SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez malami 12 sie 2006, 22:52
nie mam juz "trzesawek", chodz "otepienie emocjonalne" wciaz mam. Moze to i dobrze, przynajmniej nic nie jest w stanie wyprowadzic mnie z rownowagi :)

przez magdasz 12 sie 2006, 23:02
biore asentre od 3 miesiecy. pierwsze kilka dni to koszmar ale juz po 4 tygodniach czulam sie jak nowo narodzona. nie mam zadnych skutkow ubocznych

przez Wera 13 sie 2006, 09:37
malami myślę o zmniejszeniu dawki do 1/2 50 mg zoloftu. ja na obecnej źle się czuję i to juz jest 10 dzień złego sampoczucia. Ciagle wystepują u mnie nowwe skutki uboczne - wczoraj silne pobudzenie nie mówiąc o złych stanach psychicznych. Chyba za długo u mnie to trwa. pozdr :)

[ Dodano: Nie Sie 13, 2006 10:50 am ]
malami jak długo u Ciebie trwały te skutki uboczne, bo u mnie juz trwają drugi tydzień

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bwahlfipe03 15 sie 2006, 15:59
przez 2 miesiące brałam to po 2 tebletki dziennie, nic mnie nie ruszyło ani w jedna ani w druga strone, zero skutków ubocznych. stimuloton jest do bani.

przez Piotrek ;) 15 sie 2006, 22:45
Jestem nowy wiec witam Was serdecznie juz chwilke sie przygladam i czytam forum postanowilem sie zalogowac :) moze jesli bede o tym pisal wymienial sie relacjami bedzie mi lepiej a tak to juz 8 rok sie katuje i walcze z codziennoscia i modle sie o lepsze jutro po za tym jeszcze jestem na detoxie po bardzo dobrym zlym leku cloranxenie ale jestem dobrej mysli bo juz 4 tydzien lykam zoloft 50mg ale w moim przypadku na efekt musze czekac dluzej ale wiem ze sie doczekam zapomnialem przy logowaniu zostawic swoj nr gg 7601735 jesli ktos wie jak ratowac moj mozg bede wdzieczny pozdrawiam serdecznie wiare

przez Ynst 16 sie 2006, 03:39
Bralem Asentre kilka tygodni, zaczela mnie coraz bardziej przybijac, az w koncu trafilem do szpitala z wiadomego powodu. Zmienilem lek i jest juz lepiej. Osobiscie nie polecam :/

przez Wera 16 sie 2006, 10:09
Witaj Piotr ja leczę sie od 1,5 roku na nerwicę najpierw były to objawy somatyczne a później pojawiły się natretne mysli, które ciagle mnie męczą. Jeżli chodzi o Zoloft to wróciłam do dawki 1/2 50 mg bo na dawce 50 mg czułam się koszmarnie, pozdr

przez Piotrek ;) 16 sie 2006, 18:23
:) Witam tak ja łykam jedną na dobe przed spaniem teraz ale nie potrafie powiedziec czy ta pigułka tak na mnie działa czy to ta cholerna choroba ciągle uczucie najedzienia nawet jesli wstane koszmar a do tego czuje jak bym mial pelne usta jedzenia albo cos w tym stylu i to juz tyle lat badania nic nie stwierdzily wszystko ok nerwica lekowo wegetatywna wiem ze jak by mi mineły to nie przyjemne uczucia to bym potrafił normalnie funkcjonowac a tak to te ograniczenia....lęki ciągły strach....Pozdrawiam wszystkich.

przez malami 16 sie 2006, 22:11
Witaj Piotrek :) ja biorę nadal 100mg dziennie i jest ok. Tylko dalej to "odrętwiene emocjonalne" :( Wer ajednak zdecydowalas sie zmniejszyc dawkę. Zastanawiam się czy skutki uboczne minęły?

przez Piotrek ;) 16 sie 2006, 22:37
Kiedy ten lek zacznie dzialac tak jak powinien juz 5 tydzien idzie a tu terepawki :) nie minely.

przez Wera 17 sie 2006, 09:18
malami tak jestem na dawce 1/2 zoloftu i 20 Citalu. Dzisiaj jest czwarty dzień ale mam jeszcze te skutki uboczne :cry: Chyba dzisiaj zdecyduję się pójsc do lekarza bo cos ze mną jest nie tak, pozdr serdecznie

przez Piotrek ;) 17 sie 2006, 22:43
Witam chcialem sie tylko zapytac jak dziala ten lek Cital nigdy o nim nie slyszalem mozna prosic o wiecej info dzieki z gory i pozdrawiam.

przez Wera 18 sie 2006, 08:13
Witaj Piotr Cital to dla mnie bardzo dobry lek zazywam go od roku i tylko na tym leku sie dobrze czuję. Praktycznie zero skutktów ubocznych tylko nie zlikwidował mi natretnych mysli, Byłam weczoraj u lekara i odstawił mi Zoloft, zostawił Cital o dodał Chlorpothixen, zażyłam teraz i bardzo boję się reakcji organizmu :( , pozdr

przez Piotrek ;) 18 sie 2006, 18:42
Witaj Wero :smile: no wlasnie bo ja przez trzy lata lykalem cloranxen na poczatku tylko mialem brac na lepsze spanie albo zasypianie ale wiesz to sie przerodzilo w codzienne lykanie a nie sporadyczne i tak sie od niego uzaleznilem.Probowalem kilka razy odstawic ten lek ale nic z tego normalnie myslalem ze zwariuje no i w koncu sie wzialem i odstawilem ale to co przechodze to koszmar!!! Strach prszed wszystkim ale to nic mialem dreszcze bylo mi zimno a doslownie lał sie ze mnie pot takie zmiany cieploty czasami sie zastanawialem czy dam rade wyjsc z sypialni luzko bylo jak moja forteca ale jakies dwa tygodnie temu zacza mi powoli ten stan przechodzic no i teraz mnie jeszcze troche trzesie ale jest niebo lepiej no i wspomagam sie zoloftem moze zacznie dzialac tak jak powinien ale bez niegoo bym nie zszedł z cloranxenu.Oddał bym wszystko zebym mogl normalnie funkcjonowac zeby minely te lęki i to uczucie ze jestem caly czas najedzony a żoladek skurczony masakrycznie musze sie ratowac bede probowal wszystkiego zeby mi to minelo 8 lat to nie dla mnie,pozdrawiam

Sortuj wg