SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
198
61%

Nie
75
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 325

przez Lord Kapucyn 08 sty 2015, 17:34
Sorry za offtop, ale tak a propos SSRI i synergizmu to rozwalił mnie na łopatki kubek na jakiś dziś się natknąłem. :mrgreen:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez mirunia 08 sty 2015, 17:55
Dark Passenger, BOMBA :great: A nie natknąłeś się czasem na kubek z księciem Mirzatenem i księżniczką Eliceą? :mrgreen:
Piłabym codziennie kawę z tą parą :yeah:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

przez miko84 08 sty 2015, 18:07
Dark byłem u paru lekarzy i z tego co się zorientowałem to mianseryna+SSRI to królujące u nich połączenie.
miko84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez benzowiec84 08 sty 2015, 23:44
miko84 napisał(a):Dark byłem u paru lekarzy i z tego co się zorientowałem to mianseryna+SSRI to królujące u nich połączenie.

Bo to jest dobre połączenie , tak samo dobre jak twoje Paro + Mirta :)
A co do SSRI to wałek , te leki pomagają ale na krótki okres czasu , wyjść z deprechy,ogarnąć się w czasie kiedy lek działa. problem jest w tym że psychiatrzy mają mówić że te leki nie uzależniają . i tak mówią ze ssri są bezpieczne. i gośc łyka , 1 rok pomaga , 2,3 rok już jest normalnie , ale nie jest źle , następne lata , większa deprecha niż przed braniem . ale nie odstawi , bo jak odstawi to w ogólę jest w dupie , także łyka nie dlatego że pomagają , tyle że boi się odstawić, z lekami czuję się chujowo , ale bez leków jeszcze bardziej chujowo. Zmienia leki , kombinuję itd . Biznes się kręci . Tak leki pomagają i może to powiedzieć ktoś kto brał rok SSRi nie dłużej . Na dłuższą mete te leki robią spagetti z mózgu :). Szkodzą po prostu. Odstawisz jak ci się uda , jak masz szczęscie to układ dopaminergiczny się sam naprawi , a jak nie masz , to musisz się pogodzić z takim stanem. Albo łykasz coś na dopaminę. No i strzykawka do penisa po odstawieniu :) No i serotonina nie jest odpowiedzialna za depresje , to bzdura.

-- 08 sty 2015, 22:48 --

Dark Passenger napisał(a):Sorry za offtop, ale tak a propos SSRI i synergizmu to rozwalił mnie na łopatki kubek na jakiś dziś się natknąłem. :mrgreen:

Zajebisty kubek , pewnie gdzieś u psychiatry zauważyłeś , albo w psychiatryku :)
0,5mg klona - schodzę .
obserwowany

przez 1986 09 sty 2015, 19:04
Żądam natychmiastowego zarejestrowania wlewu ketaminy do leczenia depresji przez psychiatrie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez miko84 09 sty 2015, 19:08
Podobno coraz więcej lekarzy w USA stosuje ketaminę, w Polsce raczej nie znajdzie się takiego lekarza.

Szybciej chyba wejdzie GLYX-13 niż się doczekamy leczenia ketaminą.
miko84

przez benzowiec84 09 sty 2015, 19:26
Ja żądam tego leku , do leczenia mojej depresji http://pl.wikipedia.org/wiki/Adderall
amfetamina dobra na wszystko!
0,5mg klona - schodzę .
obserwowany

przez 1986 09 sty 2015, 19:39
Żądam natychmiastowego wprowadzeniu do obrot leku stymującego produkcję białka SFRP-3
Oraz innych leków które odbudowują hipokamp.
Czy ja żyję w roku 2015 czy 1915 ?
Czlowiek lata na MArsa i Plutona a medycyna leży jak gów.. w kiblu.
Tyle nowinek technicznych, mają pojawić się samochody które mają jeździć bez udziału kierowcy
A medycyna leży
Chce żyć jak człowiek, a nie jak smutny ciul !!!!!
Co to jest !! Taka technologia a zwyklemu czlowiekowi nie mogą pomoc !!!
WSTYD !

przez arnibarni 09 sty 2015, 19:42
Co to jest !! Taka technologia a zwyklemu czlowiekowi nie mogą pomoc !!!

