SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez cytrynka84 21 sie 2014, 18:51
Rozumiem,ze skoro znalazłeś w szawce to brałeś juz kiedyś Sedam?Od najmiejszej dzialajacej na Ciebie dawki.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez M.Gibson 21 sie 2014, 19:03
cytrynka84 napisał(a):Rozumiem,ze skoro znalazłeś w szawce to brałeś juz kiedyś Sedam?Od najmiejszej dzialajacej na Ciebie dawki.

Brałem kiedyś ,ale z lekami które źle na mnie działały,więc mogło to zaburzyć działanie Sedamu.
Brałem wtedy 3/4 i na mnie nie działało kompletnie.

przez Kat_ 21 sie 2014, 19:10
Byłem dzisiaj u dilera w związku ze wzrostem niepokojów na sercie. Brałem 150mg, dość spore wewnętrzne napięcie. Zapytałem o paroksetynę, powiedział, że jest duża szansa kastracji niemal do zera i spora opcja przytycia. Zaproponował wenlę ale brałem ją jakieś 5 lat temu, nie sprawdziła się zupełnie, on raczej lubi ją przepisywać swoim pacjentom. Ostatecznie zejście na 100mg serty i dorzucony propranolol na lęki i jeszcze jakiś, którego nazwy nie pamiętam a recepta została w aptece bo nie mieli na stanie leku. Zapronował też moklobemid. Jedna wielka masakra z tymi dragami :(

-- 21 sie 2014, 19:11 --

Od paru dni biorę bodymax z żeńszeniem i dużo lepiej się czuję, dobrze współgra to z sertraliną.
Wellbutrin 300mg
suplementy: Omega3, multiwitamina, magnez z witaminami B

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cytrynka84 21 sie 2014, 19:18
M.Gibson, Spróbuj zacząć od 1 tabl,może tym razem zadziała.Jesli nie będzie działać ,weź jeszcze pol tabl.Jeśli nadal po 1,5tabl.nic nie poczujesz to Sedam po prostu na Ciebie nie działa. Zależy czy masz tabletki 3mg,czy 6mg?
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez wisnia80 21 sie 2014, 19:38
Ja jutro wjeżdżam na 50 mg. Malutko ale po co mi więcej jak działa :mrgreen:

Tyle że zauważam jakieś większe podenerwowanie no ale to może w związku ze zmianą leku.

przez M.Gibson 21 sie 2014, 19:43
cytrynka84 napisał(a):M.Gibson, Spróbuj zacząć od 1 tabl,może tym razem zadziała.Jesli nie będzie działać ,weź jeszcze pol tabl.Jeśli nadal po 1,5tabl.nic nie poczujesz to Sedam po prostu na Ciebie nie działa. Zależy czy masz tabletki 3mg,czy 6mg?

Mam tabletki 3 mg.

przez cytrynka84 21 sie 2014, 20:12
Jak 3mg to ja bym wzięła max 2 tabl naraz,jesli ,ani 1,ani 1,5 nie podziala,ale to tylko moja opinia.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Chada 21 sie 2014, 20:20
wisnia80 napisał(a):Ja jutro wjeżdżam na 50 mg. Malutko ale po co mi więcej jak działa :mrgreen:

Tyle że zauważam jakieś większe podenerwowanie no ale to może w związku ze zmianą leku.

Hahaha wenlafaksyniarze i tak kończycie na sertcie :lol: Oby wam pomogła bo mi już nie chcę :P

Lamotrygina 150mg

przez elfrid 21 sie 2014, 20:37
Kat_ napisał(a):Byłem dzisiaj u dilera w związku ze wzrostem niepokojów na sercie. Brałem 150mg, dość spore wewnętrzne napięcie. Zapytałem o paroksetynę, powiedział, że jest duża szansa kastracji niemal do zera i spora opcja przytycia. Zaproponował wenlę ale brałem ją jakieś 5 lat temu, nie sprawdziła się zupełnie, on raczej lubi ją przepisywać swoim pacjentom. Ostatecznie zejście na 100mg serty i dorzucony propranolol na lęki i jeszcze jakiś, którego nazwy nie pamiętam a recepta została w aptece bo nie mieli na stanie leku. Zapronował też moklobemid. Jedna wielka masakra z tymi dragami :(

