SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

 
Liczba głosów : 317

Re: Zotral

przez binga 30 paź 2009, 21:45
Witam ponownie. Zmęczenie jakby ciut mniejsze i nie przechodziłam na wyższą dawkę leku, ale urodziło mi się inne pytanie, do tych, którzy zażywali/zażywają dłużej niż ja. Po czym sie poznaje, że lek działa? Byc może mój już działa, a ja nic o tym nie wiem. Jestem ciut spokojniejsza, ale tylko wtedy, gdy nic się nie dzieje. Gdy stanie się coś niepokojącego - niekoniecznie zlego - wpadam w jakąs czarną dziurę. Cały czas jestem apatyczna, nic mnie nie cieszy, chętnie wycofuje się z życia na boczny tor, staram się unikać ludzi.
Po czym Wy poznawaliście, że lek działał, na czym w ogole ma polegać to działanie?
Offline
Posty
9
Dołączył(a)
24 paź 2009, 18:01

Re: Setaloft

Avatar użytkownika
przez Słowianka 31 paź 2009, 17:33
Dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę,nie zapeszając nic mi nie jest...
Przez 5 dni mam brać 50mg a później 100,po śniadaniu,zobaczymy jak zadziała.
Kiedy zobaczyliście pierwsze efekty uboczne,a kiedy poprawę na lepsze?
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski
Avatar użytkownika
Offline
Posty
303
Dołączył(a)
22 paź 2009, 07:44
Lokalizacja
Warszawa

Re: Setaloft

Avatar użytkownika
przez aree1987 31 paź 2009, 17:39
Ekfety ubocznw pol h po zarzyciu dalo sie zauwayc, a efekty poztywne po tygodniu gdzies, tylko ze na poczatku leczenia efekt pozytywny jest troche niestabilny, może byc raz lepiej, a raz gorzej.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1173
Dołączył(a)
15 lip 2009, 21:54

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Setaloft

Avatar użytkownika
przez namiestnik 31 paź 2009, 23:11
Ty tam piękna Słowianko nie szukaj złych efektów. Te dobre to za parę dni będę. I piątka (też to biorę).
Avatar użytkownika
Offline
Posty
4264
Dołączył(a)
08 sie 2008, 09:50
Lokalizacja
z choinki

Re: Asentra (Asertin)

Avatar użytkownika
przez Moniczka23 01 lis 2009, 15:43
Witam :D
Ludzie kochani POPRAWIA MI SIĘ
poważnie !!!!!
jestem na 125 mg. i jak narazie jest dobrze :twisted:
A 3 Listopada przechodze na 150 mg.
Jeśli po 150 bede czula sie lepiej, to juz nie moge sie doczekac kiedy bede to brala!!!!!
Nie wierzylam ze to pomoze a jednak sie pomylilam i oby tylko tak dalej bylo :lol:


A jedynym minusem teraz to tylko to ze boli mnie głowa ale da sie wytrzymac...
i juz nie jestem taka ospala, wrecz przeciwnie , mam sile porobic cokolwiek...

Zobaczymy jak dlugo to sie utrzyma.....
MAM NADZIEJE ZE DLUGO!!!!!!!


pozdrawiam
Avatar użytkownika
Offline
Posty
66
Dołączył(a)
20 maja 2009, 15:52
Lokalizacja
Łódź

Re: Setaloft

Avatar użytkownika
przez Słowianka 01 lis 2009, 16:55
Namiestnik :smile:
Drugi dzien na setalofcie i odpukac żadnych skutków ubocznych...
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski
Avatar użytkownika
Offline
Posty
303
Dołączył(a)
22 paź 2009, 07:44
Lokalizacja
Warszawa

Re: Asentra (Asertin)

przez basior 01 lis 2009, 17:24
po jakim czasie od poczatku brania tego leku poczułaś tą poprawe??
basior
Offline

Re: Setaloft

przez xizia 01 lis 2009, 19:24
Oby tak dalej Słowianko. Na poprawę chyba jeszcze za wcześnie, ale zapytam... czujesz się lepiej po Setalofcie?

Ja aktualnie biorę maksymalną dawkę, czyli 200 mg na dobę (po 100 rano i wieczorem) i po tej wieczornej dawce czuję się jak pijana :D Nawet to miłe uczucie ;) Trochę pobolewa mnie głowa, ale mam nadzieję, że przejdzie. Także zaczynałam od dawki 50 mg na dobę, później 100, a teraz 200 i ogólnie zaczynam małej głupawki dostawać na Setalofcie :mrgreen: Czasem to się cieszę jakby mi ktoś w kieszeń narobił :mrgreen:
Offline
Posty
15
Dołączył(a)
04 paź 2009, 20:21

Re: Asentra (Asertin)

Avatar użytkownika
przez Moniczka23 01 lis 2009, 21:23
basior, A wiec to jest bardziej skomplikowane
Ja juz sie lecze 6 miesiecy Asertinem i na poczatku bylo kiepsko, to znaczy przez miesiac
Potem byla poprawa zero skutków ubocznych
Potem znowu było kiepsko lek przestał działać :? i musiałam zwiększyc do 100 mg
No i to tez nie pomogło na dlugo bo juz teraz mam brac 150 mg.
wlasnie od jutra zaczynam ta dawke
Ale od kad zaczelam zwiekszac stopniowo (oczywiscie po konsultacji z lekarzem)
jest juz lepiej.Poprawa nastąpiła po 3 dniach od zażywania
I mam nadzieję że utrzyma się dłużej :D

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Offline
Posty
66
Dołączył(a)
20 maja 2009, 15:52
Lokalizacja
Łódź

Re: Asentra (Asertin)

przez Grubcia 01 lis 2009, 21:47
Gratuluje,dobrego samopoczucia Moniczka,tak trzymaj.
Grubcia
Offline

Re: Setaloft

Avatar użytkownika
przez namiestnik 01 lis 2009, 23:52
Ja też tak chce. Może czas na zmianę na 200.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
4264
Dołączył(a)
08 sie 2008, 09:50
Lokalizacja
z choinki

Re: Setaloft

Avatar użytkownika
przez Słowianka 02 lis 2009, 08:53
3 dzień na setalofcie i oprócz skurczu łydek,który trzyma mnie od wczorajszego rana nic mi nie jest.Mam nadzieję,że tak samo będzie gdy zwiększe do 100.Poprawy nie czuję,ale psychiatra uprzedziła,że na efekty można czekać nawet miesiąc,więc spokojnie czekam :smile:
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski
Avatar użytkownika
Offline
Posty
303
Dołączył(a)
22 paź 2009, 07:44
Lokalizacja
Warszawa

Re: Asentra (Asertin)

przez basior 02 lis 2009, 11:20
Moniczka23-rozumiem ze po 3 dniach od poczatku brania leku poczułas jak cos drgnęłó zas po miesiacu nastapiła poprawa nastroju taka jakiej oczekiwałaś??
dzieki za odp
basior
Offline

Re: Asentra (Asertin)

przez Lili-ana 02 lis 2009, 12:12
Moniczka to super że czujesz się lepiej. Oby tak dalej :D

A ja byłam dziś u lekarza i zmieniła mi asertin50 na citabax20, z tego powodu że miałam bóle brzucha i bóle głowy, a po citalopramie jest mniej tych skutków ubocznych, bo jest to mniejsza dawka, czyli 20mg będę teraz brać, wcześniej asertin 75mg brałam.

Więc zmieniam dział, jeśli chodzi o leki :smile: ale będę tu zaglądać.

Pozdrawiam
Lili-ana
Offline

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Przeskocz do