SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez Pablo5HT1 19 gru 2015, 00:23
Vengence napisał(a):Pablo5HT1, Bo te leki nie maja podwyższyć ci nastroju, tylko go wyrównać do stanu normalnego - neutralnego, tak jak ma większość ludzi na codzień, sądzisz, że nawet ludzie zdrowi nieraz nie czują się chujowo i nie mają siły lub chęci do życia!?,
depresant różni się tylko tym, że my taki stan mamy permanetnie, jeżeli chcesz poprawić nastrój to sięgnij po narkotyki - typu extasa czy kokaina i skończ już marudzić, nie chcesz brać ssri to nie bierz i szukaj swojego panaceum, które nie istnieje.

masz tylko zawodówkę czy skończyłes jakies techniku, przykro mi nie rozumiesz co piszę!!twój problem.

-- 18 gru 2015, 23:25 --

Vengence- SSRi to głównie leki przeciwlękowe a nie antydepresyjne, pomagają na średnie i lekkie depresje z depresją endogenna sobie nie radzą, dlatego ludzie dodawane mają mianseryny , mirtazapiny.

przez Vengence 19 gru 2015, 00:26
Do moderacji, wezcie wyrzućcie tego typa z forum, bo on jest niereformowalny, porażka. :pirate:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Davin 19 gru 2015, 00:27
Vengence napisał(a):Pablo5HT1, Wez czlowieku wypieprzaj z tego forum, bo ty masz coś z głową

Jasne że ma coś z łbem. Głowa to za ładnie powiedziane. ;)
Ostatnio edytowano 19 gru 2015, 00:27 przez Davin, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 19 gru 2015, 00:27
Pablo5HT1, Zawodówke, hehe dobre, nie sprowokujesz mnie, zaraz załatwie ci bana i to zrobi ktoś po zawodówce. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Pablo5HT1 19 gru 2015, 00:27
Vengence, uspokój sie nerwusku, mam szacunek do innych i co najważniesze wiem co piszę. Bo jestem KIMŚ! mały nerwusku!

przez Vengence 19 gru 2015, 00:28
Davin napisał(a):
Vengence napisał(a):Pablo5HT1, Wez czlowieku wypieprzaj z tego forum, bo ty masz coś z głową

Jasne że ma coś łbem. Głowa to za ładnie powiedziane. ;)
hehe dokładnie. :great:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Davin 19 gru 2015, 00:29
Pablo5HT1 napisał(a):Vengence, uspokój sie nerwusku, mam szacunek do innych i co najważniesze wiem co piszę. Bo jestem KIMŚ! mały nerwusku!

Jebłem. :mrgreen: Za szacunek do innych dostałeś osta i bana na 24h? ;)

przez Pablo5HT1 19 gru 2015, 00:34
Vengance, Davin, przyszliście tu kłócić sie z wujkiem, nie macie pojęcia o lekach , wy małe nerwuski, pała, nie zdany egzamin, jedynie możecie postraszyć banem ale co mi tam, my się nerwusków nie boimy! hhaaa!

przez Vengence 19 gru 2015, 00:38
Pablo5HT1 napisał(a):Vengance, Davin, przyszliście tu kłócić sie z wujkiem, nie macie pojęcia o lekach , wy małe nerwuski, pała, nie zdany egzamin, jedynie możecie postraszyć banem ale co mi tam, my się nerwusków nie boimy! hhaaa!

Nie wiesz co kto wie i ile na dany temat, więc się nie odzywaj, bo powiesz kiedyś o jedno słowo za dużo.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Davin 19 gru 2015, 00:38
Pablo5HT1, co Ty się tak wiecznie podniecasz? W końcu serio twoja pikawa nie wytrzyma. ;)

przez lunatic 19 gru 2015, 00:40
jak sie przeglądnie jakiekolwiek badania SSRI to nigdy poprawa nie następuje u 100% badanych, co dla tych na których nie podziałał równoznaczne jest to z tym ze lek nie ma działania przeciwdepresyjnego, a jak zadziała u nich na lęki to znaczy ze jest przeciwlękowy a nie przeciwdepresyjny, ale to są subiektywne odczucia pojedynczych osób i nie wiem jaki jest cel zeby reakcje u siebie przekladać na ogół i twierdzić ze działanie leku na jedną osobę określa działanie leku na wszystkie inne

przez Pablo5HT1 19 gru 2015, 00:41
Vengence, Davin- leki z grupy SSRI nie nadają się do leczenia głębokich stanów depresyjnych tylko o to mi chodziło. Dobrze radzą sobie ze stanami lękowymi, obsesyjnymi ale z głębszą depresją nie ( popatrz: augmentacja mianseryną, atypowymi neuroleptykami). Taka prawda misiaczki-nerwuski.

przez Dominik_wot 19 gru 2015, 00:44
Twoja wiadomość :roll:
no i znowu się zaczęło hehehe...
pier... to forum***
Ostatnio edytowano 19 gru 2015, 00:44 przez Dominik_wot, łącznie edytowano 1 raz

przez Davin 19 gru 2015, 00:44
Pablo5HT1, wali mnie co ty myślisz na temat ssri. Nie trawię cię bo raz mi groziłeś modami za nic a później obrażałeś wszystkich w temacie który może ci się nie spodobał.

Sortuj wg