No masakra. Pomyśl, że wraz z długością życia ilość prochów będzie się zwiększać. Za kilka lat będziesz już brał po 3, 4 leki dziennie. I to tylko te psychiatryczne.
pregabalina, wenlafaksyna

przez Chada 21 sie 2014, 20:53
elfrid napisał(a):
Kat_ napisał(a):Byłem dzisiaj u dilera w związku ze wzrostem niepokojów na sercie. Brałem 150mg, dość spore wewnętrzne napięcie. Zapytałem o paroksetynę, powiedział, że jest duża szansa kastracji niemal do zera i spora opcja przytycia. Zaproponował wenlę ale brałem ją jakieś 5 lat temu, nie sprawdziła się zupełnie, on raczej lubi ją przepisywać swoim pacjentom. Ostatecznie zejście na 100mg serty i dorzucony propranolol na lęki i jeszcze jakiś, którego nazwy nie pamiętam a recepta została w aptece bo nie mieli na stanie leku. Zapronował też moklobemid. Jedna wielka masakra z tymi dragami :(

No masakra. Pomyśl, że wraz z długością życia ilość prochów będzie się zwiększać. Za kilka lat będziesz już brał po 3, 4 leki dziennie. I to tylko te psychiatryczne.

Obczaj że ja na pierwszej wizycie w wieku 16 lat po raz pierwszy u psychiatry dostałem 1000mg Depakiny Anafranil 150mg potem jeszcze jedną 37,5 do tego i sulpiryd 150 :mrgreen:

Lamotrygina 150mg

przez nobody25 21 sie 2014, 21:11
Chada napisał(a):
elfrid napisał(a):

Obczaj że ja na pierwszej wizycie w wieku 16 lat po raz pierwszy u psychiatry dostałem 1000mg Depakiny Anafranil 150mg potem jeszcze jedną 37,5 do tego i sulpiryd 150 :mrgreen:

Hah. Psychiatrzy, ja /cenzura/.... Ja w tym wieku natomiast mogę już poszczycić się systematycznym upijaniem się do nieprzytomności, palenie fajek, i popalanie trawki, co później skończyło się maratonami amfetaminą i wszelakim gównem, do tego stopnia że trafiłem do szpitala ze spalonym przełykiem....
"Proszę myśleć pozytywnie..."

przez M.Gibson 21 sie 2014, 21:27
cytrynka84 napisał(a):Jak 3mg to ja bym wzięła max 2 tabl naraz,jesli ,ani 1,ani 1,5 nie podziala,ale to tylko moja opinia.

Wziąłem 6 mg w ciągu 2 h,pewnie powinienem od razu walnąć 2 tabsy?

przez Chada 21 sie 2014, 21:41
Można łączyć sertraline z escitalopramem jak jest z enzymami wątrobowymi jest interakcja między nimi :?: sama sertra już nic nie daję może wytrzymam to pocenie podchodząc 3 raz do escitalopramu.

Lamotrygina 150mg

przez nobody25 21 sie 2014, 22:06
Chada, ty nieźle kombinujesz widzę. Przeanalizowałem kilka twoich postów, według nich od 7 sierpnia jesteś na sertralinie, to czego oczekujesz po tak krótkim czasie? znowu chcesz wracać do esci pomimo twoich narzekań na potliwość, którą skądinąd też miałem i dlatego już nigdy nie wrócę do tego leku. Powiem ci tak. Majsterkując tak z tymi lekami dojedziesz się całkowicie, bo twoje receptrory są bombardowane non stop czymś nowym, w zasadzie tym samym. To nie wróży niczego dobrego, też tak kiedyś robiłem i nie skończyło to się dobrze. Zamiast kombinować i ćpać sobie leki co chwilę to kombinując, znajdź pracę, weź się do kupy, a jak to nie pomoże to przejdz na jakieś neuroleptyki lub bierz doraźnie benzo, chodź sądząc po tym co wyprawiasz wątpię aby skończyło to się na braniu doraźnym.
"Proszę myśleć pozytywnie..."

Sortuj wg