SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

 
Liczba głosów : 317

Avatar użytkownika
przez Myka 07 sie 2006, 23:10
Ja biore juz prawie poł roku.Max. brałam 2tabletki dziennie ,teraz juz mam zmniejszane.Efektów ubocznych nie miałam praktycznie zadnych.np.po efektinie myslałam,ze umre,cos strasznegop wygladałam jak duch.Stimuloton nie powoduje u mnie jakiegos super samopoczucia,ale przynjamniej nie mam takich napadów leku,jestem spokojniejsza, moge w miare normalnie funkcjonowac.pozdrawiam
Avatar użytkownika
Offline
Posty
34
Dołączył(a)
08 lut 2006, 17:29

przez malami 08 sie 2006, 01:16
Wera ja biore tylko zoloft i ten lek na serce, bez zadnych lekow dodatkowo uspakajajacych. Mam nadzieje, ze lepiej sie czujesz, bo u mnie idzie ku dobremu( chyba zpowodu powrotu Mego Lubego :) ). Chce wyjechac na wakacje za jakis tydzien i mam nadzieje ze, do tego czsu wszystko bedzie ok :) pozdrawaiam :)
Offline
Posty
25
Dołączył(a)
14 cze 2006, 11:45

przez Wera 08 sie 2006, 11:33
Cieszę się ,że u Ciebie lepiej u mnie nie za bardzo za 15 minut dzwonie do lekarza, dam znać co mi powiedziała te stany psychiczne mnie martwią i w ogóle złe smopoczucie, pozdr

[ Dodano: Wto Sie 08, 2006 1:48 pm ]
malami lekarka kazała mi przetrzymać te stany powiedziała, że zoloft na poczatku powoduje te stany psychiczne kazała też zazywać lexotan a na noc zalastę oby to pomogło - tak sie źle czułam, że sie popłakałam, pozdr
Offline
Posty
236
Dołączył(a)
18 cze 2006, 19:35
Lokalizacja
Śląsk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez apatia 08 sie 2006, 21:08
Ja to rozumiem. Już pisałam o tym na forum gdzieś. zaczynam brać paxitin i mam niekontrolowane myśli, szczególnie przed snem. To może być taki skutek uboczny, organizm musi się przyzwyczić. DAMY RADE, CO <AMY NIE DAĆ!!!!!! :P
"Mój lęk jest moim przekleństwem i siłą"
Offline
Posty
28
Dołączył(a)
03 sie 2006, 10:28
Lokalizacja
Częstochowa

przez malami 08 sie 2006, 22:42
Wera mam nadzieje ze te obiawy mina. Ja czuje sie lepiej, tzn jestem bardzo spokojna. Z drugiej strony chcilabym sie znow denerowac, cieszyc tak jak wczesniej normalnie. Teraz mniewam czasami, w jakisc sytuacjach stresujacych, napady leku, ale mija on natychmiastowa. wlasciwe to jest taki maly leczek, wporownaiu do poprzednich. Jedyne co mnie niepokoi to to, ze sie trzese. I to nie tylko rece, ale nogi, ogolnie cale cialo. Ale pocieszam sie, ze to tez minie :) trzymaj sie cieplutko :)
Offline
Posty
25
Dołączył(a)
14 cze 2006, 11:45

przez Wera 09 sie 2006, 11:15
To mnie Cieszy, że masz sie lepiej ja ciągle boję się tych dziwnych stanów psychicznych ciągle o ty myslę. Malami u Ciebie też występowały takie stany psychiczne, bo juz nie wiem czy lek Zoloft może to powodować zastanawiam sie nad tym Chyba wolałabym fizyczne skutki uboczne niz psychiczne, pozdr :)
Offline
Posty
236
Dołączył(a)
18 cze 2006, 19:35
Lokalizacja
Śląsk

przez Wera 09 sie 2006, 12:51
Trochę mnie to zastanawia leki, które mają pomagać na te niechciane mysli jeszcze ja potęgują to jest nienormalne, pozdr :(
Offline
Posty
236
Dołączył(a)
18 cze 2006, 19:35
Lokalizacja
Śląsk

przez malami 10 sie 2006, 09:17
Wera w pierwszym tygodniu mialam bardzo duze leki, z tym ze ja bralm 3 dni 25mg, a pozniej od razu 50 mg. Przeszlo mi to po paru dniach i w drugim tygodniu czulam sie zdecydowanie lepiej . Mam nadzieje ze u Ciebie sie to wszystko uspokoi:)
Offline
Posty
25
Dołączył(a)
14 cze 2006, 11:45

przez Wera 10 sie 2006, 10:55
Dzięki Malami za odpowiedź :) ,czyli lęki wywołują taki straszny dyskomfort psyhciczny. Ja jeszcze będę zazywała ten Zoloft ale jak tak dalej będe sie czuła to w poniedziałek pójdę do lekarza. Dzisiaj jest dziewiaty dzień jak zaywam dawkę 50 mg i chyba powinno juz to wszystko się uspokoić, pozdr

[ Dodano: Czw Sie 10, 2006 1:50 pm ]
u mnie zaczęło sie trzęsienie , o ten Zoloft wyprawia :cry:
Offline
Posty
236
Dołączył(a)
18 cze 2006, 19:35
Lokalizacja
Śląsk

przez malami 10 sie 2006, 22:39
Wera, zobaczysz te leki dzialaja :) bedzie dobrze innej opcji nawet nie biore pod uwage :P
Offline
Posty
25
Dołączył(a)
14 cze 2006, 11:45

przez Wera 11 sie 2006, 09:50
malami dzięki za tak pozytywne słowa :) ja już pisałam czekam do poniedziałku, bo już troche za długo trwaja te skutki uboczne i ciagle muszę zazywać lexotan,pozdr

[ Dodano: Pią Sie 11, 2006 1:30 pm ]
malami a te myśli natrętne ustąpiły u Ciebie :)
Offline
Posty
236
Dołączył(a)
18 cze 2006, 19:35
Lokalizacja
Śląsk

przez malami 11 sie 2006, 22:15
Tak, natretne mysli ustepily. Teraz czuje sie dobrze, czasami do mnie wracaja , ale nie budza leku. Czekaj wiec na pozytywy :)
Offline
Posty
25
Dołączył(a)
14 cze 2006, 11:45

Avatar użytkownika
przez danielos 12 sie 2006, 01:30
noto bedzie juz prawie miesiąc jak łykam ten stimuloton i jeszcze żyję ale co to za zycie , w sumie niewidze poprawy
:|
Avatar użytkownika
Offline
Posty
8
Dołączył(a)
19 lip 2006, 12:50

przez Wera 12 sie 2006, 09:40
Dzięki malami za odpowiedź to świetnie, że czujesz sie lepiej.Ja tego jeszcze nie moge powiedzieć ale myslę, że najdzie w końcu ten dzień :)

[ Dodano: Sob Sie 12, 2006 11:18 am ]
malami a "trzęsawki" minęły? bo mnie trzęsie, pozdr
Offline
Posty
236
Dołączył(a)
18 cze 2006, 19:35
Lokalizacja
Śląsk

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aleleble i 22 gości

Przeskocz do