SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

przez wisnia80 18 sie 2014, 16:14
Wszedłem dziś z wenli na sertralinę znów. Na razie 25mg wziąłem. 1 dzień. Myślicie żeby od razu 50mg wziąć?

przez Chada 18 sie 2014, 17:05
wisnia80 napisał(a):Wszedłem dziś z wenli na sertralinę znów. Na razie 25mg wziąłem. 1 dzień. Myślicie żeby od razu 50mg wziąć?

Od jutra weź.Myślę że nie ma co się pieścić z małymi dawkami.To nie jest twój pierwszy antydepresant.Jeśli nie chcesz nie potrzebnie czekać to bierz 50mg jak cie będzie korciło to za tydzień zwiększ do 75mg-100mg i czekaj aż będzie cacy :lol: Ja zacząłem od 50mg i równo tydzień już wszedłem na 100mg nic mi nie było.

Lamotrygina 150mg

przez Dark Knight 18 sie 2014, 17:45
Laczyl ktos serte z jakims innym antydepem ?? Jak tak to w jakich dawkach ?? Bo ja bym chcial 225 mg wenli + serta tylko nie wiem jaka dawka bedzie bezpieczna 100 mg ??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresja24h 18 sie 2014, 23:29
Dark Knight. Ja teraz łącze sertre z fluoksetyna setra 150 mg + fluo 20 mg. Nie dzieje mi się nic złego.

przez aptasia 19 sie 2014, 00:58
Chada napisał(a):
wisnia80 napisał(a):Wszedłem dziś z wenli na sertralinę znów. Na razie 25mg wziąłem. 1 dzień. Myślicie żeby od razu 50mg wziąć?

Od jutra weź.Myślę że nie ma co się pieścić z małymi dawkami.To nie jest twój pierwszy antydepresant.Jeśli nie chcesz nie potrzebnie czekać to bierz 50mg jak cie będzie korciło to za tydzień zwiększ do 75mg-100mg i czekaj aż będzie cacy :lol: Ja zacząłem od 50mg i równo tydzień już wszedłem na 100mg nic mi nie było.

rada o tyle dobra o ile ktoś może sobie pozwolić na przeczekanie ewentualnych uboków w domu
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez wisnia80 19 sie 2014, 08:17
dream* napisał(a):
Chada napisał(a):

rada o tyle dobra o ile ktoś może sobie pozwolić na przeczekanie ewentualnych uboków w domu

Ja ogólnie to nie doświadczałem do tej pory jakiś mocnych uboków. Wydaje mi się że sertra i wenla to prawie to samo.

przez Patryk29 19 sie 2014, 14:27
Jest sens brac sertralne jezeli ona na poczatku mnie nie pobudza wogole??

-- 19 sie 2014, 14:31 --

Dark Knight napisał(a):Laczyl ktos serte z jakims innym antydepem ?? Jak tak to w jakich dawkach ?? Bo ja bym chcial 225 mg wenli + serta tylko nie wiem jaka dawka bedzie bezpieczna 100 mg ??

Moim zdaniem 225mg plus 100mg serty to za duzo, duze ryzyko zs
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Chada 19 sie 2014, 16:20
Jutro 3 tydzień po wznowieniu Sertry. Depresja 93/100.Lipa ale zawsze to jakoś 7% mniej :)

Lamotrygina 150mg

przez lunatic 19 sie 2014, 16:33
ktoś kiedyś dobrze napisał w innym wątku cytuje "NIE MA CHORYCH NA DEPRESJĘ SIEDZĄCYCH SOBIE GODZINAMI PRZED KOMPUTERKIEM."

przez aptasia 19 sie 2014, 16:34
Chada napisał(a):Jutro 3 tydzień po wznowieniu Sertry. Depresja 93/100.Lipa ale zawsze to jakoś 7% mniej :)

jaka skrupulatna i szczegolowa ocena stanu :P

3 tydz to juz chyba powinna sie bardziej "rozhulać" :(
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez Chada 19 sie 2014, 17:02
lunatic napisał(a):ktoś kiedyś dobrze napisał w innym wątku cytuje "NIE MA CHORYCH NA DEPRESJĘ SIEDZĄCYCH SOBIE GODZINAMI PRZED KOMPUTERKIEM."

Nie znasz się.Zależy co kto robi na tym komputerze ja jak jestem w reemisji to nie siedzę i nie czytam takich forum i o lekach depresji itp. komputer wtedy mi służy głównie do pracy i kontaktu ze znajomymi.A teraz z nikim nie piszę nic nie robię tylko albo tu piszę albo przeglądam strony tak naprawdę nic nie robiąc do tego nie pracuję na kompie nawet przy swoich hobby.Ale w sumie było tak że nawet nie włączałem kompa bo od łóżka nie mogłem się oderwać ale po lekach już siedzieć mogę na luzie przed pc. I nie mierz wszystkich jedną miarę nie każdy w depresji nic nie robi nawet w domu a przed kompem może siedzieć cały dzień.Jeśli ktoś siedzi 24/h przy kompie a nie wychodzi w ogóle z domu a w internecie wnika kontaktu ze znajomymi to uważasz że nie ma depresji to jest normalne?/cenzura/ nie sądze

Lamotrygina 150mg

przez aptasia 19 sie 2014, 17:20
a moja depresja jest prawdziwsza od waszej depresji :pirate:

dajcie spokój. :hide:
Sylvia Plath

przez lunatic 19 sie 2014, 17:22
w depresji, ale w depresji a nie w jakichs zaburzeniach depresjopodobnych, raczej bym nie mial siły ani ochoty przesiadywac przed komputerem i gadac sobie z innymi jak gdyby nigdy nic o roznych pierdołach, tyle co uwazam, zreszta odsyłam do ciekawej wypowiedzi na ten temat moklobemid-aurorix-mobemid-mocloxil-moklar-t22320-910.html

-- 19 sie 2014, 16:24 --

dream* napisał(a):a moja depresja jest prawdziwsza od waszej depresji :pirate:

dajcie spokój. :hide:

no bo mi sie smiac chce jak ktos pisze o depresji w skali 93/100 a gawedzi i zartuje na czacie czy forum z innymi

przez aptasia 19 sie 2014, 17:27
Jak dobrze, że ja się ze swoją depresją pożegnałam :)
Ale to prawda, ograniczyłam kontakty z innymi ludźmi, rzuciłam szkołę, pracę, bo nie miałam siły na nic.
Teraz odstawiam sertre ale czasem się boję, że to wszystko wróci. Tak bardzo bym nie chciała :(
Sylvia Plath

Sortuj wg