KWAS WALPROINOWY/WAL.SODU(Depakine,Depakine Chrono,Convulex)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy kwas walproinowy/walproinian sodu pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
29
56%

Nie
9
17%

Zaszkodził
14
27%

Liczba głosów : 52

przez freya 02 lis 2014, 22:57
Biorę absenor, widzę jak z miesiąca na miesiąca przybywają mi kilogramy. Mam dość tego leku! :evil:
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez aptasia 03 lis 2014, 14:29
czy ten lek wpływa na pamięć? mam zaburzenia pamięci po lamotryginie i myślę nad zmianą stabilizatora...?
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez Silny94 03 lis 2014, 16:42
dream* napisał(a):czy ten lek wpływa na pamięć? mam zaburzenia pamięci po lamotryginie i myślę nad zmianą stabilizatora...?

W jakimś stopniu na pewno choć ciężko stwierdzić bo brałem kwas walproinowy w dużych dawkach z lamotryginą i on zwiększa jej stężenie o połowę.Dla mnie to gorszy syf od lamo tycie,brak koncentracji książki przestałem czytać całkowiecie od kiedy zacząłem brać dupakine bo nie mogłem się wcale skupić,senność,wypadanie włosów(po kilu miechach osłabło) bóle brzucha a najgorsze to cholerne tycie i drżenie że telefon musiałem dwoma rękami ściskać bo taka dilerka,kiedyś kilku żuli się śmiało ze mnie że oni piją dzień w dzień a mi sie ręcę telepią za nich wszystkich razem i za ich picie do śmierci :lol: .Oczywiście po odstawieniu wszystko przeszło.Wpływa na pamięć negatywnie ale czy w większym stopniu od lamo to chyba zależy od dawek.
F31.6 Zaburzenie afektywne dwubiegunowe, obecnie – epizod mieszany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez freya 03 lis 2014, 16:57
dream*, dużo lepiej czułam się na lamo, miałam wyższą koncentrację, a także większe libido.
Niestety skończyło się to próbą samobójczą, musiałam wrócić do absenoru, gdyż bardziej mnie stabilizuje...
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez aptasia 03 lis 2014, 17:17
freya, :(((

no dobra, zniechęciliście mnie :mrgreen:
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez Silny94 03 lis 2014, 17:19
dream* napisał(a):freya, :(((

no dobra, zniechęciliście mnie :mrgreen:

Polecam się na przyszłość,każdy lek w Chad obniża sprawność psychofizyczną jedynie może w małych dawkach to tak bardzo nie przeszkadza ale mało dawki w końcu przestają działać.Najbardziej mnie wkurza to że te leki muszą tak pogarszać i upośledzać funkcjonowanie a potem i tak przestają działać i trzeba inne nowe lub większe dawki.
F31.6 Zaburzenie afektywne dwubiegunowe, obecnie – epizod mieszany

przez everlong 04 lis 2014, 19:37
Miło mi oświadczyć, że lek nie wpływa na mnie wszystkożernie, wręcz przeciwnie - wzmocnił niechęć do żarła.
CHAD. Niebawem w klinice!

All hail:
Zolafren
Absenor

przez freya 06 lis 2014, 00:03
everlong, u mnie apetyt jest na normalnym poziomie, ale tyję przy jedzeniu tych samych ilości co zawsze (zwolniony metabolizm). Ponadto zbiera mi się woda w organizmie... Rzucam absenor przy najbliższej wizycie u psychiatry.

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez click88 12 lis 2014, 22:03
Widze ze wszyscy tyją po tym Absenorze. Mi psychiatra powiedział ze Absenor daje mniej ubocznych od depakiny bo to sam walproinian sodu jest. I czesto gdy ludzi tyja zmienia sie im na absenor. Ja obecnie czuje sie fatalnie jestem bez stablilizatora mam zalecony Absenor ale boje się brać żeby nie utyć. Brałem lamotryginę na której skonczyłem szkołe i byłem bardziej spokojny. Ale była dla mnie za droga. Nie wiem co sądzicie o tym Absenorze?

-- 13 lis 2014, 21:20 --

Dzis psychiatra mi powiedział ze Absenor daje się tym pacjentom którzy tyją na depakine chrono poniewaz absenor to jedna substancja i ma ograniczone niepozadane.

przez Tranx88 05 sty 2015, 22:46
Ja jestem po ataku padaczkowym więc liczę na to że depakine tak zadziała że już nigdy taki stan się nie powtórzy. Biorę 300 rano i 500 wieczorem

-- 07 sty 2015, 22:48 --

Co ja mówię, biorę Absenoru 1500 mg w trzech podzielnych dawkach.

-- 08 sty 2015, 18:38 --

Czy też macie rewolucje żołądkowe po Depakine ? Bo mnie gania na wc dosłownie co godzinę......może to fakt ze biorę aż 1500 mg.
Absenor 1500 mg
doraźnie 15 mg Relanium.

przez Conessa 12 sty 2015, 01:45
Wzięłam convulex (+ paroxinor) Myślałam, że może zadziała w formie obniżającej pobudzenie, a nie jest tak. Jest jeszcze gorzej niż poprzednie moje wieczory. Nie mogę zasnąć, rzucam się na łóżku, chodze po domu, to toaleta, to ból głodowy. Wiem, że od razu nie działa... myslalam, że moze jednak troszke odczuje osłabienie.
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez ts2015 14 sty 2015, 03:42
Dla mnie Convulex to, za przeproszeniem, kupa. Tym bardziej, że przy zaburzeniach odżywiania za nic w Świecie nie chciałam przytyć, a przybyło mi jakieś 2,5kg w 3 dni, więc odstawiłam, nie przetrwawszy nawet innych efektów ubocznych.
Borderline, Bulimia / Fluoksetyna 40mg + Amisulpryd 200mg + Topiramat 200mg

przez Conessa 14 sty 2015, 11:37
Czemu kupa? Nie działa? czy dlatego, że się tyje?
Wczoraj dopiero wieczorem miałam jakieś zawroty i mdłości a w nocy przebudzając się też je mocno czułam. Dziś rano biegunka. Nie wiem jeszcze czy to od leku czy od przeziębienia. Obserwuję.
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez Tranx88 15 sty 2015, 23:30
Conessa, convulex może powodować problemy gastryczne

-- 15 sty 2015, 23:32 --

Sam je mam i doświadczam

-- 16 sty 2015, 23:17 --

sam lata do wc jak wariat :D
Absenor 1500 mg
doraźnie 15 mg Relanium.

Sortuj wg