SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez 35szopen 28 lis 2015, 21:55
Vengence napisał(a):35szopen, W jakiej dawcę sertra tak dobrze na ciebie działała??

200-250mg ale powyżej 200mg, tylko na własne ryzyko. Przy takich dawkach nawet mg kofeiny może spowodować atak zespołu serotoninowego. Ja się doigrałem i dla tego o sertalinie mogę zapomnieć na wieki amen. jak na kogoś sertalina nie działa w dawce 200mg albo działa za słabo, to lepiej wziąsć inny lek niż stosować dawki powyżej normy.

przez abstrakcyjna 28 lis 2015, 22:26
35szopen, Z zalecenia lekarza. Ja nie jestem po tym jakoś bardziej senna.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Vengence 28 lis 2015, 23:00
abstrakcyjna, Odczuwasz jakieś skutki uboczne po zwiększeniu??
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez abstrakcyjna 29 lis 2015, 00:35
Vengence, w sumie mocnych nie. Trochę głowa bolała rano, lekkie zawroty głowy i ręce mi trzęsą jakoś bardziej niż zazwyczaj. Ale nie ma tragedii na szczęście.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

przez 35szopen 29 lis 2015, 00:57
abstrakcyjna napisał(a):35szopen, Z zalecenia lekarza. Ja nie jestem po tym jakoś bardziej senna.

Widocznie na różnych ludzi różnie działa. dziś pierwszy raz wezmę bonogren 25mg i mam stresa ,ze znów dostane jakiegoś ataku. mam chyba traumę po przygodzie z sertaliną

przez szaraczek 29 lis 2015, 02:32
35szopen, Możesz spytać swojego lekarza co sądzi o wenlafaksynie. Wydaje mi się, że nie powinien mieć oporów co do przepisania jej Tobie. Bo niby dlaczego miałby mieć? Sertraliny brać już nie możesz więc może wenlafaksyna będzie dobrym rozwiązaniem :smile:
Zaburzenia depresyjno-lękowe

Wenlafaksyna 225 mg

przez abstrakcyjna 29 lis 2015, 08:05
Kiepska noc za mną. Odczuwam takie same skutki uboczne jak na początku, ale myślę że miną za niedługo.

przez Vengence 29 lis 2015, 11:15
szaraczek napisał(a):35szopen, Możesz spytać swojego lekarza co sądzi o wenlafaksynie. Wydaje mi się, że nie powinien mieć oporów co do przepisania jej Tobie. Bo niby dlaczego miałby mieć? Sertraliny brać już nie możesz więc może wenlafaksyna będzie dobrym rozwiązaniem :smile:

Ty tak zachwalasz tą wenle powiedz mi jedną rzecz, bo ty pisałeś, że zadziałała na ciebie rewelacyjnie po 3 miechach, to
spoko rozumiem, ale ile czasu ją jeszcze brałeś po tej poprawie, bo to jest kluczowe pytanie.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez bączuś 29 lis 2015, 12:22
Odstawiłem sertraline,totalna anhedonia,bierność,sugeruje ze mam problemy z transmisją dopaminergiczną dlatego od dziś biorę tianeptynę.
bączuś

przez szaraczek 29 lis 2015, 15:06
Vengence, Może żeby nie robić tutaj offtopu to odpiszę w temacie o wenlafaksynie ;)

-- 29 lis 2015, 14:23 --

Vengence, Zachwalam też i sertralinę. Ona też fajnie działa. Inaczej co nie znaczy gorzej. Po prostu inaczej, bardziej wyciszająco ;)
Zaburzenia depresyjno-lękowe

Wenlafaksyna 225 mg

przez 35szopen 29 lis 2015, 22:55
Pierwszy dzień na bionogrenie.......jak bym łopatą dostał w głowę. Mam wrażenie że te 25mg to chyba za duża dawka dla mnie. Przymulenie niesamowite i co jakiś czas przysypianie ....nawet nie wiem kiedy i tak kilka razy w ciągu dnia. W nocy koszmary jakieś ale to jeszcze echo po sertalinie......po za tym sachara niesamowita.

przez Niecierpliwy30 30 lis 2015, 17:10
Kiedy ta sertralina wkoncu wyciagnie mnie z depresji. Już przestalem liczyc ile ja biore. Trace wiare w poprawe.....

przez Vengence 30 lis 2015, 18:15
Niecierpliwy30 napisał(a):Kiedy ta sertralina wkoncu wyciagnie mnie z depresji. Już przestalem liczyc ile ja biore. Trace wiare w poprawe.....

Jeżeli cię to pocieszy to ja mam podobnie. :P

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez 35szopen 30 lis 2015, 20:13
Vengence napisał(a):
Niecierpliwy30 napisał(a):Kiedy ta sertralina wkoncu wyciagnie mnie z depresji. Już przestalem liczyc ile ja biore. Trace wiare w poprawe.....

Jeżeli cię to pocieszy to ja mam podobnie. :P

A mnie nachodzą i ustępują szumy w głowie ..... :why: i bonogren nie pomaga. Drugi dzień go biorę i wszystko ustąpiło po za szumami. Jutro zapisuje się do rodzinnego na konsultację......bo mając te szumy to stany nie pokoju nigdy niegdy nie zostaną wyleczone.

Sortuj wg