Bo zwykłemu człowiekowi na tym świecie sie niestety nie pomaga,kto lata na marsa i Plutona ? kto będzie używać zdalnie sterowanych samochodów ? Na pewno nie zwykli ludzie :mrgreen:
'Gdy gra się kończy, król i pionek wracają do tego samego pudełka'.
Włoskie przysłowie

przez miko84 09 sty 2015, 19:52
Rzucę paroma "nowościami", żeby Was pocieszyć :) :

FAZA 3: Glyx-13, ALKS-5461, CERC-301 (prawie faza 3), FAZA 2: RG1578

Wszystkie na gluta, poza alksem który działa na opioidy.

Ma wejść jeszcze metaksetamina w postaci sprayu do nosa, pracuje nad nią Johnson ale nie wiem czy to pewne.
miko84

przez benzowiec84 09 sty 2015, 23:29
ALKS-5461 mnie interesuję , może udało by się rzucić Kodeinę moją kochaną :)
0,5mg klona - schodzę .
obserwowany

przez zaniepokojona89 10 sty 2015, 01:10
Dobry wieczór:) jestem tu nowa,proszę Was o pomoc. Sama nie biorę leków,ale jestem trochę zdenerwowana tym,co dzieje się z moim facetem. Jesteśmy razem rok, wiem,że to jest dla mnie najważniejszy na świecie, kocham go bardzo mocno i stąd szukam pomocy na tym forum. Miał ciężkie dzieciństwo, do tego do dziś nie ma zbyt różowo w życiu, oprócz swoich probleów ma także na głowie np. ojca alkoholika(od czasu,do czasu-czyli raz-dwa razy na pół roku,kiedy jest w ciągu), po krótce: nie myśli i nie dba tylko o sobie,ale również o innych. Od pół roku bierze Sertagen 100 mg, bo psychiatra stwierdziła u niego nerwice. Z moich obserwacji trochę mu te leki pomagają,ale jakiegoś super przełomu nie ma (i sam to potwierdza), Ciągle jest zmęczony,ospały, łapie "zawiechy", ma niskie ciśnienie. Zaczęlam szukać w internecie,jego objawy pasują tez do zaburzeń tarczycy i podobno często psychiatrzy zamiast skierować na badania zw z tarczycą włączają od razu leczenie,a to błąd. Co o tym sądzcicie? To raz.
Dwa to jego libido spadło niemalże do zera. Moje niestety jest wyższe. Wiem na co się zdecydowałam, wiem jakie mogły być skutki uboczne, kocham go,nic miedzy nami nie szwankuje, jedynie nasze współżycie. Kocham go i wspieram,ale to straszne uczucie byc kim tak bardzo niepoządanym pomimo to,ze wiem,ze tak działają leki iwiem, ze on nie wymyśla sobie tego przeciez... Czytałam tez zle opinie na temat sertraliny i citalopramu(bardzo negatywnie wplywaja wlasnie na libido),natomiast podobno bez echa przechodzi to przy zazywaniu wenlafaksyny i miansertyny/ Czy tojest prawda? Bardzo proszę o odpowiedzi,Pozdrawiam

przez arnibarni 10 sty 2015, 01:27
zaniepokojona89

Można zbadać tarczyce oczywiście.Podejrzewam że jakby wrócił do dawki 50 mg sertraliny jego funkcje seksualne i libido poszły by troche w góre,i pewnie byłby też mniej przymulony.Wenlafaksyna jest ponoc jeszcze gorsza na te sprawy.Najlepiej Trittico dorzucić bo działa na plus jeśli chodzi o wzwód,ewentualnie mianseryne lub mirtazapine które są neutralne jesli chodzi o sprawy seksualne.Musi sie skonsultować z lekarzem
'Gdy gra się kończy, król i pionek wracają do tego samego pudełka'.
Włoskie przysłowie

przez zaniepokojona89 10 sty 2015, 01:49
Dziękuję arnibarni za odpowiedź. Problem jest również tego typu, że lekarka twierdzi,ze skoro go kocham nie powinnam mieć żadnego "ale" i czekać, czekać, czekać i że to we mnie jest problem skoro tego nie rozumiem. Tyle,że ja rozumiem,ale na dłuższą metę jest to w jakiś sposób męczące i odbija się też na mnie...ale i na nim, generalnie na naszym związku..
Co do tarczycy to muszę jakoś mu wyperswadować, żeby w końcu ją przebadał. Dużym problmlem jest to, że on ślepo wierzy te pani doktor//;/

Sortuj wg