SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez bmwfan 08 lis 2015, 13:30
Różnie to bywa- kogoś może sertralina zmulić, paroksetyna pobudzić, ciężko powiedzieć...trzeba się przekonać na własnej skórze

przez Lord Kapucyn 08 lis 2015, 13:37
Ta, po 0,5l też jeden będzie trzeźwy, drugi pijany, a kto inny zajdzie w ciąże. :pirate:
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez bączuś 08 lis 2015, 13:55
Witam na forum.Biore obecnie sertraline w dawce 300 mg ,cierpie na zok i depresje,wiem ze na efekty trzeba czekac ok 2 miesiące (przeciwobsesyjne) ,do tego biorę jeszcze 1200 mg sulpirydu.Czekam na efekty,biore sertraline od 4 dni.
bączuś

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 08 lis 2015, 14:15
bączuś napisał(a):Witam na forum.Biore obecnie sertraline w dawce 300 mg ,cierpie na zok i depresje,wiem ze na efekty trzeba czekac ok 2 miesiące (przeciwobsesyjne) ,do tego biorę jeszcze 1200 mg sulpirydu.Czekam na efekty,biore sertraline od 4 dni.

Chłopie zmniejsz tą dawkę 4 dni i ty walisz 300 mg od razu, uboki cię zjedzą. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Psychopharm 08 lis 2015, 14:23
Dark Passenger tak bywa :) u mnie serotonina to sedno sprawy, im jej więcej tym lepiej.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez deny39 08 lis 2015, 14:42
a powiedzcie mi jeszcze jedno czy to możliwe że np.bóle w mostku,albo takie uczucie gniecenia w kaltce piersiowej zakładając że to lęk albo nerwica może bolec cały dzień.Bo nie raz jest tak że mnie wogóle nie boli a czasami jak mnie złapie rano to trzyma cały dzień.Dopytuje się tak bo Wy macie pewnie większe doświadczenia z tym związane.A i w szoku jestem że ktoś w pierwsze 4 dni zarzuca sertralina 300mg

przez Lord Kapucyn 08 lis 2015, 14:48
A i w szoku jestem że ktoś w pierwsze 4 dni zarzuca sertralina 300mg

No ja aż tak raptownie nie wywindowałem dawki na wstępie. U mnie dojście do 200mg wyglądało w ten sposób, że podbijałem o 50mg co 14 dni, więc wchodzenie na dawkę docelową zajęło prawie półtora miesiąca.

A co do Twojego pytania o ból w mostku i uczucie w klatce piersiowej, to jeżeli przyczyny somatyczne są wykluczone, to w tzw. nerwicy wszystko jest możliwe.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez bmwfan 08 lis 2015, 14:52
deny39 napisał(a):a powiedzcie mi jeszcze jedno czy to możliwe że np.bóle w mostku,albo takie uczucie gniecenia w kaltce piersiowej zakładając że to lęk albo nerwica może bolec cały dzień.Bo nie raz jest tak że mnie wogóle nie boli a czasami jak mnie złapie rano to trzyma cały dzień.Dopytuje się tak bo Wy macie pewnie większe doświadczenia z tym związane.A i w szoku jestem że ktoś w pierwsze 4 dni zarzuca sertralina 300mg

W nerwicy możesz czuć bóle i inne takie dolegliwości fizyczne nawet w dzień w dzień przez cały dzień

przez deny39 08 lis 2015, 15:03
jeżeli chodzi o przyczyny somatyczne to jeszcze jedno zostało mi badanie do sprawdzenia a zapisany jestem na to we wtorek a chodzi o grastroskopie,kiedyś tak ze 4-5 lat temu brałem długo polprazol bo miałem cały czas zgagę i lekarz też mi teraz powiedział żeby ewentualnie sobie to zrobić żeby się przekonać czy faktycznie coś tam jest czy nie.Ostatnio tak 2 miesiące temu brałem też polprazol ale nie pomagał tylko że lekarz też mi powiedział że jeśli coś się tam dzieje i jest zapalenie albo coś się dzieje z przeponą to takie tabletki nic nie pomogą.I człowiek jeszcze się może na nadzieje że to nie nerwica albo lęk.Chociaż jestem trochę podłamany tym że przy nerwicy i lęku może człowieka trzymać cały dzień lub cały czas.Czyli w niosek jest taki żeby się nie stresować i myśleć pozytywnie co?

przez bączuś 08 lis 2015, 15:24
Jak sądzicie augmentacja arypiprazolu z sertraliną lepiej sie sprawdzi w ZOK niz sertraliny i sulpirydu?
bączuś

przez Psychopharm 08 lis 2015, 16:20
Jeśli na ZOK 300 mg sertry nie działa to wg. mnie lepiej przejść na mocniejszy serotoninowo lek jak paro czy klomi.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez ziom1623 08 lis 2015, 16:56
Deny39 ja na twoim miejscu wziąłbym hydroksyzyne i zobaczył czy ból przejdzie. Wtedy rozwiejesz wątpliwości i unikniesz przykrego badania. Miałem 2 razy masakra.
Sertralina 150mg

przez Pablo5HT1 08 lis 2015, 17:36
Na moje oko to na ZOK powinny też pomagać te środki, które mają w swoim działaniu 5HT7 antagonizm.

przez deny39 08 lis 2015, 17:41
do ziom1623

a ile wziąść tej hydroksyzyna żeby sprawdzić czy to jest to czy nie.Bo ja zauważyłem taką sytuację u mnie np;dziś było wszystko ok do czasu aż mi jakieś głupie natrętne myśli nie wejdą do łba bo jak one już są to od razu łapie nerwa i zaczyna mnie mulić właśnie w klatce i w mostku.Teraz może w pierwszej kolejności zająć się właśnie tymi natrętnymi myślami co,A o tym badaniu to słyszałem że jest masakryczne :)

Sortuj wg