SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

 
Liczba głosów : 317

Re: Asentra (----->Asertin)

przez Lili-ana 03 sie 2009, 14:46
bóle brzucha mnie dopadły, drugi dzień ból w okolicy pępka :( Nie wiem co to, czy od leku czy coś innego. Byłam u lekarza rodzinnego, wykluczył wyrostek robaczkowy, jelita też w porządku. Przepisał leki, zobaczymy czy pomogą.
Lili-ana
Offline

Re: Asentra (----->Asertin)

Avatar użytkownika
przez Moniczka23 03 sie 2009, 16:12
no od dzis przeszlam na dawke 100mg :D zobaczymy czy dobrze sie przyjmie u mnie taka dawka... jak narazie jest dobrze lekkie pobudzenie chec do wszystkiego 8) nawet do sprzatania,zero porzadnych stresow i nerwow o byle co...oby tak dalej :twisted:
Avatar użytkownika
Offline
Posty
66
Dołączył(a)
20 maja 2009, 15:52
Lokalizacja
Łódź

Re: Asentra (----->Asertin)

przez Lili-ana 03 sie 2009, 21:04
a czy mieliście bóle brzucha w skutkach ubocznych?
Lili-ana
Offline

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Asentra (----->Asertin)

Avatar użytkownika
przez Moniczka23 03 sie 2009, 21:21
nie mialam zadnych bóli brzucha...raczej glowy i inne skytki ale nigdy brzucha
Avatar użytkownika
Offline
Posty
66
Dołączył(a)
20 maja 2009, 15:52
Lokalizacja
Łódź

Re: Asentra (----->Asertin)

przez Lili-ana 03 sie 2009, 21:41
to pewnie coś innego, biorę lek prawie 1,5 miesiąca więc to by było dziwne gdyby dopiero teraz taki skutek wyszedł. Chociaż ja i tak sobie wkręcam trochę że to może od codziennego łykania tego leku, nigdy wcześniej w życiu tak długo żadnych lekarstw nie brałam, zawsze stroniłam od tego. Teraz jestem niejako zmuszona, bo chcę normalnie żyć.
Martwi mnie ten brzuch, nawet no-spa forte nie pomaga :(
Lili-ana
Offline

Re: Asentra (----->Asertin)

Avatar użytkownika
przez aree1987 03 sie 2009, 22:44
Lilianna nie wiem jak w ulotce Asentry, ale w Setaloftowej pisze, że bóle brzucha moga wystapić jako skutek uboczny więc może poczekaj troche i samo przejdzie.
Ja od 3 dni jestem na 125mg na razie nie jest za fajnie jak to przy zwiększaniu, wystąpiło w ciągu tych 3 dni u mnie wszystko od depresji i agresji po "głupawkę", ból głowy i osłabienie. Mam nadzieję, że już jutro będzie lepiej.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1173
Dołączył(a)
15 lip 2009, 21:54

Re: Asentra (----->Asertin)

przez krysiunia 03 sie 2009, 22:56
hej....ja juz pare dni bez asentry....wogole bez lekow /tylko a magnezie i melisie....zobaczymy!!! chociaz wiem ze i tak ie wytrwam :( teraz szukam dobrej psychoterapi) moze jakos dam rade :( czego wszystkim zycze :P :P :
krysiunia
Offline

Re: Asentra (----->Asertin)

przez shadow_no 04 sie 2009, 01:28
krysiunia, pod kontrolą lekarza odstawiasz?
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Offline
Założyciel / Administrator
Posty
4758
Dołączył(a)
13 lip 2005, 01:45
Lokalizacja
Częstochowa

Re: Asentra (----->Asertin)

przez krysiunia 04 sie 2009, 12:47
hej...znaczy sie nie ,ale dłuzszy czas schodziłam stopniowo a , z miesiac byłam juz na połowce asentry...takze spoko jest dobrze !!! juz tyle lat biore te leki i wiem jak z nimi sie obchodzic...bo zmieniłam i schodziłam chyba z 3o razy..heheh..(MASAKRA) ale lepiej sie pośmieac niz płakac :P pozdraiwam cie
krysiunia
Offline

Re: Asentra (----->Asertin)

przez Trill 04 sie 2009, 13:12
Obiecałem opisać następny tydzień z Asentrą

dni 9,10,11,12

Wszystkie objawy uboczne ustąpiły

Ale ............. odczuwam przy dawce 50mg /dziennie rano słabsze jej działanie chyba

Piszę chyba bo to uczucie subiektywne.

Na razie dawki nie zwiększam poczekam z miesiąc poobserwuję sam na razie nie wiem co z tym zrobić.

Co do poruszanego tutaj tematu libido u Panów to stwierdzam że

-orgazmy są słabsze a sprawnosć sexualna otępiona

Ps Lilianna

Bolał mnie splot słoneczny nad pępkiem wyżej w trackie pierwszego tygodnia co dziennie rano

Jest oczywiście dla Panów rozwiązanie zastępcze czyli np maxigra bo nie daje to efektów ubocznych przy antydepresantach. Tyle że trzeba to omówić z lekarzem.

Pozdrawiam
Offline
Posty
12
Dołączył(a)
27 lip 2009, 09:33

Re: Asentra (----->Asertin)

Avatar użytkownika
przez aree1987 04 sie 2009, 16:24
4 dzien na 125mg i wreszcie zrobiło się fajnie dzisiaj, fobia społeczna poszła sobie :D Mam cichą nadzieję że tak zostanie albo będzie lepiej jeżeli może jeszcze byc. :roll:
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1173
Dołączył(a)
15 lip 2009, 21:54

Re: Asentra (----->Asertin)

przez Lili-ana 04 sie 2009, 17:04
mi trochę przeszły te bóle brzucha i humor się trochę polepszył. Już myślałam, że jak psychicznie zaczynam się lepiej czuć to teraz fizycznie zacznę niedomagać :roll:
Jeśli chodzi o libido to po zwiększeniu dawki do 75mg, spadło :-| A tak było fajnie przez pierwszy miesiąc, miałam wielką ochotę na seks, wciąż było mi mało :oops: :lol: a teraz już mi sie nie chce :roll:
Lili-ana
Offline

Re: Asentra (----->Asertin)

Avatar użytkownika
przez Moniczka23 04 sie 2009, 17:23
a jednak libido Ci spadlo...witaj w moim swiecie :D ja to juz zapomnialam jak smakuje dobry sex :oops: a teraz po zwiekszeniu dawki to jeszcze gorzej z tymi sprawami :? moze kiedys to sie zmieni zobaczymy

od dzis zaczynam na nowo odczuwac bole glowy i bardzo mnie to denerwuje ech i pozatym jestem senna :roll: i to juz od kilku dni ciekawe czemu?bo jak nadchodzi wieczor to czuje sie dobrze sennosc mija i potem nie moge usnac i mecze sie pol nocy zanim zasne :cry: i jest jeszcze jedna kwestia a mianowicie mam potworne mdlosci od dluzszego czasu i nie wiem jak sobie z tym radzic moze ktos ma na to jakis sposob????
Avatar użytkownika
Offline
Posty
66
Dołączył(a)
20 maja 2009, 15:52
Lokalizacja
Łódź

Re: Asentra (----->Asertin)

przez Lili-ana 04 sie 2009, 17:28
Moniczka jak długo już bierzesz sertralinę?
Skutki uboczne powinny minąć po maksymalnie 3 miesiącach.
Lili-ana
Offline

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider], Google [Bot] i 28 gości

Przeskocz do