SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

Re: Setaloft (Sertralinum)

przez sew333 19 gru 2010, 18:37
kasia moze pogadamy o leczeniu na gg? Czuje się sam żle

przez kasia000 19 gru 2010, 18:47
ja na paro byłam 6 lat...teraz wchodzę w setraline sama nie wierzę ,że jest to mozliwe-nie mam gg soooorrry serio!
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez sew333 19 gru 2010, 18:54
Kurcze po tej dawce ,dostałem wene na pisanie wierszy<SZOK>. Oto 2 pierwsze teksy, oceńcie:D :

BEZ CIEBIE KOCHANIE , WYDAJE MI SIĘ ,ŻE NIE MA POWIETRZA NA ZIEMII:*

Jesteś jak liść przenikający przez promienie słoneczne, piękna, cudna i kochana:) :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kasia000 19 gru 2010, 19:21
pięknie;-)) :D

przez sew333 19 gru 2010, 19:22
dziękuje :D JEszcze to:

PATRZE W LUSTRO I NIE WIERZE,ŻE JA TO JA, DLATEGO , GDYŻ BEZ CIEBIE KOCHANIE NIE CZUJE SIĘ SOBĄ!:*

Re: Zoloft

przez miko84 20 gru 2010, 10:33
Ja nie wiem, dla mnie setralina/paroksetyna to jeden czort.
miko84

przez Dave38 20 gru 2010, 10:38
Cześć Panowie !

U mnie bez zmian - Wellbutrin właściwie nie działa , niedzielę przeleżałem i przespałem w polarze pod kołdrą , totalny paraliż , dobrze że zona jakoś tym razem ze zrozumieniem do tego podeszła , do tego doszły poranne mdłości , wmuszam w siebie tosta z dżemem żeby przełknąć tabletkę , od tygodnia zajebisty ból w tylnej części głowy w dolnej części nigdy wcześniej tego nie miałem , prawie 5 miesięcy na zolofcie i stoję w miejscu a , kto wie może i się nawet cofnąłem , do tego doczytałem ,że jest jazda z tą wenlafaksyną - boję się , nie wyobrażam sobie zeby bylo jeszcze gorzej , jak będzie to chyba jedyna opcja to szpital , ale tu w Toruniu jest okropny i ta świadomość , że zostawiam zonę z wszystkimi problemami i obowiązkami jeszcze bardziej mnie przytłoczy . Mimo wszystko w domu czuję się najlepiej . Panowie czy ktoś z Was był juz w szpitalu jak to jest ? Ja to widzę tak :tabletki i tak mogę brać w domu , terapia nie wiem czy w moim stanie coś da , może póxniej jak mnie do pionu doprowadzą , teraz to nawet mówienie sprawia mi trudności , wszystko ciężko przychodzi ale najgorszy jest ten pierdolony lęk . Miko ja myslę podobnie jak ty ,że jest to główny sprawca mojego ogólnego stanu . Dzis 0,5 mg xanaxu i pewnie do świat tak juz pojadę a po świętach zmiana , może trafiona choć jak to bywa przy depresji oczywiście czarno to widzę .

Rambo ! Nie wiem na podstawie czego stwierdzili Ci dwubiegunówkę i wiem że obecnie lekarze troche za szybko ja diagnozują , musisz się poobserwować , wiesz na czym polega choroba i to że jak się człowiek poczuje lepiej to nie oznacz od razu manii . Ja miałem jeden dzień jak sie lepiej poczułem i tez chodziłem cały w skowronkach , po prostu wraca Ci nadzieja , czujesz się silniejszy , chcesz to szybko wykorzystać i przełożyć w działanie, nadrobić ten smętny stracony czas , ale robisz to świadomie gorzej jak jest to poza twoja kontrolą . Trzymajcie się W toruniu sypie jak cholera K.
Melisa , spacer , basen ;)

Na pewno każdy choć raz
Utracił wiarę jak ja .
Obym nie bliżej stał
Sennego dnia w królestwie mroku....

przez sauvox 20 gru 2010, 11:41
Dave który szpital jest okropny ? Psychiatryczny czy zwykły ?
Może zwiększ dawkę Zoloftu, poza tym bierz go rano, na noc to zabójstwo dla snu, przynajmnej dla mnie. Poza tym Przesypiasz większą część jego działania pod kątem doraźnym. Spróbuj może odstawić wellbutrin, u mnie taka mieszanka powodowała podobne efekty, tzn ja myślałem że do innego wymiaru się przenoszę ;/ Albo dołóż sobie do tego jakiś zwykły uspokajacz jak pramolan albo xanax(chyba, że palisz to nie, może nasilać lęki)

przez kasia000 20 gru 2010, 11:47
miko84 napisał(a):Ja nie wiem, dla mnie setralina/paroksetyna to jeden czort.

miko czemu tak sądzisz?

przez Dave38 20 gru 2010, 11:51
Psychiatryczny oczywiście , Jak brałem zoloft w dzień byłem nie do życia , co do dawki zastanawiałem się własnie zeby spróbować 150 g . Z tymi fajkami to mnie zaskoczyłeś . Nie paliłem juz 15 lat i jak od czerwca zacząłem się juz tak bardzo źle czuć sięgnąłem chyba w tej desperacji po fajki i od czerwca palę . Nikotyna poprawia neuroprzekaźnictwo , dlaczego jakoś pólświadomie sięgnąłem po papierosa , choć wcześniej byłem zagorzałym przeciwnikiem . Myslicie że wellbutrin nasila lęki watpie , miał mnie aktywizować a jest zupełnie obojetny i tak za 3 dni mi sie kończy .
Melisa , spacer , basen ;)

Na pewno każdy choć raz
Utracił wiarę jak ja .
Obym nie bliżej stał
Sennego dnia w królestwie mroku....

przez Rambo123 20 gru 2010, 12:04
Ja biorę Zoloft rano po śniadaniu. Dlatego w dzień czuję się na razie do niczego.
Ech życie.

przez kasia000 20 gru 2010, 12:09
mi lekarka zaleciła na noc plus nasenny lub neuroleptyk...ale ja tam wole w dzień takie leki brać..nie wiem moze powinnam jej posłuchać?

przez Rambo123 20 gru 2010, 13:15
Dave38 - co do mojej dwubiegunówki to też miałem wątpliwości, ale chyba ją mam. U mnie nie wykształciła się pełna mania. Mam słabą hipomanię dlatego udało mi się pracować na jakiś tam stanowiskach. Niestety moja hipomania objawia się tym że jestem towarzyski a przede wszystkim że na imprezach piję. Sam już nie wiem.
Każde zatrzymanie się w rozwoju to depresja.
Ech życie.

przez Moolik 20 gru 2010, 13:29
miko84, miczego czemu serta i paro to dla Ciebie to samo :D i takie pyatnie bo wiem ze troche sie na tym znasz czy branie neuroleptykow w małych dawkach w celu zwiekszenia dopaminy moze powodowac dyskinezy ?? czy to raczej tylko wtedy kiedy zmiejszamy dopamine ??bardzo mi zalezy na odpowiedzi
Moolik

Sortuj wg