SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
192
61%

Nie
73
23%

Zaszkodziła
52
16%

Liczba głosów : 317

SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

przez shadow_no 17 paź 2005, 23:35
Asentra? Jakieś opinie?
Ostatnio edytowano 01 kwi 2006, 18:01 przez shadow_no, łącznie edytowano 2 razy
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

ZOLOFT (Sertralina-Asentra,Asertin,Setaloft,Sertagen,Zotral)

przez hulla 19 paź 2005, 12:45
czesc wam,
czy ktoś z Was bierze ten lek? ja go biorę

od niedawna i na poczatku naprawde czułam sie fantastycznie ale teraz mam zwiększona dawkę i tak jakoś dziwnie się czuję ale

też nie mam jakiś silnych ataków. Najgorsze jest to że w sobotę nie mogę sie nawet piwa napić bo podobno przy nich nie mozna

pić czy ktoś wie jak to jest z tym lekiem?
Cały czas mi się nie mieści w głowie że taka choroba może istnieć i tak

paralizować nas wszystkich, ale wiecie co jest takie powiedzenie, że te koło co najwięcej skrzypi - najdłużej jedzie i to

chyba jest pocieszenie bo w sumie to my ciągle narzekamy jak to nam źle jest zamiast wziąść się w garść i zabić to cholerstwo

w nas - co wy na to może podejmiemy wspolną walkę??????????
pozdrawiam
hulla

asentra

przez asia.g 22 paź 2005, 22:03
Asentra towarzyszyła mi od początku walki z nerwicą.

Lekarz mi ją przepisał kiedy moje ataki były najcięższe. Brałam ją pół roku i czułam się w miarę dobrze, tzn. nie miałam już

silnych ataków . Zdarzały się sporadyczne lęki, ale do wytrzymania.Po odstawieniu po półrocznym zarzywaniu około 4 miesięcy

czułam się dobrze. radziłam sobie bez żadnych leków. Niestety po tym czasie znowu zaczęłam się bardzo źle czuć i na nowo

brałam Asentrę. Wraz z braniem asentry zaczęłam chodzić na terapię i za namową lekarza po 3 miesiącach znów zrezygnowałam z

leków zdając się tylko na leki doraźne - w razie ataku ( relanium, ziołowe).Nie biorę asentry od lipca i na razie jest okey.

Doraźnych tabletek nie wzięłam ani razu, jedyne co to piję meliskę kiedy coś zaczyna się dziać. Po drugim odstawieniu asentry

po ok. dwóch tygodniach czułam się bardzo osłabiona - nie mogłam wyjść z domu. Myślę, że był to skutek odstawienny, ale już

po tym było dobrze. Reasumując muszę stwierdzić, że mi osobiście asentra pomogła przetrwać najcięższe chwile.Nie pomogła mi

się pozbyć lęków ,ale dała mi na tyle siłę abym mogła już sama walczyć aby wyleczyć się z nerwicy.
asia.g

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: zoloft

przez anonimowy-zalamany 25 lis 2005, 11:14
hulla napisał(a): Najgorsze jest to że w

sobotę nie mogę sie nawet piwa napić bo podobno przy nich nie mozna pić czy ktoś wie jak to jest z tym

lekiem?

Najlepiej podczas brania jakichkolwiek leków na nerwicę nie pić wogóle... A jak już to

zrobić jednodniową przerwę i dopiero małe piwko.

hulla napisał(a):Cały czas mi się nie mieści w głowie że

taka choroba może istnieć i tak paralizować nas wszystkich, ale wiecie co jest takie powiedzenie, że te koło co najwięcej

skrzypi - najdłużej jedzie i to chyba jest pocieszenie bo w sumie to my ciągle narzekamy jak to nam źle jest zamiast wziąść

się w garść i zabić to cholerstwo w nas - co wy na to może podejmiemy wspolną walkę??????????

Mi

się to też w głowie nie mieści... A znacie taki słynny test o nazwie "cytrynka"??... Ja miałem ten teścik u psychologa, i w

pełni udowodniono mi jak bardzo można wpłynąć na ludzką psychikę... Polecam...

