SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez Petek 02 sty 2015, 23:46
benzowiec84 napisał(a):ja 6 lat na lekach , pierwsze ssri paroksetyna , to samo co ty , mega szczęście ,gadatliwość , towarzyskość , potem już tylko coraz gorzej , teraz biorę żeby nie zwariować , a nie żeby lepiej się czuć . Meg85 odstaw nagle leki , nie mając dostępu do nich , i idz funkcjonować w społeczeństwie , zobaczymy czy nie będą musieli cie hospitalizować.

Dokladnie tak bardzo zjednałem sobie ludzi mega humor caly czas wesoły później w 2012 roku zaczalem brac seetaloft było tak jak na początku brania wtedy seronilu później w 2013 znow powrocilem do setaloftu ale tym razem mnie zamulal brak koncentracji a teraz tylko chlor i jestem w czarnej d...ie

Nie bralem ciagle tylko przez pare miesięcy później wogole później wracałem normlnie przestałem brac ale już niepamietam czy cos się zemna działo strasznego ale chyba nie. Gorzej z odstawka chlorprotriksena.
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

przez benzowiec84 02 sty 2015, 23:52
Petek napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):ja 6 lat na lekach , pierwsze ssri paroksetyna , to samo co ty , mega szczęście ,gadatliwość , towarzyskość , potem już tylko coraz gorzej , teraz biorę żeby nie zwariować , a nie żeby lepiej się czuć . Meg85 odstaw nagle leki , nie mając dostępu do nich , i idz funkcjonować w społeczeństwie , zobaczymy czy nie będą musieli cie hospitalizować.

Dokladnie tak bardzo zjednałem sobie ludzi mega humor caly czas wesoły później w 2012 roku zaczalem brac seetaloft było tak jak na początku brania wtedy seronilu później w 2013 znow powrocilem do setaloftu ale tym razem mnie zamulal brak koncentracji a teraz tylko chlor i jestem w czarnej d...ie

No ja brałem pierwsze TLDP,neurolept i różne śmieci, pramolan,tegretol,heminevrin,pernazinium , potem paroksetyne od 2009 , do 2014 (5lat)do niedawna - pierwsze 2 lata na paro genialne , ale teraz wiem że to nie byłem ja , tylko działanie leku. tera łykam tą asentre i śpie cały dzień . Wszystko co sztucznie ingerowane jest w chemie mózgu, nie może być zdrowe i bezpieczne . Ale spoko firmy farmaceutyczne są czyste :) Mają nawet nowotwór wpisane w ulotcę , i samobójstwo :) także jak ktoś się wychuśta na linie , albo zdechnie na nowotwór to są czyści . Tam jest taka kasa wpompowana że naprawdę.

-- 02 sty 2015, 22:54 --

ja też chodziłem do szkoły na paro , zdobyłem nowych przyjaciół , dziewczyny , kolegów , że czasem nie ogarniałem , miałem tyle telefonów , spotkań , wyjazdów . tyle ludzi wokół mnie , A teraz jestem sam zupełnie , i spię cały dzień . bo mózg zryty nieodwracalnie lekami .

-- 02 sty 2015, 22:56 --

Straciłem kontakt z ludźmi , mam doświadczenie z alkoholem bo nie piję już z 7 lat , i powiem wam że psychotropy w krótszym okresie czasu niż picie alkoholu w dłuższym , zrobiły większą krzywdę mojemu organizmowi , niż alkohol.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Petek 03 sty 2015, 00:05
benzowiec84 napisał(a):
Petek napisał(a):

No ja brałem pierwsze TLDP,neurolept i różne śmieci, pramolan,tegretol,heminevrin,pernazinium , potem paroksetyne od 2009 , do 2014 (5lat)do niedawna - pierwsze 2 lata na paro genialne , ale teraz wiem że to nie byłem ja , tylko działanie leku. tera łykam tą asentre i śpie cały dzień . Wszystko co sztucznie ingerowane jest w chemie mózgu, nie może być zdrowe i bezpieczne . Ale spoko firmy farmaceutyczne są czyste :) Mają nawet nowotwór wpisane w ulotcę , i samobójstwo :) także jak ktoś się wychuśta na linie , albo zdechnie na nowotwór to są czyści . Tam jest taka kasa wpompowana że naprawdę.

-- 02 sty 2015, 22:54 --

ja też chodziłem do szkoły na paro , zdobyłem nowych przyjaciół , dziewczyny , kolegów , że czasem nie ogarniałem , miałem tyle telefonów , spotkań , wyjazdów . tyle ludzi wokół mnie , A teraz jestem sam zupełnie , i spię cały dzień . bo mózg zryty nieodwracalnie lekami .

-- 02 sty 2015, 22:56 --

Straciłem kontakt z ludźmi , mam doświadczenie z alkoholem bo nie piję już z 7 lat , i powiem wam że psychotropy w krótszym okresie czasu niż picie alkoholu w dłuższym , zrobiły większą krzywdę mojemu organizmowi , niż alkohol.

Dokładnie tak jak piszesz.Moje pierwsze leki to seronil i pernazyna w tej euforii i w tym wszystkim nawet nie patrzyłem jak szybko tyje nie wiem jak moglem do tego dopuscic z chudego ladnego chłopaka zamieniłem się w potwora czloweka styranego życiem majac 25 lat i tak strasznie wygladac masakra psychotropy zrobily wielka krzywdę a teraz nie wiem jak z tego wyjść niemam nikogo bo jestem po prostu paskudny.

Niestety psychotropy robia spustoszenie w organizmie i metabolizmie szkoda , ze już niebedzie się takim jak kiedyś a znow mam chec poerocic do setaloftu nie wiem sam :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez benzowiec84 03 sty 2015, 00:11
Petek, Bo na psychotropach czas inaczej płynie , wszystko leci szybciej , ja też nie wiedziałem że brałem paro 5 lat , po prostu łykałem i łykałem i chodziłem po recepty , nic nie myśląc , a teraz jest dupa i nie wiem co mam zrobić . Co do tycia ja byłem zawsze chudy , nigdy nie mogłem przytyć , teraz mój metabolizm spowolnił na tym gównie i zaczęłem stopniowo tyć , w tym roku w styczniu było 100 kg , zrzuciłem 25kg w ciągu 6 miesięcy , teraz ćwiczę na siłcę i jest trochę lepiej.

-- 02 sty 2015, 23:12 --

ale utraciłem kolegów , przyjaciól , nie mam nikogo . dokładnie jak miałem po alko .

-- 02 sty 2015, 23:15 --

Robią spustoszenie nie odwracalnie w mózgu , zaniżaja dopamine SSRI , na stałe , downregulują receptory serotoninowe itp . rozwalają biochemie mózgu a łykam to bo bez tego bym się zabił , a tak to jestem chociaż zombie , to znaczy , tylko jem i spie , i nie żyje ale żyję :) Nie wiem co lepsze . może zabicie się było by lepsze . bo i tak nie mam nic z tego życia

-- 02 sty 2015, 23:17 --

A najlepsze jest to że ja wcale nie miałem takiej depresji żeby łykać leki , a teraz po tych lekach jestem bliski samobojstwa . tak działają te bezpieczne leki . "Serotonina odpowiedzialna jest za depresje to wie każdy,nie podważaj lekarza. łykaj SSRi one ci pomogą wyjść z depresji :) "One powodują depresje a nie pozwalają wyjść i uzależniają , bo jak odstawisz to takie bran zapsy dostaniesz że cie karetka zabierze bo się potniesz:)
Ostatnio edytowano 03 sty 2015, 00:18 przez benzowiec84, łącznie edytowano 1 raz
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Petek 03 sty 2015, 00:18
benzowiec84 napisał(a):Petek, Bo na psychotropach czas inaczej płynie , wszystko leci szybciej , ja też nie wiedziałem że brałem paro 5 lat , po prostu łykałem i łykałem i chodziłem po recepty , nic nie myśląc , a teraz jest dupa i nie wiem co mam zrobić . Co do tycia ja byłem zawsze chudy , nigdy nie mogłem przytyć , teraz mój metabolizm spowolnił na tym gównie i zaczęłem stopniowo tyć , w tym roku w styczniu było 100 kg , zrzuciłem 25kg w ciągu 6 miesięcy , teraz ćwiczę na siłcę i jest trochę lepiej.

-- 02 sty 2015, 23:12 --

ale utraciłem kolegów , przyjaciól , nie mam nikogo . dokładnie jak miałem po alko .

Za szybko za dużo nie poszlalem w tym wszystkim . Tak samo latałem po recepty caly czas amiast z tym skonczyc szczególnie z tymi lekami na spanie lykalem jak witaminy . Ja waze 120 kg jutro ide wlasnie biegac do Pure powiedziałem ze musze schudnąć ale mam zal okropny nawet do psychiatry przecież widział co się dzieje? A teraz nie jest łatwo. Przeciez mogla by przepisac jakiś leekie psychotropy typu pramolan na sen hydroksyzynę a nie pakowac takie cos .
Ostatnio edytowano 03 sty 2015, 00:20 przez Petek, łącznie edytowano 1 raz

przez lunatic 03 sty 2015, 00:19
benzowiec84,
przez co utracileś kolegów, przez leki?
ogolnie SSRI są silne jak cholera, brałem je dośc długo, odstawiłem z powodu coraz większych problemów z dopaminą, ostatnio chciałem wrócić no bo z tego uzależnienia ciężko wyjsć, chciałem zacząć od mikrodawek zeby obejść skutki uboczne, po 1/16 tabletki mam skutki uboczne :shock: zwiększony lęk, oslabienie

przez benzowiec84 03 sty 2015, 00:21
No nie jest łatwo ale da się schudnąc ja dałem rade 25 kg , ale jest trudniej z lekami bo spowalniaja metabolizm , A do psychiatry też mam żal , bo rozwalił mi łeb , jaki psychiatra każe leczyć SSRI 6 lat ( i nadal łykam) Te leki nie są zbadane jakie szkody powodują w tak długim okresie . A ja czuję. 6 miesięcy do roku i odstawić . Ta /cenzura/ psychiatra co się zwie , sama łyka pewnie psychotropy szmata . i udaję ważną , a nie ma pojęcia o tym "SSRI to dobro , Serotonina cię uleczy" ty kurwo plugawa zjebałaś mi mózg

-- 02 sty 2015, 23:24 --

lunatic napisał(a):benzowiec84,
przez co utracileś kolegów, przez leki?
ogolnie SSRI są silne jak cholera, brałem je dośc długo, odstawiłem z powodu coraz większych problemów z dopaminą, ostatnio chciałem wrócić no bo z tego uzależnienia ciężko wyjsć, chciałem zacząć od mikrodawek zeby obejść skutki uboczne, po 1/16 tabletki mam skutki uboczne :shock: zwiększony lęk, oslabienie

Działało jak alkohol (7 lat nie pije wiem co mowie) na początku brania SSRI , większa towarzyskość,dużo nowch przyjaciół,humor,wyjazdy . potem lek się unormował i czułeś się normalnie . Potem działanie słabnie . Powstaje większa depresja niż przed braniem leków . Koło się zamyka . Tracisz to co uzyskałeś na lekach (przyjaciół) Zostajesz Sam . W czarnej dupie . łykasz SSRI tylko dlatego . żeby nie czuć się jeszcze gorzej . a nie działa już na depresje . depresja jest ale w skali 100% na lekach a bez w skali 200%(niebezpieczenstwo zabicia sie) Tak przez SSRI straciłem wszystko i zostałem sam. Ale muszę je łykać bo jak odstawie , pewnie mózg tego nie wytrzyma to jest porównywalne do odstawienie jakiś silnych opiatów , alko . po tylu latach. No i dopamina zbita jak pies , spie spie spie . czuję sie na 70 lat.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Petek 03 sty 2015, 00:26
benzowiec84 Ja tak samo po 11 odstawiam chlorprotiksen bo tak niemoze to trwac i wygladac i przechodzę na hydroksyzynę tylko tak mogę schudnąć lepiej.

Ile Ci zajęło schudniecie 25 kg?
Ostatnio edytowano 03 sty 2015, 00:32 przez Petek, łącznie edytowano 1 raz

przez benzowiec84 03 sty 2015, 00:28
lunatic, " po 1/16 tabletki mam skutki uboczne :shock: zwiększony lęk, oslabienie" I wszystko w temacie . To świadczy jaka to jest kosa i co to może zrobić z mózgiem po wielu latach.

-- 02 sty 2015, 23:32 --

Ludzie za bardzo ufają tym lobbystom farmaceutycznym zwanych psychiatrami , którzy w tym roku wypisują Prozac "pigułkę szczęścia" potem jest szał na escitaloparm "Najbardziej selektywny" jak by to miałbyć plus:) i każdy wypisuje mozarin , przy czym zawsze mówią że te leki są bezpieczne i nie powodują szkód . i Taki wtedy powtarza co usłyszy od tego debila psychiatry ,że zawsze można odstawić i nic się nie stanie że mózg sam powróci do równowagi , bo przecież to psychiatra zna się na rzeczy co nie :) Jebani lobbyści. Polityka..
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez lunatic 03 sty 2015, 00:35
ja też kiedyś ufałem i nigdy bym nie przypuszczał ze pierwszy lek 10 lat temu zapoczątkuje błędne koło z którego nie ma wyjścia

przez benzowiec84 03 sty 2015, 00:35
Problem polega na tym że te leki pomagają , ale krótkoterminowo , nie można ich łykać latami bo naprawdę mózg nie da rady , nie powqróci do równowagi i jest tragedia . w okresie silnej depresji ale naprawde silnej (ktoś bliski ci umarł, nie dajesz rady) podać SSRI na 6 miesięcy! nie więcej , kontrolować pacjenta itd.

-- 02 sty 2015, 23:35 --

lunatic napisał(a):ja też kiedyś ufałem i nigdy bym nie przypuszczał ze pierwszy lek 10 lat temu zapoczątkuje błędne koło z którego nie ma wyjścia

No właśnie....

-- 02 sty 2015, 23:38 --

Ktoś kto bierze krótko będzie wychwalał leki że mu pomogły się ogarnąc , znaleźć przyjaciół , pracę itp . ale ktoś kto widzi to długoterminowo , nie rok,2,3 , ale co się dzieje potem. Potem nie ma wyjścia .
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Petek 03 sty 2015, 00:48
lunatic napisał(a):ja też kiedyś ufałem i nigdy bym nie przypuszczał ze pierwszy lek 10 lat temu zapoczątkuje błędne koło z którego nie ma wyjścia

Dokladnie smutna prawda

przez benzowiec84 03 sty 2015, 00:53
Niestety , a ja nie wiem co teraz mam zrobić , bo nie daje rady żyć , jestem mega śpiący,wszystko robię na siłę , nic nie sprawia mi przyjemności , nie odczuwam emocji podczas oglądania smutnego filmu , jak oglądam mecz Polaków to mam to w dupie czy wygraja ,jak strzelaja bramke, bez większych emocji , Kiedyś byłem wielkim fanem. Nie mam ochoty z nikim rozmawiać bo przecież potrzeba rozmowy to też dopamina. Czuję że mam poważne zaburzenia w sprawach dopaminy i noradrenaliny i myślę nad Bupropionem, ew.Reboksetyne na NRI. Nie wiem co mam robić.

-- 02 sty 2015, 23:55 --

Tyle że boję się znowu to łykać , może bedzie dobrze chwilowo , ale co potem . "nie mam mózgu"
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Petek 03 sty 2015, 01:04
benzowiec84 Ile Ci zajęło schudniecie 25 kg?
A ja mam chec wrocic do setaloftu ale nie wiem .

Sortuj wg