SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez DOROTA777 05 paź 2016, 21:28
Grabarz666 napisał(a):Po godzinie od wzięcia tabletki czuje się jakbym rodził dziecko, czy to normalne?

Parte masz?///////// Ty na serio?Boli brzuch i masz falami bóle?

-- 05 paź 2016, 23:47 --

aloes94 napisał(a):12 dzień na setalofcie, jutro chyba przerywam. Boje sie jednak, że zostane kaleką jakimś.

Aż tak żle?

przez aloes94 06 paź 2016, 07:39
DOROTA777 napisał(a):
aloes94 napisał(a):12 dzień na setalofcie, jutro chyba przerywam. Boje sie jednak, że zostane kaleką jakimś.

Aż tak żle?

Jednak wziąłem teraz kolejną tabletkę. Nie mam żadnych skutków ubocznych, ale boje się, że się uzależnie jakoś. Zresztą podobno te leki mogą doprowadzić do depresji, więc jeszcze tego mi brakuje ;) No ale wolałbym depresję niż nerwicę.

przez DOROTA777 06 paź 2016, 10:32
Ja mam jedno i drugie.Wolę nerwicę z nią umiem sobie poradzic.Deprecha to kanal.
Aktualnie;Efectin er
Aurorix-syf jakiego jeszcze nie miałam

Zoloft 75,Citronil
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aloes94 06 paź 2016, 10:39
DOROTA777 napisał(a):Ja mam jedno i drugie.Wolę nerwicę z nią umiem sobie poradzic.Deprecha to kanal.

A ja właśnie kompletnie nie mam depresji. Jestem mega szczęśliwy, ale w domu... gdy nikt się na mnie nie patrzy itp. Wśród ludzi moje ciało odmawia posłuszeństwa...

przez kofel 06 paź 2016, 11:33
Sertralina daje objawy odstawienne strasznie późno. W tym samym okresie odstawiłem benzo, które jadłem jakieś 4 tygodnie i myślałem, że to objawy od benzo. Nie jest przyjemnie. Zawroty głowy, potliwość i wahania nastrojów. Jednak i tak to przyjemność w porównaniu do paro. Nigdy więcej ssrajów. Cenie sobie libido, bo jestem jedynakiem, a ktoś geny musi przekazać dalej. :)
Pogłaszcz to podam Ci łapę. ;)

Lakozamid - 2x200mg
Lamotrygina - 2x200mg
Propranolol - doraźnie
Klorazepat, diazepam, klonazepam, oksazepam - doraźnie

'Know your body, know your mind, know your substance.'

przez DOROTA777 06 paź 2016, 11:42
Ja wreszcie zaczelam efectin .Jak na razie ok .

-- 06 paź 2016, 15:36 --

Juz jakis czas upłynął.Zero sk ubocznych po efectinie oby tak dalej.
Aktualnie;Efectin er

Zoloft 75,Citronil
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

przez margor26 06 paź 2016, 20:36
kofel napisał(a):Sertralina daje objawy odstawienne strasznie późno. W tym samym okresie odstawiłem benzo, które jadłem jakieś 4 tygodnie i myślałem, że to objawy od benzo. Nie jest przyjemnie. Zawroty głowy, potliwość i wahania nastrojów. Jednak i tak to przyjemność w porównaniu do paro. Nigdy więcej ssrajów. Cenie sobie libido, bo jestem jedynakiem, a ktoś geny musi przekazać dalej. :)

Już odstawiasz ?

przez Grabarz666 06 paź 2016, 20:43
kofel napisał(a):Cenie sobie libido, bo jestem jedynakiem, a ktoś geny musi przekazać dalej. :)

Jak pomyślę, że moje dziecko mogłoby przechodzić to, czego ja doświadczyłem, to stwierdzam, że nie chcę mieć dzieci. Nie chcę, żeby moje decyzje były przyczyną czyjegoś cierpienia, tak jak jest przypadku mnie i mojej matki.

przez kofel 07 paź 2016, 00:08
margor26 napisał(a):
kofel napisał(a):Sertralina daje objawy odstawienne strasznie późno. W tym samym okresie odstawiłem benzo, które jadłem jakieś 4 tygodnie i myślałem, że to objawy od benzo. Nie jest przyjemnie. Zawroty głowy, potliwość i wahania nastrojów. Jednak i tak to przyjemność w porównaniu do paro. Nigdy więcej ssrajów. Cenie sobie libido, bo jestem jedynakiem, a ktoś geny musi przekazać dalej. :)

Już odstawiasz ?

Owszem. Sama lamotrygina mi wystarcza.

Grabarz666 napisał(a):
kofel napisał(a):Cenie sobie libido, bo jestem jedynakiem, a ktoś geny musi przekazać dalej. :)

Jak pomyślę, że moje dziecko mogłoby przechodzić to, czego ja doświadczyłem, to stwierdzam, że nie chcę mieć dzieci. Nie chcę, żeby moje decyzje były przyczyną czyjegoś cierpienia, tak jak jest przypadku mnie i mojej matki.

Niekoniecznie musi przechodzić przecież. Jednak jakby stał się czarny scenariusz to faktycznie wielka odpowiedzialność i ból.

przez szy123 07 paź 2016, 11:21
Witam pilnie porzebuje leku setaloft 100, poniewaz przepadła mi wizyta i mam dopiero za miesiąc. Czy ma ktoś do sprzedania ?

przez DOROTA777 08 paź 2016, 09:06
Nasila mi sie syndrom niespokojnych nóg.W nocy o 3 sie wybudzilam .Mam nadzieję,ze to przejściowe.Moze ktos tu mi napisze jak wenle brać.Moja mi zapisala ,ale na razie 1 tab rano.Nie zapisala jak zwiekszac w razie czego.Czy 75 mam rano wziac czy 37,5 rano a potem po poludniu.Ja bym rano wzięła,ale nie wiem jak dawkowac a ona wyjechala.
Aktualnie;Efectin er

Zoloft 75,Citronil
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

przez oko.grzegorz 08 paź 2016, 13:26
Grabarz666 napisał(a):

Grabarz bardzo negatywne nastawienie. Typowe gadanie w depresji "lepiej zebym sie nie urodzil " , "nie chce zeby moje dzieci przechodzily przez to co ja przechodze"

przez Grabarz666 08 paź 2016, 13:43
oko.grzegorz napisał(a):Grabarz bardzo negatywne nastawienie. Typowe gadanie w depresji "lepiej zebym sie nie urodzil " , "nie chce zeby moje dzieci przechodzily przez to co ja przechodze"

Nigdzie nie napisałem: "lepiej żebym się nie urodził", więc, proszę, nie wkładaj mi do ust tego, czego nie napisałem. To, że obecnie nie czuję się na siłach, żeby być ojcem to nic dziwnego, biorąc pod uwagę moją chorobę. Póki co wolę być odpowiedzialny tylko za siebie, a nie tylko za siebie i za kogoś.

przez margor26 09 paź 2016, 07:44
DOROTA777 napisał(a):Nasila mi sie syndrom niespokojnych nóg.W nocy o 3 sie wybudzilam .Mam nadzieję,ze to przejściowe.Moze ktos tu mi napisze jak wenle brać.Moja mi zapisala ,ale na razie 1 tab rano.Nie zapisala jak zwiekszac w razie czego.Czy 75 mam rano wziac czy 37,5 rano a potem po poludniu.Ja bym rano wzięła,ale nie wiem jak dawkowac a ona wyjechala.

Najlepiej brać jednorazowo 75 ja tak brałam.

Sortuj wg