SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

SETALOFT (Sertralina-Asentra,Asertin,Zoloft,Sertagen,Zotral)

przez miko84 02 cze 2011, 22:05
Zgadzam się z Lady_B, twórczy niepokój to coś innego niż agresja. Agresja jest zła we wszelkich jej formach. Nie zapominajmy jednak, że stralina to też po części inhibitor wychwytu dopaminy, więc może to bierze górę?
miko84

przez Agasaya 02 cze 2011, 22:27
miko84, Kurcze... zastanawiam się teraz nad tą sertaliną... biorę jeszcze stabilizator (depakine) ale wczoraj zapomniałam :? może dlatego dziś mam takie agresywne zapędy?? Widzę że jesteś kompetentny w tym temacie ;)
Agasaya

przez Agasaya 02 cze 2011, 23:17
Marek77, Bez urazy... ale nie znasz mojego przypadku więc może bądź łaskaw nie oceniać...
Agasaya

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Agasaya 02 cze 2011, 23:43
Marek77, no może to moje dzisiejsze pobudzenie myśli za mnie... peace ;)
Agasaya

przez miko84 03 cze 2011, 08:17
No dzień bez stabilizatora pewnie może tak wpłynąć. Nie zapominaj brać leków.
miko84

przez Agasaya 03 cze 2011, 09:44
Dzięki. Postaram się pamiętać żeby nie zapominać ;) Tak na prawdę to zapomniałam więcej niż raz ale pssst :mrgreen: Wczoraj już wzięłam grzecznie i zobaczymy co to będzie... Na prawdę chciałabym żeby ta poprawa samopoczucia była związana z działaniem leków i książki :105:
Agasaya

przez miko84 03 cze 2011, 11:00
Leki jak najbardziej w książki nie wierzę. Co do agresji to osobiście nie lubię jej u siebie. Dwa leki w przesłości powodowały u mnie duży wzrost agresji do innych - kortykosteroidy i metylofenidat. Dlatego staram się te leki unikać jak największym łukiem. Z kolei SSRI mają u mnie bardzo dobry wpływ na gresję, tzn ją zmniejszają i dodają więcej pozytywnych uczuć.
miko84

przez Agasaya 03 cze 2011, 11:14
Książki mogą wiele pomóc ale trzeba się do nich odnosić z dystansem i mieć czas i siłę na interpretację... Jak ze wszystkim- jednemu pomogą, innemu wręcz zaszkodzą...
Z agresją u mnie jest tak samo że jej u siebie nie akceptuję bo często jest nieuzasadniona albo po prostu wkurzam się na wyrost. Na szczęście nie zdarzyło mi się jeszcze nikomu zrobić krzywdy poza samą sobą... i zniszczeniem kilku przedmiotów... :bezradny:
Z kolei SSRI mają u mnie bardzo dobry wpływ na gresję, tzn ją zmniejszają i dodają więcej pozytywnych uczuć.

Może w takim razie powinnam poprosić lekarza o zwiększenie dawki :?: Może po prostu działa za słabo ta dawka i stąd powrót agresora po wychynięciu z dołka :?:
Agasaya

przez Michuj 03 cze 2011, 11:19
Lady_B, jak długo bierzesz i jaka dawka?
Michuj

przez Agasaya 03 cze 2011, 11:32
Michuj, 4 tydzień kończę i 50 mg
Agasaya

przez Michuj 03 cze 2011, 11:35
to krótko. Ja przed zatrybieniem każdego leku mam makabryczne wahania nastroju. Gdy one się pojawiają, zwiastuje to wręcz stabilizację. Tak też miałem w przypadku sertraliny. Ja bym pobrał jeszcze 50 mg przez 2 tygodnie. Powinno być ok. Jeśli nie, to wtedy można coś myśleć o jakieś modyfikacji w leczeniu. ;)
Michuj

przez Agasaya 03 cze 2011, 11:43
fuck... nienawidzę siebie za to że nie zaczęłam się leczyć wcześniej :evil:
Agasaya

przez Michuj 03 cze 2011, 11:45
Na szczęście sertralina to najszybciej działający SSRI. Ja dosyć dobrze reaguję na leki, ale z opóźnionym zapłonem. U mnie sertra w pełni zadziałała gdzieś w 5 tygodniu ;)
Michuj

ASENTRA (Sertralina-Zoloft,Asertin,Setaloft,Sertagen,Zotral)

przez Ala24 04 cze 2011, 20:08
Witam! czy kiedys przedawkował ktoś z Was Sertagen??????????????????????????????????? Po jakim czasie objawy miną i czy w ogóle ustapią same...?;/

Wczoraj zażyłam 600mg, po czym (jakieś 30/40 minut) wypiłam drinka;/ MA-SA-KRA!!!;/

Sortuj wg