SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

 
Liczba głosów : 317

Re: Zoloft

Avatar użytkownika
przez Jaśkowa 26 paź 2010, 18:32
Wujek_Dobra_Rada, no to zazdroszczę ja jak tak zaczęłam 3 lata temu miałam wszystkie objawy z ulotki :mrgreen:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Avatar użytkownika
Offline
Przyjaciel forum
Posty
1157
Dołączył(a)
14 mar 2007, 23:13
Lokalizacja
stolyca&ząbki

Re: Zoloft

Avatar użytkownika
przez Ewelina 23 26 paź 2010, 18:35
Jaśkowa, Ty miałaś na myśli dzielenie na 4 części 50g?

[Dodane po edycji:]

I napisz jeszcze proszę, po jakim czasie zauważyłaś efekty?

[Dodane po edycji:]

Ja jestem po 2x połowa 100 g (połowa, czyli 50g, raz dziennie) i nic..., nawet lepiej się nie czuję. Mam świadomość, ze to kwestia czasu, ale tak liczyłam na poprawę. Mam nadzieję, że się nie przeliczyłam...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
47
Dołączył(a)
10 sie 2010, 23:03

Re: Zoloft

Avatar użytkownika
przez Jaśkowa 26 paź 2010, 18:43
Ewelina 23 napisał(a):Jaśkowa, Ty miałaś na myśli dzielenie na 4 części 50g?


dokładnie tak
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Avatar użytkownika
Offline
Przyjaciel forum
Posty
1157
Dołączył(a)
14 mar 2007, 23:13
Lokalizacja
stolyca&ząbki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Asentra (Asertin)

przez kochanie 26 paź 2010, 19:28
ona3566 napisał(a):Brałam Asertin miesiąc potem miałam miesiąc przerwy, teraz znów biorę od miesiąca. Ostatnio mam częste i silne krwotoki z nosa, rozmawiałam ze znajomym psychologiem i on powiedział, że to przez leki powiedział też, że one mnie uzależniają, doprowadzą do tego, że nie będę wiedziała kim jestem, będę mieć omamy, wywołają psychozę. Powiedział, że zmniejsza liczbę płytek krwi i że moje stwierdzenia o polepszeniu samopoczucia dzięki temu lekowi to mój własny omam. Radził mi żebym jak najszybciej odstawiła lek, ponieważ w ogóle nie powinnam go dostać bo jest on przeznaczony od 18 roku życia, a ja mam 16 lat. Czy to prawda, że ten lek spowoduje u mnie takie zaburzenia?


ten psycholog to straszny palant nie sluchaj go!
zmien psychologa, a lekarstwa uzgadniaj z lekarzem
Offline
Posty
220
Dołączył(a)
26 sie 2010, 15:02

Re: Asentra (Asertin)

Avatar użytkownika
przez Jaśkowa 26 paź 2010, 19:37
palant to mało powiedziane :roll:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Avatar użytkownika
Offline
Przyjaciel forum
Posty
1157
Dołączył(a)
14 mar 2007, 23:13
Lokalizacja
stolyca&ząbki

Re: Asentra (Asertin)

przez cytrynka84 26 paź 2010, 19:47
ona3566, ,co za debil ten psycholog! Jakie omamy,?!jakie uzalznienie?! ,to totalny absurd!
Life is brutal!

Sertralina 100mg
Offline
Posty
1928
Dołączył(a)
23 sty 2010, 14:05

Re: Asentra (Asertin)

przez 19_latek 27 paź 2010, 19:19
Uzaleznenie od antydepresantow ? Ja biore 1,5 roku i gdybym tylko chcial to moge odstawic. To nie benzo ze jest ci super i bierzesz codziennie bo sie swietnie czujesz po tym.
19_latek
Offline

Re: Asentra (Asertin)

przez 19_latek 27 paź 2010, 21:16
To tylko mozliwe skutki uboczne, na moich lekach to samo pisze a nikt tego nie mial.
19_latek
Offline

Re: Asentra (Asertin)

Avatar użytkownika
przez gocha_3 31 paź 2010, 12:16
kochani, bardzo proszę o pomoc.

dawno nie pisałam, bo było całkiem ok.. ale ostatnio znowu mam dziwne myśli i ciągłe zmiany nastrojów.

Ostatnio wydawało mi się, że się zakochałam.. czułam się po prostu świetnie...
ale teraz znowu wszystko wróciło do normy i czuję w stosunku do tej osoby obojętność...
może nie taką totalną, ale jednak..
Pomóżcie, co mam robić w takiej sytuacji?? Sama nie wiem, co czuję...
zaczynam angażować się w jakąś relację.. a tu coś takiego ; /
jakaś masakra...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
24
Dołączył(a)
28 sie 2010, 21:15

Re: Asentra (Asertin)

przez paradoksy 31 paź 2010, 12:21
gocha_3 napisał(a):kochani, bardzo proszę o pomoc.

dawno nie pisałam, bo było całkiem ok.. ale ostatnio znowu mam dziwne myśli i ciągłe zmiany nastrojów.

Ostatnio wydawało mi się, że się zakochałam.. czułam się po prostu świetnie...
ale teraz znowu wszystko wróciło do normy i czuję w stosunku do tej osoby obojętność...
może nie taką totalną, ale jednak..
Pomóżcie, co mam robić w takiej sytuacji?? Sama nie wiem, co czuję...
zaczynam angażować się w jakąś relację.. a tu coś takiego ; /
jakaś masakra...

jak długo bierzesz sertralinę i na co ją bierzesz?
paradoksy
Offline

Re: Asentra (Asertin)

Avatar użytkownika
przez gocha_3 31 paź 2010, 12:29
Lekarka stwierdziła u mnie anhedonię i stany lękowe.
Biorę od sierpnia.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
24
Dołączył(a)
28 sie 2010, 21:15

Re: Asentra (Asertin)

przez paradoksy 31 paź 2010, 12:34
gocha_3, jeśli bierzesz od sierpnia to raczej lek się już rozkręcił tak jak miał się rozkręcić.
Twoja zmienność nastrojów więc wynika raczej (ale pamiętaj, że lekarzem nie jestem) z Twojego zaburzenia. Chociaż na to może się składać więcej czynników. Np. podświadomie możesz odrzucać partnera, żeby uniknąć zranienia. Porozmawiaj o tych zmianach nastroju z psychiatrą, może być potrzebny stabilizator nastroju.
Tak czy siak musisz się udać do swojego lekarza.
paradoksy
Offline

Re: Asentra (Asertin)

Avatar użytkownika
przez gocha_3 31 paź 2010, 12:40
dziękuję :*
Avatar użytkownika
Offline
Posty
24
Dołączył(a)
28 sie 2010, 21:15

Re: Asentra (Asertin)

przez paradoksy 31 paź 2010, 12:42
nie ma za co, postaraj się jak najszybciej odwiedzić swojego psychiatrę i powodzenia :)
paradoksy
Offline

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: eovo i 34 gości

Przeskocz do