SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez aska 29 mar 2006, 18:54
stimuloton ja brałam świetnie sie przyswaja.tylko jeden dzien miałam suchos w buzi i zadnych innych skutków ubocznych.po około 2 tygodniach czułam sie już lepiej ja brałam rano ale to chyba nie ma znaczenia kiedy sie bierze bo nie zamula.nie radze picia .ja nie piłam

przez emiflo 01 kwi 2006, 21:39
ja biorę na noc od 4 dni i czuję ciągle przyspieszone bicie serca i takie zdenerwowanie w środku. Mam jednak nadzieję , ze to minie. Mam tez problemy z zasypianiem i zastanawiam sie czy nie lepiej brac rano, ale poczekam na wizytę.
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez naitsabes 02 kwi 2006, 15:52
emiflo, sluchaj bierz rano ..
a czemu w ogóle po 0,5 tabletki bierzesz a nie po całej ? : >

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Stimuloton a odżywki i siłownia

przez naitsabes 02 kwi 2006, 15:54
Czy jak biore te tropy mogę normalnie jeśc odżywki i chodzić na siłownie ?
Nie ma żadnych przeciwskazań ? : >

przez naitsabes 02 kwi 2006, 23:45
nie no chodzi mi o naturalne odżywkery : )
bo zaczyna kuracje ze stimulotonem od jutro i czy po pierwszych dniach normalnie moge przyjmować na siebie wysiłek na siłowni?

przez Moniczka 04 kwi 2006, 09:42
Wczoraj bylam na wizycie u psychiatry i on stwierdzil,ze seroxat juz na mnie nie dziala wiec zmienil mi lek na asentre-chcialabym wiedziec czy to ma sens?
Asentra jest drozsza a poza tym jak zaczne ja brac to znow organizm bedzie sie musial przestawiac,przyzwyczajac....Sama juz nie wiem,co robic.Czy asentra to lek psychotropowy bo podobno seroxat nie?Czy ma ostre skutki uboczne?
Juz "pokochalam" ten moj seroxacik.Raz jest lepiej,raz gorzej ale jest...
Moniczka

przez cichy00 04 kwi 2006, 18:34
raczej możesz jeść odżywki :)
ja przestałem chodzić na siłownie pare miesięcy temu jak zaczeło mnie serce niepokoić :/ teraz nie mam siły wrócić i zaczynac od nowa :(:(:( cholerna nerwica !!

Stimuloton

przez naitsabes 04 kwi 2006, 20:37
Czy Stimuloton jest sprzedawany bez recepty ? : >

przez kratka 05 kwi 2006, 11:07
Moniczka, wszystkie antydepresanty to psychotropy.

ja biorę asentrę od miesiąca, na poczatku szlag mnie trafiał od skutków ubocznych, głównie potwornej senności, ale po 2 tygodniach te objawy minęły i teraz z radością moge rzec, że chyba czuję poprawę :]

przez Emtec 05 kwi 2006, 19:01
Ja bralem kiedys asentre a potem stimuloton (ten sam sklad leku ale innej firmy) i po okolo roku kuracji bylo ok. Bylo ale na kilka miesiecy. Po okolo pol roku znow leki wrocily i to silne jak nigdy. Teraz tez biore stimuloton plus dodatkowo spamilan i zobaczymy jak bedzie. Ale ogolnie moj kontakt z tymi lekami jest na plus. Zero objawow ubocznych. Jezdze samochodem. Nawet kiedys piwko wypilem. :oops:
"Jest tylko jedna droga do szczęścia - przestać się martwić rzeczami, na które nie masz wpływu." Epiktet z Hierapolis

przez Emtec 05 kwi 2006, 19:04
Oczywiscie ze nie. Ja go biore i to poprostu cos jak asentra czy serotax
"Jest tylko jedna droga do szczęścia - przestać się martwić rzeczami, na które nie masz wpływu." Epiktet z Hierapolis

przez Emtec 05 kwi 2006, 19:10
Mozesz normalnie chodzic i przyjmowac odzywki. Ja tez biore stimuloton i lubie sie zmeczyc na silowni czy sali gimnastycznej. Oczywiscie ciezko mi sie zmobilizowac do wyjscia ale jakos trzeba funkcjonowac.

przez Emtec 05 kwi 2006, 19:13
Ja biore jedna rano i jedna wieczorem. Skutkow ubocznych nie mam. Ale pic niby nie mozna. Ogolnie lek ok. (OK czasami wypije piwko ale 0,3 ml :oops: )

przez kratka 05 kwi 2006, 23:10
Emtec, nawet kiedyś piwko wypiłeś? :D
ja przy asentrze piję alkohol w dowolnych ilościach, bo nie zauważam żadnych nieprawidłowych interakcji.

Sortuj wg