Asentra

przez Krzysztof 09 sty 2006, 15:21
Witam, ja biorę asentrę od czterech dni i póki co nie jest za wesoło - lęki pozostały do tego doszły zawroty głowy - ale lekarz mówił mik że tak bedzie a po paru dniach ma być lepiej

SERTAHEXAL (Sertralina-Asentra,Asertin,Setaloft,Zoloft)

przez mija2 10 sty 2006, 22:41
witam jestem nowy,ja to biore razem z ALPRAzOMERCK[afoban ,xenax,itp]i jest nieżle 50 mg na noc mam nerwice lękową i depresię ,jest to dobry lek nie uzależnia jak xenax

przez ad* 15 sty 2006, 15:09
ja w czasie brania asentry miałam rano skurcze. Jakby dreszcze.Strasznie nieprzyjemne. Teraz dostała Sentrahexal. Podobno ma ten sam sład co asentra ale może nie będzie tych drgawek.
ad*

przez marlow 15 sty 2006, 19:24
spada libido po tym leku...ale od kilku dni znów jest wysokie... :d... ciekawe dlaczego...
Co Cię nie zabije, to ... zrobi się z tego nerwica ;)

przez ad* 19 sty 2006, 20:52
Sertahexal...mam jakieś dreszcze i mdłości.Schudłam. Dodatkowo pojawiły się problemy ze snem- ale to akurat też pojawiało się przy Asentrze.
ad*

przez roga82 24 sty 2006, 00:21
Po 20 dniach użytkowania Sertahexal muszę przyznać, że jest niezły. Przy pierwszej tabletce miałem obawy, czy znowu będę musiał przeżywać męczarnię - tak jak po Paxtinie... okazało się, że nic z tych rzeczy. Już pierwszego dnia nie było żadnych objawów ubocznych. Nie wiem, czy to przez to, że ogólnie przyzwyczaiłem się do tego rodzaju leków, czy akurat ten lek na mnie tak działa pozytywnie, w każdym razie jestem z niego zadowolony.

Z bezsennością też jest lepiej. Co prawda leczyłem ją Noctoferem, lecz już go odstawiłem i przerzuciłem się na zioła i można powiedzieć, że śpię normalnie.

Apetyt mam teraz niezły, można powiedzieć, że jest wręcz przeciwnie - jem nawet ciut więcej niż normalnie.

Ogólnie mój stan się poprawił - lęki minimalne, czasem wieczorkiem lekkie przygnębienie, ale funkcjonuję normalnie.

Oczywiście nie napiszę, że Sertahexal, jest lepszy od Paxtina, po prostu u mnie lepiej się sprawdza, a może jest to wynikiem jakiegoś wmówienia sobie... w każdym razie jest lepiej.

Pozdrawiam!

przez Vanilka 07 lut 2006, 00:08
Ja tez brałam asentrę, ale odstawiłam po tygodniu, straszne lęki, halucynacje, rozszerzone źrenice. Lekarz sam kazał odstawić gdy sie dowiedział jakie mam objawy. I nie czułam sie lepiej chociaz wiem ze działanie tego leku rozpoczyna sie po paru tygodniach. Bardziej przerażały mnie wzmozone lęki, które miałam dzieki Asentrze ale to zalezy od organizmu i tolernacji na dany składnik leku.

STIMULOTON (Sertralina-Asentra,Asertin,Luxeta,Setaloft,Zolof

przez benia 24 lut 2006, 11:00
czy ktoś mi powie czy do brze rzszyforowałam nazę bo nic na ten temat w necie nie mogę znaleść a chcę się czegoś dowiedzieć o tym leku zanim zacznę go brać,lekarz mówił że to jakis nowoczesny i łagodny antydepresant ,ale o clortanxenie mówił że też ejst łagodny a po przcezytaniu ulotki inforamacyjnej i opini na forum "troszkę" zmieniłam zdanie..z góry dziękuję za pomoc

przez aska 26 lut 2006, 16:56
ja go brałam.dla mnie był rewelacyjny.bardzo szybko zadziałal i zero skutków ubocznych.przy odstawieniu tez zupełnie nic sie nie działo

przez benia 26 lut 2006, 20:37
dziękuje za odpowiedź mnie tylko troszkę cena przeraża musze przy następnej wizycie o akiś tańszy odpowiednik zapytać :(

Sortuj wg