SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

Re: Asentra (Asertin)

przez pete_27 06 sie 2010, 22:22
zdesper napisał(a):
no czyli masz więcej serotoniny ...w szczelinie miedzy synapsami.:)

No ok, tylko że wychwyt jest silnie blokowany i o to mi chodzi, że to nie jest chyba do końca normalna sytuacja w mózgu, bo wychwyt też bierze udział w transmisji nerwowej.

"mdma to jest jak mieszanka amfy i meskaliny(serotonina) i akurat ten naplyw uczuc moze wynikac z tego komponentu amfetaminowego :).Nie sadze zeby w przypadku uwalniania duzej ilosci serotoniny czlowiek czul nadmiar emocjii.To jak z lsd czy grzybami...Mialem z tym stycznosc i powiem szczerze ze w trakcie tripowania nie czulem nic a nic pozytywnego a wrecz bylem zbluntowany jak po ssri:D"

Czuje, czuje. :) Zwłaszcza miłość. :) Emocji jest cała masa.
pete_27

przez zdesper 06 sie 2010, 23:25
narkoman:PP
zdesper

przez Shadowmere 06 sie 2010, 23:35
zdesper, hmm..opisywales to jako manię-mega sile,energie,mnostwo planów ,pomysłów :? Ludzie w totalnej depresji nie rąbią drwa siekierą :P
A co do znieczulenia na ssri-to ono ratuje mi pewne życie..moje życie..jest nieco zbyt pojebane by przejsc je bez znieczulenia..a tak..czuje się jakbym dosttala w leb czyms ciężkim...i ani ból ani tęsknota nie do końca istnieją.Tak jest lepiej.
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zdesper 06 sie 2010, 23:44
nie bierz sobie do serca wszystkiego o czym napiszę...:))
zdesper

przez Shadowmere 06 sie 2010, 23:48
zdesper, hmm..czyli rozumiem,że lubisz ściemniać,i że nie można Ci ufac..bomba :great:
Shadowmere

przez pete_27 06 sie 2010, 23:52
zdesper napisał(a):narkoman:PP
To było prostackie i durnowate. Sam brałeś a innym wypominasz? Puknij się w czółko.
pete_27

przez zdesper 06 sie 2010, 23:58
Pete no to byl akurat żarcik.. :mrgreen:

shadowmere

Raczej nie mam w zwyczaju ściemniać a chodzilo mi o to ze jestem rozchwiany emocjonalnie i czasem mogę niektore rzeczy ubarwiać...
zdesper

przez Shadowmere 07 sie 2010, 00:00
Nawiasem mówiąc Wy się chyba nie dziwicie chlopaki,że macie problemy psychiczne skoro nadużywacie dragów?
zdesper, moj nick to Shadowmere nie shadowmere,badz laskaw pamietac :D
Shadowmere

przez zdesper 07 sie 2010, 00:04
Tutaj to większosc jedzie na drugach(tylko legalnych) ,ale niekoniecznie slabszych od tych nielegalnych:P.

Shadowmere

Hehe patrzę ze niedlugo to w legitymacjach obok imienia będą nicki ,takie to sie zrobilo teraz ważne;P
zdesper

przez pete_27 07 sie 2010, 00:10
A ty ich nie nadużywasz? Na tyle na ile się znamy to wyglądasz mi na niezłą ćpunkę : :mrgreen:

A tak na serio 8) - raczej mało znamy się, więc dziwi mnie ta pewność, że w ogóle ich używam? Pisałem o tej kwestii w czasie przeszłym.
pete_27

przez Shadowmere 07 sie 2010, 00:10
Duża litera jest ważna :mrgreen: Staram się nie pisać do nikogo adaś,heniek,mohhamed-takie moje male natręctwo ;) Próbowalam różnych rzeczy,raczej nie porownywalabym pigul z apteki z tymi od dilka.przynajmniej dla mnie roznica jest ogromna,no może z wyjątkiem sertraliny,promazyny i wenli-trzepią jak rasowe kolka. :shock:

[Dodane po edycji:]

pete_27, hmm..a w ogole się znamy? :? "niezla ćpunka" to dosc obrazliwe stwierdzenie,nie sądzisz?mialam epizod dwumiesięczny,ale nie wspominam tego z ekstazą i rozmarzeniem tylko ze wstrętem.
Shadowmere

przez zdesper 07 sie 2010, 00:16
:silence:
zdesper

przez Shadowmere 07 sie 2010, 00:22
uważam,że każdy wiek ma swoje prawa..i inaczej wygląda eksperymentujący nastolatek,a inaczej stary ćpun.Zawsze obrzydzali mnie trzydziestoletni faceci wykręceni i nawciągani jak świnie w klubach.obrzydlistwo :-| .Adaś wyluzuj :roll:
wracając do tematu,od ktorego odplyneliśmy...nie mogę spać..uroki sertraliny :(
Shadowmere

przez zdesper 07 sie 2010, 00:24
z czym ja mam wyluzowac? czyzbys miala mnie za cpuna?:P osobe ktora jedyny raz w zyciu sprobowala narkotykow? No wiesz co
zdesper

Sortuj wg