SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

 
Liczba głosów : 317

przez Dust 22 lip 2006, 16:19
Ja zazywałem stimuloton przez ok 6 miesięcy.Na początku faktycznie totalny brak apetytu i złe samopoczucie.To minęło po jakimś tygodniu stosowania.Po 2 tygodniach stosowania poczułem prawdziwą "moc" (porównywalną do efektu po fluoksetynie).Niestety poprawa u mnie była tylko chwilowa i po kilku dniach wszystko sie unormowało.Nie miałęm już takich lęków co przed zażywaniem leku,jednak nie miałem też jakiś piorunujących efektów.Może to dlatego ze cierpię na specyfinczą odmianę nerwicy - derealizacje.
Dust
Offline

Avatar użytkownika
przez themollka 22 lip 2006, 17:04
danielosbralam stimuloton przez ok pol roku, teraz biore od 3 tygodni znowu.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
48
Dołączył(a)
12 lip 2006, 21:52

Avatar użytkownika
przez danielos 23 lip 2006, 00:18
masz nawrót choroby? że wznowiłaś terapie.

[ Dodano: Nie Lip 23, 2006 12:21 am ]
a czy jak bierzesz po przerwie ,to też masz działanie skutków ubocznych?
a i jeszcze jaką miałaś przerwę i czy wczasie nieprzyjmowania leku czułaś sie dobrze .
Avatar użytkownika
Offline
Posty
8
Dołączył(a)
19 lip 2006, 12:50

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Avatar użytkownika
przez themollka 23 lip 2006, 00:23
Caly czas bralam leki, tylko mialam zmienione. Po stimulotonie nie mialam skutkow ubocznych. Jak nie biore zadnych lekow, to czuje sie fatalnie..
Avatar użytkownika
Offline
Posty
48
Dołączył(a)
12 lip 2006, 21:52

Avatar użytkownika
przez SenThamarai 23 lip 2006, 17:27
ja brałam stimuloton. miałam po nim dreszcze. było mi maksymalnie zimno!

doszłam do 1,5 tabletki dziennie, ale nie mogłam brac na noc bo nie mogłam spać.

skończyły mi sie w pewnym momencie leki i nie brałam tydzień. I to było chyba najgorsze 7 dni ! non stop migreny, zawroty głowy mdliło mnie, płaałam cały dzień.. coś strasznego!

nie odsatwaijcie nagle leków! :?
"Jesli chcesz rozśmieszyc Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość."
Avatar użytkownika
Offline
Posty
17
Dołączył(a)
23 lip 2006, 16:44
Lokalizacja
warszawa

Avatar użytkownika
przez SenThamarai 24 lip 2006, 12:41
tańszą wersją stimulotonu jest luxeta...

mysle ze trzeba poczytać ulotkę, tam bedzie miał dość sporo informacji.

ja miałam dość dużo "efektów ubocznych" najgorsze to dreszcze, bezsenność, gorsza koordynacja ruchowa.

to niezły lek, działa dość szybko( przynajm,niej na mnie) miałam wyczuwalna poprawe po 3dniach stosowania.
pozniej jakos szło.. przeszłam na nim sesje bez trójek <--a tego sie najbardziej bałam, ze nie dam sobie rady z nauka;/
"Jesli chcesz rozśmieszyc Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość."
Avatar użytkownika
Offline
Posty
17
Dołączył(a)
23 lip 2006, 16:44
Lokalizacja
warszawa

Avatar użytkownika
przez danielos 24 lip 2006, 21:34
juz 8 dzień , skutki uboczne mineły całkowicie śpie jak zarżnięty nawet nastrój mi sie chyba polepsza jak tak dalej pójdzie to jeszcze uwierze w farmakologie. zobacze co dalej bedzie.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
8
Dołączył(a)
19 lip 2006, 12:50

Avatar użytkownika
przez themollka 24 lip 2006, 21:35
danielos, ciesze sie :)
Avatar użytkownika
Offline
Posty
48
Dołączył(a)
12 lip 2006, 21:52

Avatar użytkownika
przez danielos 24 lip 2006, 21:35
juz 8 dzień , skutki uboczne mineły całkowicie śpie jak zarżnięty nawet nastrój mi sie chyba polepsza jak tak dalej pójdzie to jeszcze uwierze w farmakologie. zobacze co dalej bedzie.

[ Dodano: Pon Lip 24, 2006 9:37 pm ]
jest spokojniej skutki uboczne zmalały prawie całkowicie 8-smy dzień brania

[ Dodano: Pon Lip 24, 2006 9:39 pm ]
no ja też sie ciesze że to wkońcu juz mineło bo jak by jeszcze troche mnie tak potrzymało to bym to zostawił w cholere

[ Dodano: Czw Lip 27, 2006 7:26 pm ]
witam ! dzisiaj biore już 11 dzień , i jakoś teraz nic to niedziała jeszcze na początku coś tam mimo skutków ubocznych działało i miałem odczucie że coś idzie na lepsze natomiast teraz jest tak samo jak przed braniem tego leku , niewiem może jeszcze za wcześnie mówić o jakiejś diametralnej zmianie i poprawie

[ Dodano: Wto Sie 01, 2006 3:37 pm ]
15 dzień mam znowu poty i brak apetytu ,co jest grane?
Avatar użytkownika
Offline
Posty
8
Dołączył(a)
19 lip 2006, 12:50

przez Wera 26 lip 2006, 10:34
Już ponad 3 tygodnie zazywam zoloft i jeszcze nie widzę poprawy jak u Was czy nastapiła poprawa, pozdrawiam
Offline
Posty
236
Dołączył(a)
18 cze 2006, 19:35
Lokalizacja
Śląsk

Avatar użytkownika
przez themollka 26 lip 2006, 10:40
Wera, na natretne mysli trzeba brac duze dawki. Poza tym ja juz biore sertraline ponad 3 tygodnie i mam zmiany nastrojow, jestem troche zdolowana. To normalne, trzeba czekac na pelen efekt terapeutyczny.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
48
Dołączył(a)
12 lip 2006, 21:52

przez Wera 26 lip 2006, 11:09
W poniedziałek idę do lekarza może mi zwiększy dawkę te moje złe samopoczucie psychiczne to chyba tez zmiany nastroju, pozdrawiam
Offline
Posty
236
Dołączył(a)
18 cze 2006, 19:35
Lokalizacja
Śląsk

Avatar użytkownika
przez themollka 26 lip 2006, 11:25
Pewnie zwiekszy ;) Jak sie cos poprawi, to pisz.
PS. Tez ide w poniedzialek 8)
Avatar użytkownika
Offline
Posty
48
Dołączył(a)
12 lip 2006, 21:52

przez Wera 26 lip 2006, 12:04
Wiesz ja jeszcze zażywam Cital 20 mg i chyba dlatego taka mała dawka zoloftu zobczę w poniedziałek :)
Offline
Posty
236
Dołączył(a)
18 cze 2006, 19:35
Lokalizacja
Śląsk

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości

Przeskocz do