SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez deoodeoo 24 paź 2015, 16:49
myslisz ze zepsulem dzialanie przeciwlekowe anafranilu mozna ? i na co tera zmienic tianeptyne wlasnie bralem tez i dzialala chcialo mi sie cos robic ale naduzylem phenibutu i znowu leki sie zaczely na co zmieniac?

przez abstrakcyjna 24 paź 2015, 16:50
Co to jest ZS?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez deoodeoo 24 paź 2015, 16:54
zespol serotoninowy ;d

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez abstrakcyjna 24 paź 2015, 17:00
Raczej chodziło mi o objawy, ale poczytam sobie później. ;)
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez deoodeoo 24 paź 2015, 17:03
poczytaj i sie dowiesz ;d proste ;d

-- 24 paź 2015, 17:06 --

RICAH dobre polaczenie sertalina i trazadon moze to bym wzial ? :D

przez Ricah 24 paź 2015, 17:16
deoodeoo, przede wszystkim przestan mieszac leczenie z rekreacja, w dodatku w tak glupi sposob. Taki miks tez moze sie zadzialac, aczkolwiek ja trazodonu potrzebuje by spac, ma tez dodatkowo dzialac antydepresyjnie.

Wazne tez jest, jak dlugo lek brales, zanim oceniles jego skutecznosc. Te leki wymagaja czasu (8-12tygodni) by moc w pelni ocenic ich dzialanie.
Agomelatyna 25mg
some shit

przez deoodeoo 24 paź 2015, 17:25
no anafranil jak by powiedziec ju biore gdzies 3 miechy wiec dodam moze sertaline i trazadon da mi lekarz normalnie ?

przez Vengence 24 paź 2015, 17:56
deoodeoo napisał(a):no anafranil jak by powiedziec ju biore gdzies 3 miechy wiec dodam moze sertaline i trazadon da mi lekarz normalnie ?

Po kiego wała tyle leków serotoninowych, chłopie po co ci to, załatw sobie coś na dopamine, albo mianseryne lub mirte, trazadon to lipny lek,
choć czasem na niektórych działa, klomipromina+sertralina to jeszcze ujdzie, ale 3 lek na serotonine to już jest przegięcie,
ja kiedyś połączyłem paro 40 mg + wenlafaksyna 150mg i miałem coś w stylu ZS trzymało mnie kilka godzin, wziąłem 2 mg alpry i trochę zeszło,
ale bałem się już o swoje życie. :pirate:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Vengence 24 paź 2015, 17:58
deoodeoo napisał(a):no anafranil jak by powiedziec ju biore gdzies 3 miechy wiec dodam moze sertaline i trazadon da mi lekarz normalnie ?

A tak ogólnie to jak się czujesz na anafrinalu, jaką dawkę bierzesz??
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Lord Kapucyn 24 paź 2015, 18:09
Ja pierd... co po niektórzy pomylili chyba fora. To jest forum nerwica, a nie hyperreal, tu ludzie starają się leczyć, normalnie funkcjonować, choć czasami też nie są bez winy, a nie tylko bezrefleksyjnie się naćpać. Jak poszukujesz haju to kup sobie w monopolowym 0,7 i do tego masz fetę albo MDMA. Leki typu SSRI, TLPD (e.g. klomipramina), mianseryna/mirtazapina nie mają potencjału ćpalnego. A jeżeli już musisz uskuteczniać jakieś nieracjonalne, tworzone samodzielnie mixy przepijając je połówką i nie da się Ciebie od tego odwieść to przynajmniej rób to z głową, a nie na pałę jak husaria z szabelką na Panzerkampfwagen VI Tiger. Sam nie jestem zwolennikiem straszenia na każdym kroku mitycznym zespołem serotoninowym, bo wbrew pozorom wcale o niego nie tak łatwo, ale w tym wypadku chłopaki mają rację. Bo to jednak fakt. W 2013 chociażby był przypadek kobiety, który zażywała na stałe fluoksetynę, trazodon i w ciągu dnia przesadziła nieco z Gripexem Max (jednym ze składników jest dekstrometorfan- co oznacza, że wszystkie trzy substancje jakie brała były inhibitorami wychwytu zwrt. serotoniny [m.in.])- wylądowała w szpitalu z pełnoobjawowym zespołem serotoninowym.

i na co tera zmienic tianeptyne wlasnie bralem tez i dzialala chcialo mi sie cos robic ale naduzylem phenibutu i znowu leki sie zaczely na co zmieniac?

Czemu mnie to nie dziwi... Tyle razy można pisać, że jest to potężny środek wspomagający walkę z lękami, ale jeżeli używa się go doraźnie i z głową, a zawsze znajdzie się jakiś Józek-kosmonauta, który i tak zaraz po otrzymaniu paczki rzuci się na worek strunowy jak świnia do koryta i wpier.doli na pierwszy raz +10g. Przez takich właśnie cymbałów użyteczne substancje, które pomagają normalnym ludziom są wpisywane na wykaz środków odurzających przy każdej nowelizacji. Nie zazdroszczę kaca, objawów odstawiennych i nasilenia lęków.

RICAH dobre polaczenie sertalina i trazadon moze to bym wzial ? :D

Jak nie wiesz co wziąć, to weź młotek i porządnie pier.dolnij się nim w łeb. Jak zobaczysz gwiazdy to przemyśl swoje życie, i skończ z waleniem dzień w dzień "piwka", "seteczki", "klonika" i mixów z du.py typu "150 wenli 150 anafrana 30 mirty 60 miansy" albo skończ trollować. A jak tego nie zrobisz to przewiduję, że za MAX 10 lat będziesz stałym klientem na cmentarzu komunalnym. No ale jak to mówią- nie mój cyrk, nie moje małpy. Selekcja naturalna.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Vengence 24 paź 2015, 18:19
No ja generalnie połączyłem to za wiedzą lekarza, ale teraz wiem, że to był błąd, ale wenla 150 mg + 20 mg paro fajnie działało, nie było kłopotu, prawda jest taka, że nikt nie jest w stanie przewidzieć co się stanie jak się pomiesza leki, nawet lekarz tego nie ogarnia, więc nie ma po co ryzykować,
no chyba, że już komuś na życiu nie zależy to wtedy niech sobie mixy tworzy jakie chce.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Niecierpliwy30 24 paź 2015, 19:57
Zgadzam się z wypowiedzią Dark Passenger na temat deoodeoo. Mam takie wrażenie jakby deoodeoo sobie normalnie kpił. Czy ty masz człowieku naprawde jakies problemy na które potrzebujesz leki? Czy probujesz tylko zwrócić na siebie uwage. Dla mnie zachowujesz sie jak jakiś nastolatek który szuka wrażeń. Kompletny brak odpowiedzialności. Powinieneś pierw uporać się z problemem alkoholowym a pozniej brać się za leczenie innych objawów. Abstrakcyjna mi szczękoscisk przechodził. Ale tak samo jak u kolegi. Jak duzo kawy wtedy wszystko wraca na chwile. Ale to chyba normalne...
Dzisiaj był kolejny przebłysk normalnosci. Od rana do godz. 13:00 :yeah:

przez Dark Knight 24 paź 2015, 21:33
Powrot do serty narazie 150

przez Lord Kapucyn 24 paź 2015, 21:45
Dark Knight, A co z Twoim podpisem?
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg