SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez benzowiec84 13 gru 2014, 22:37
zacznie dzialac po jakis czasie pewno po miesiacu albo i lepiej, to nie alko ze po klku piwkach cos poczujesz a po paro czules cos co "kopie" to dziala zdecydowanie inczej, lagodniej[/quote]

Czyli myślisz że uzbroić się w cierpliwość , w sumie biorę go tylko 3 tyg , więc może masz racje , no ale z drugiej strony to najszybciej działający SSRI , niektórzy już po 2 tyg czują, a ja nic . No ale sam fakt 3 tyg to za krótko więc dam jej jeszcze z miesiąc :)

A mam pytanie co sądzicie o tym by psychiatra przepisał , L-Dopę , Zwiększa dopaminę , tyle że to lek na parkinsona , no ale może by przepisał?? spytam się go w poniedziałek o to i o wellbutrin. A jak nie to można L-Dopę kupić w suplemencie diety , jak z psychoplem nic nie załatwię to sobię kupię na sprawdzenie , jak będzie poprawa w aktywności mojej i że będzie mi się coś chciało robić , to będe stosował do sertalinki. tu macie link do tej L dopy: http://nowfoods.sklep.pl/dopa-mucuna-15 ... p-200.html
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez tizziano 14 gru 2014, 22:46
A powiedzcie mi kochani czy przy zolofcie tyliście? ja biore 150 mg i zauważyłem ze tyję ... :( biorę go na nerwicę, apetyt mam taki jak miałem zawsze, ale tyję. W sumie to podobałoby mi się to gdyby nie wchodziło mi tak w brzuch :(

przez asl 15 gru 2014, 17:10
po sertrze przeważnie się tyje, właśnie najgorsza dla mnie była ta "opona" na brzuchu
po kilku miesiącach od odstawienia leków waga wraca do normy, przynajmniej tak było w moim przypadku
asl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gustlik 15 gru 2014, 22:25
tizziano napisał(a):A powiedzcie mi kochani czy przy zolofcie tyliście? ja biore 150 mg i zauważyłem ze tyję ... :( biorę go na nerwicę, apetyt mam taki jak miałem zawsze, ale tyję. W sumie to podobałoby mi się to gdyby nie wchodziło mi tak w brzuch :(

jo sie tyje z 82 wpadlem do 90 xD

masssssa

tak przy okazji co powiecie o tym?

englisz wymagany

http://www.wesupportorganic.com/2014/11 ... aking.html

przez Dziwne 15 gru 2014, 23:19
63 dzień i jak nic nie było tak dziś straszne problemy z pamięcią krótko trwałą. Czuje się jak pluszowy miś i pojawiły się lekkie lęki to znak, że wchodzi ? Już miałem rezygnować <bezsilny> Biorę 200 mg dzień w dzień.

przez Popiol 15 gru 2014, 23:29
Zbychu 1977, Też czuje się bardziej naturalnie na TLPD (amitryptylina, doxepina)
Popiol

przez Dark Knight 15 gru 2014, 23:34
Zbychu 1977, juz nie bierzesz wysokich dawek serty ??

przez vespertine 16 gru 2014, 14:32
Właśnie przechodzę z Xetanoru 40mg na Asertin 100, jakichś ciekawych "wrażeń" mogę się spodziewać przy przechodzeniu? Oczywiście mam brać 1/4, 1/2, 1, i 1 .1/2 tabletki. Ale wolę się przygotować na "efekty specjalne".
Gdziekolwiek jestem, bądź będę niebo należy do mnie...

przez Zbychu 1977 16 gru 2014, 14:36
Teraz od 10 dni bliorę 300mg amitriptyliny i wisienkę na torcie metylofenidat 3x10mg.
Zbychu 1977

przez krokodyle łzy 16 gru 2014, 19:28
Hej,

zaczęłam łykać trzecie opakowanie Sertagenu, ehh zamuła totalna..
Ostatni tydzień, i mam wizytę u psychiatry, myślę już poważnie o zmianie, nic a nic nie pomaga :( a chyba nawet pogłębia mój smutek :(
Pozdrowniena :)

-- 16 gru 2014, 19:43 --

A mam jeszcze do Was pytanko - co uważacie o odstawieniu Sertagenu 50tki po 2 miesiącach i możliwych skutkach ubocznych?

przez Ricah 16 gru 2014, 20:10
krokodyle łzy, taki czas bez efektow jest juz wart rozwazenia do zmiany leku[ale pogadaj najpierw z lekarzem]. Sertralina nie jest az tak silnym SSRI, zatem uboki przy odstawianiu nie powinny byc dramatyczne. Zmniejszaj dawki powoli, ot co.
Agomelatyna 25mg
some shit

przez santiago231 16 gru 2014, 20:30
witam . byłem u swojego pss i zmienił mi na sertraline z escipaloparmu , a dokładnie przepisał mi asertin 50 mg po jednym tabsie na dzien :P mówi ze ma byc poprawa :P zazywa ktos ten lek na fobie społeczna i na lęki uogólnione ? moze ktos cos powiedziec jak to działa na te sprawy ? i jak libido na tej substancji ?
pozdro
Ostatnio edytowano 16 gru 2014, 23:08 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z wątkiem zbiorczym.

przez aptasia 16 gru 2014, 21:21
libido przy większych dawkach w dół, ale przy 50 to w sumie u mnie nawet poszło troche w góre :P
Chociaz pewnie bedziesz wchodził na wyższee dawki bo jednak na lęki i fobie 50 to maaało.

btw. znam dużo ludzi u których sertra nasilała lęki, może się tu wypowiedzą. Mam nadzieję, że Ciebie to nie spotka i w końcu nowy lek okaze się odpowiedni.
Ostatnio edytowano 16 gru 2014, 23:08 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z wątkiem zbiorczym.
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez krokodyle łzy 16 gru 2014, 21:46
Ricah napisał(a):krokodyle łzy, taki czas bez efektow jest juz wart rozwazenia do zmiany leku[ale pogadaj najpierw z lekarzem]. Sertralina nie jest az tak silnym SSRI, zatem uboki przy odstawianiu nie powinny byc dramatyczne. Zmniejszaj dawki powoli, ot co.

Dziękuję za odpowiedź.

Sortuj wg