SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
200
60%

Nie
78
23%

Zaszkodziła
56
17%

Liczba głosów : 334

przez krokodyle łzy 11 gru 2014, 17:48
Patryk29 napisał(a):/cenzura/, ale to musi byc chemia, ze /cenzura/ wlosy garsciami wypadaja :roll:

Oj musi, musi .... ;/ Ja cierpię podwójnie, gdyż Fluo świetnie na mnie podziałało, a jednak ten skutek uboczny spowodował rezygnację z Fluo, i zmianę na Sertagen, który jakby nie działa ... ehhh

przez Kat_ 11 gru 2014, 17:54
Patryk29 napisał(a):mio85, podspisuje sie rekami i nogami pod tym co napisales, ja mam identycznie, jaka dawke bierzesz tej fluo??

-- 11 gru 2014, 12:59 --

W sumie sie nie dziwie ze Tyson latal na takim wkurwieniu, byl moment ze bralem sertraline i caly czas bylem wkurwiony, ktos cos do mnie powiedzial a ja od razu no co /cenzura/ sie czepiasz o /cenzura/ ci chodzi, jakbym nie mial rozumu, jak zwierze z klatki, o japierdole :roll:

Potwierdzam, sertralina wymieszana z colą, herbatą i kawą czy energetykiem to mieszanka wybuchowa. Raczej nigdy się nie biłem a na sertralinie dwa razy, fakt, że wypity byłem i były to driny z colą :)
Wellbutrin 300mg
suplementy: Omega3, multiwitamina, magnez z witaminami B

przez suwak 11 gru 2014, 19:29
I to wcale nie alkohol tak zadziałał, tylko oczywiście cola... ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kat_ 11 gru 2014, 19:40
Powiedzmy, że ogólny mix to spowodował. Ale w moim wypadku sertralina+kofeina to gwarantowany wkurw. Sertralina+alkohol w rozsądnych ilościach tego nie powoduje a piwo wręcz usypia i uspokaja (chmiel). Wódki nie pijam zasadniczo ostatnio, jak już to jakis toast, jeden-dwa kielony, po prostu mi nie smakuje :D po wódzie nawet nie wiesz kiedy zgon, szczególnie jak dobre towarzystwo :D a po piwie i winie zawsze w pewnym momencie mam dosyć.
A wtedy to ponad litra coli wypiłem z drinami i samą i napierdalanka gwarantowana :D Bestia się u mnie obudziła :D
Wellbutrin 300mg
suplementy: Omega3, multiwitamina, magnez z witaminami B

przez robercik567 11 gru 2014, 21:00
Oj chyba znowu zanosi sie na to ze bede mial leki po zolofcie biore aktualnie 100 mg i dzisiaj w nocy nad ranem nie moglem zasnac a ja spalem to sie nagle budzilem i robily mi sie czerwone oczy i do tego skonczyl mi sie lek lorazepam :( :why: :roll:

przez krokodyle łzy 11 gru 2014, 21:28
Hej.

Co sądzicie o dawce 50 Sertagenu przy depresji?

Pozdrowienia :)

przez robercik567 11 gru 2014, 21:43
nie znam tego leku niestety :(

-- 11 gru 2014, 14:43 --

ale mi nie dobrze :(

przez Patryk29 11 gru 2014, 22:08
krokodyle łzy napisał(a):Hej.

Co sądzicie o dawce 50 Sertagenu przy depresji?

Pozdrowienia :)

Sertagen- sertalina najmniejsza dawka terapeutyczna tego leku, co mozemy sadzic, lykaj a sie przekonasz :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez robercik567 11 gru 2014, 22:14
kurde troche sie uspokoilem po tej herbacie nervosanie :D

przez acherontia-styx 12 gru 2014, 00:02
krokodyle łzy napisał(a):
acherontia-styx napisał(a):Czy komuś z Was po Sertalinie włosy wypadały garściami?
Bo szukam przyczyn mego linienia i głównym podejrzanym jest niestety lek :roll: a jak tak dalej pójdzie to serio zostanę łysa :-|
niedługo idę do lekarza i mam nadzieję, że to jednak nie jest wina leku, bo średnio chce mi się bawić znowu w zmianę leków, bo już Cital zmieniałam na Setaloft jakiś czas temu przez nadmierną utratę wagi.

Też doswiadczyłam linienia po SSRI, przytrafiło mi się to przy zażywaniu Fluo, włosy każdego dnia wypadały mi dosłownie pękami, zmieniłam Fluo z tego powody własnie na Sertagen i wypada mi teraz 20 włosów dziennie...

Dzięki za odpowiedź ;)
u mnie i tak zanosi się na odstawkę Sertaliny, bo w przychodni są pop.....e rejestratorki i zabraknie mi leków :great:
a po 3 tygodniowej przerwie w braniu leku raczej nie będzie sensu do niej wracać :roll:
chyba czas na zmianę przychodni, a co równoznaczne z tym - lekarza.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

przez Patryk29 12 gru 2014, 00:16
acherontia-styx, jesli chcesz to odstapie ci pake sertagenu-sertralina mam jej full :P

przez acherontia-styx 12 gru 2014, 00:30
Patryk29, nie dzięki. wolę poczekać i sprawić, że kobiety z rejestracji dostaną o-pe-er, bo nie omieszkam poskarżyć się terapeutce i samej pani doktor na następnej wizycie, a że moja lekarka jest kierowniczką przychodni to no cóż.... zresztą nie zdziwię się jak już od T.dostaną ochrzan (nie pierwszy raz zresztą), bo to co wyprawiają to w ogóle szkoda gadać: nie informują o odwołanych wizytach (dzięki Bogu, że moja T. zawsze też przysyła smsa niezależnie od informacji z przychodni), zdarzyło im się podać mi inna datę wizyty niż wpisały w kalendarz i ciut za dużo sobie pozwalają, a jedna w ogóle nawet dzień dobry nie raczy odpowiedzieć i druga rejestratorka może być zajęta, ja mogę czekać, a ona i tak nie zapyta o co chodzi, pomimo, że siedzi i nic nie robi, ale jak stanie za mną inny pacjent to jego już poprosi.
ogólnie żal. już dawno miałam na nie złożyć skargę, ale zawsze szkoda mi było zachodu. myślę, że jednak będę się musiała pofatygować i tą skargę na nie złożyć.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

przez Patryk29 12 gru 2014, 00:33
acherontia-styx, ok :P

przez robercik567 12 gru 2014, 02:48
Ktos bierze Tu 100mg zoloftu? Jak sie czujecie bo ja strasznie kiepsko I robia mi sie objawy odstawienne. :shock: :x :oops: :roll: :why: :zonk:

-- 12 gru 2014, 03:01 --

Ehh co za cholerna choroba wzialem Risperidon I Trazadon na Noc I ani ch**a nie moge zasnac I czuje zmeczenie na oczach I chyba oczy mam czerwone I nie moge spac w nocy w ogole. Czy to jest depresja?

Sortuj wg