SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez Gustlik 21 sty 2015, 16:25
Agi28 napisał(a):Ja nie czuje żadnej euforii. Jestem zmęczona, ziewam. Boje sie jeździć autem. Córkę do przedszkola wozi dziadek. Moj maz jest za granica. Na szczęście nie mdli.

tez tak mialem, balem sie jezdzic, ale troche pojezdzilem.... przeszlo, choc czasem mam obawe wsiasc i pojechac gdzies dalej, mysle ze z czasem minie...

przez tizziano 22 sty 2015, 13:06
Witam mam pytanie do tych którzy zwiększali dawkę serotoniny. Przechodzę z 150mg do 200mg na nerwicę ogólnolekową, ile czasu musi minąć od zmiany żeby zaczęła działać dawka 200mg?? jak to było u Was?? pozdrawiam

przez Patryk29 22 sty 2015, 15:34
Witam mam pytanie, czy zmeczenie i takie przymulenie troche mija z czasem na tym leku?? Ile warto poczekac na efekty ??
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tizziano 22 sty 2015, 16:51
Tak mija ale to zależy od każdego indywidualnie jednemu uboki miną po 3 tygodniach innemu-tak jak mi- po 3 miesiącach...mi dokuczał dużo mocniejszy lęk..

No ponawiam moje pytanko z postu powyżej :)

przez rendolfik 22 sty 2015, 22:37
Chaos w głowie, bolące gardło( coś jak kamień w gardle), niemiłe prądy w rękach, nierówne źrenice, 37 stopni temp. Suchość w gardle na przemian ze slinotokiem... 4 dzień setra 50mg. Miał ktoś podobnie? Jak brałem ostatnio
to takich akcji nie było. A może to coś innego i lecieć na pogotowie? dodatkowo czuje jakby lekkie palenie jelit.
"Sky is the Limit" - mam to wytatuowane.

przez Jasmina88 22 sty 2015, 23:02
rendolfik najwcześniejszych reakcji setry spodziewaj się po 2 tygodniach, jedyne co teraz Ci się może dziać to reakcje uboczne, niegroźne i po jakimś czasie miną. trzeba przetrwać.
To o czym piszesz - to standardowe lęki i objawy nerwicowe :) Po prostu lek na nie jeszcze nie działa :)
stukot w mojej głowie

przez rendolfik 22 sty 2015, 23:09
Dziękuję za odpowiedź. 30mg chlorprothixenu trochę pomogło. A pierwsze dwa dni były takie obiecujące. Zawsze Najgorzej jest wieczorem. Niby nie groźne reakcje a nieźle kopią w głowę...
"Sky is the Limit" - mam to wytatuowane.

przez cytrynka84 22 sty 2015, 23:25
slow_down, mi piracetam,nic kompletnie nic nie dawał,brałam taka dawkę jak Ty dwa,albo trzy razy brałam pira dłuższy czas
Sertralina i senność,marzyłam o tym,żeby działała na lęki choć trochę,A mnie rozrywalo od lęku,nastrój ok,motywacja,mogę brać 50,nie więcej .150 to masakryczne pobudzenie.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez robercik567 22 sty 2015, 23:56
Bylem dzisiaj u lekarza I do dawka zoloftu 100mg przypisal mi lek Wellbutrin 150mg. Ktos bral taki zestaw? Jak sie po nim czuliscie do tego biore Risperidone Trazadon na Noc a loraxepam biore dwa ray dziennie.

przez Kat_ 23 sty 2015, 12:50
Patryk29 napisał(a):Witam mam pytanie, czy zmeczenie i takie przymulenie troche mija z czasem na tym leku?? Ile warto poczekac na efekty ??

Czekałem kilka lat i przymulenie i otępienie nie minęło nigdy. Dodatkowo bardzo źle reagowała sertralina z kofeiną.

-- 23 sty 2015, 12:53 --

robercik567 napisał(a):Bylem dzisiaj u lekarza I do dawka zoloftu 100mg przypisal mi lek Wellbutrin 150mg. Ktos bral taki zestaw? Jak sie po nim czuliscie do tego biore Risperidone Trazadon na Noc a loraxepam biore dwa ray dziennie.

Wellzoft czy Welloft, bardzo popularny mix w USA, podobno skuteczny. Ja brałem wellbutrin schodząc z asertinu i przez 3 tygodnie czułem sie rewelacyjnie, potem brałem ów mix przez 2 tygodnie i było średnio, czułem sie jak na samej sertralinie, czyli przymulony i otępiały. Teraz myślę aby spróbować z fluoksetyną bo mam spory zapas wellbutrinu.

-- 23 sty 2015, 13:13 --

well-loft-sertralina-bupropion-t41416.html
Wellbutrin 300mg
suplementy: Omega3, multiwitamina, magnez z witaminami B

przez Agi28 23 sty 2015, 20:05
witajcie, biore ten zotral od wtorku czyli 4 dzien i poza suchoscia w jamie ustnej, dokucza mi brak apetytu, chodzę trochę jak na kacu, przymulona, mam wyraznie obnizony nastroj, co jeszcze.. brak koncentracji i zero kopa do dzialania... ale czekam jeszcze... w dzien spie na stojąco.. ziewanie dokuczalo mi najbardziej na początku, zaobserwowalam tez szczekoscisk, tzn takie napięcie.. no i tyle.. w nocy czasem plytko spie i nie pamiętam snow. Rano biore tez alprox ale tylko polowke, moze to tez ma jakis wplyw.. bylam wczoraj na pierwszej terapii, mam umowione kolejne 5... mam tez kontrole z ZUS lutego i to chyba sprawka pracodawcy.....
Alprox- 0,5
Zotral 50

przez robercik567 24 sty 2015, 02:38
Kurde a mi po wellbutrinie boli glowa :/

przez tizziano 24 sty 2015, 11:39
tizziano napisał(a):Witam mam pytanie do tych którzy zwiększali dawkę serotoniny. Przechodzę z 150mg do 200mg na nerwicę ogólnolekową, ile czasu musi minąć od zmiany żeby zaczęła działać dawka 200mg?? jak to było u Was?? pozdrawiam

Ponawiam swoje pytanie.

przez Jasmina88 24 sty 2015, 13:42
tizziano napisał(a):
tizziano napisał(a):Witam mam pytanie do tych którzy zwiększali dawkę serotoniny. Przechodzę z 150mg do 200mg na nerwicę ogólnolekową, ile czasu musi minąć od zmiany żeby zaczęła działać dawka 200mg?? jak to było u Was?? pozdrawiam

Ponawiam swoje pytanie.

Ok. tygodnia
stukot w mojej głowie

Sortuj wg