czy możliwe jest, ze utrzymują się, bo wypiłem w pierwszym tygodniu brania parę piw - bo był weekend majowy i parę dni - może 3 - piłem sobie piwko - nie upijając się... czy może przez to utrzymywac sie to dłużej niz normalnie? teraz mi tak jakby momentami przestaje, tzn. są momenty, że mam normalnie źrenice, ale i są takie, że nie... czy tak bywa? czy to ustaje ze źrenicami nagle czy tak stopniowo? jak to jest

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bad Girl 10 maja 2007, 16:31
ogólnie alkoholu nie zaleca sie pić... ale z drugiej strony nie wchodzi on w jakieś interakcje z asentra. więc no chyba nie to był powód... ja nie miałam ich cały czas rozszerzonych... a masz coś takiego, że wzrok ci mętnieje? i jaką dawke leku bierzesz?
wydaje mi sie że powinno to przejść...

przez Bad Girl 10 maja 2007, 16:35
Przez pierwsze dni brania leku występuje coś takiego... chyba, że bierzecie już dłużej.... to sama już nie wiem.
w jakiś sposób pobudzamy się tymi lekami i może dlatego mamy rozszerzone źrenice...

przez laven 10 maja 2007, 17:58
Też cały czas miałam i mam rozszerzone źrenice. To zupełnie normalne. Jak odstawisz po jakimś czasie wrócą do normalnej postaci. Czasem denerwujące jest jak ktoś się mnie pyta : "Ćpałaś? Bo masz strasznie duże źrenice". I co tu mądrego odpowiedzieć? Ale najlepiej się tym nie przejmować.
Pozdrawiam

Asentra a zioła?

przez Magnolia 10 maja 2007, 19:23
Witam od ponad pół roku biore Asentre.Teraz mam pić zioła na wyregulowanie hormonów i nie wiem czy moge je pić.Czy wiecie cos na ten temat?Pozdrawiam
"Okłamali mnie z nadzieją,że uwierzyłem i przestanę chcieć.Muszę leczyć się na ból i strach.Gdzie jest człowiek,który z siebie sam pokaże mi jak...." (Coma-Leszek Żukowski)

przez Bad Girl 10 maja 2007, 21:50
chyba tylko dziurawca nie można pić... a tak to jest ok... chyba...

przez przeciwnik 11 maja 2007, 09:56
a co to znaczy, że wzrok mętnieje? Co masz na myśli? Ja miewam właśnie tak, że nie mogę czegoś odczytać, bo widzę jakby przez mgłę, bo są one właśnie rozszerzone... teraz coś to ostatnio przechodzi jakby momentami, że coraz częściej mam normalne... jak to jest, co masz na myśli z tym wzrokiem?

przez Bad Girl 11 maja 2007, 10:20
wiesz, ja mam często tak w nocy. długo mam zamknięte oczy i kiedy je szybko otworze to obraz mi normalnie "pływa", wszystko się jakby zamazuje... z początku byłam przerażona bo nie wiedziałam co się ze mną dzieje. ale teraz już sie przyzwyczaiłam.
Jeśli mówisz, że powoli coraz częsciej ci to przechodzi to może już niedugo powinno być wszystko ok...
a tak w ogóle jeśli można wiedzieć, to cierpisz na jakąś cieżką nerwice?

Pozdrawiam :)

zoloft

przez paulinka29044 11 maja 2007, 11:50
ja biore zoloft trzy dni razem z seroxatem tzn odtsawiać bede seroxat,na razie jest ok , ale kurcze z tego co czytam to co najgorsze bedzie przedemną a w poniedziałek do pracy!!!!!!
pozdrawiam

przez przeciwnik 11 maja 2007, 12:10
nie jest to zbyt ciężkie nawet, mam ocd - nawet nie tak rozwinięte. a czy jest taka możliwość, ze jedna źrenica bywa większa od drugiej lekko? bo boję się czy nie mam jakiejś anizokorii... teraz tak o tym wyczytałem... jak to jest... może jedna byc powiekszona nieco bardziej od drugiej?

przez Bad Girl 11 maja 2007, 16:08
a powiedz mi na czym polega ta anizokoria? to jakis skutek uboczny brania leków? nigdy nie spotkalam się z tym zeby jedna źrenica byla bardziej rozszerzona od drugiej...

przez przeciwnik 11 maja 2007, 16:38
zobacz na wikipediach, jak wpiszesz hasło, tam jhest zdjęcie - że jedna źrenica jest większa - u mnie nie jest to tak widoczne, moze mi sie wydaje... ale martwi mnie, ze jakos tak te zrenice dziwnie, bo przez to jestem zdolowany i znowu depresja...

Sortuj wg