KWAS WALPROINOWY/WAL.SODU(Depakine,Depakine Chrono,Convulex)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy kwas walproinowy/walproinian sodu pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
29
56%

Nie
9
17%

Zaszkodził
14
27%

Liczba głosów : 52

Re: Depakine

przez linka 07 gru 2010, 00:59
hugim21, według ciebie wszystko ryje mózg :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez aree1987 07 gru 2010, 01:25
hugim21 napisał(a):Depakine to straszny syf.Ryje mózg.Najgorsze jest odstawianie.

Czemu tak twierdzisz? Ja też jeszcze pare dni temu byłem na nie a teraz wydaje mi się ze jest dużo lepiej.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez linka 07 gru 2010, 01:29
aree1987, bo to tak zwykle jest:
biorę jakiś lek :arrow: nie pomógł mi :arrow: ciężko było mi odstawić :arrow: trzeba napisać na forum że to straszny syf ( nie ważne że pomógł w chorobie setkom innych osób ;) )
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aree1987 07 gru 2010, 01:35
linka napisał(a):aree1987, bo to tak zwykle jest:
biorę jakiś lek :arrow: nie pomógł mi :arrow: ciężko było mi odstawić :arrow: trzeba napisać na forum że to straszny syf ( nie ważne że pomógł w chorobie setkom innych osób ;) )

Pewnie tak, ale ciekawych rzeczy się dowiaduje, że depakine ciężko odstawić nie miałem pojęcia. :roll:
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez hugim21 07 gru 2010, 01:47
Po prostu nie pomógł bo nie miał prawa mi pomóc.Może pomóc innym bo zmniejsza libido.Ale odradzam bo to syf chemiczny.Ryje mózg , czasem wątrobę i nerki.Jak lekarze chcą niech się sami trują a nie pacjentów.

[Dodane po edycji:]

Nie tyle ciężko odstawić co ciężkie objawy po odstawieniu.Zależy od mózgu danego osobnika.Objawy tym cięższe im dłużej lek zażywany i człowiek dalej chodzi strzepany;)Pół biedy jak po zmniejszeniu libido przestaniesz katować mózg.

przez linka 07 gru 2010, 10:42
:lol:
Człowieku, poważnie mógłbyś zajrzeć do słownika synonimów bo od "KATOWAĆ MÓZG" - który występuje w KAŻDYM twoim poście zbiera się już, na wymioty. Poza tym, nie rozumiesz, jak sądzę, że ten lek pomógł wielu osobom i dzięki niemu żyją........

aree1987 naprawdę nie przejmuj się, jedz leki i zdrowiej taka ich funkcja!!
Przyjaciel forum

przez Rambo123 07 gru 2010, 10:54
Ja brałem go dwa lata i nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych. Odstawienie po dwu latach również przebiegło bezboleśnie.
Ech życie.

przez coma 07 gru 2010, 10:59
Ja z kolei brałam kilka tygodni, i po tak krótkim czasie już mnie wątroba bolała...Każdy organizm reaguje inaczej - myślę, że tego trzeba się trzymać :smile:
coma

przez aree1987 07 gru 2010, 18:27
Z tym libido to chyba prawda, że zanika bo na samej paro to jeszcze coś mi się chciało, a teraz to już nic a jak się próbuje dojść to 0 orgazmu nic się nie czuje..
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

DEPAKINE (Kwas walproinowy-Convulex)

przez Agasaya 10 maja 2011, 23:30
To jak ja już mam znikome libido to teraz będę miała na minusie?? :shock: bomba dla singla ... :mrgreen:

-- 13 cze 2011, 12:25 --

Czy ktoś miał krwotoki w nosa podczas brania depakine?? bo ja dziś miałam istną sikawkę :?
Agasaya

przez acetyloCoA 24 cze 2011, 00:11
Od depakine strasznie wypadają mi włosy, ale pomaga mi zasnąć.
Kobieta musi wyglądać tak mądrze, by jej głupota była miłą niespodzianką.
Karl Kraus

przez Agasaya 24 cze 2011, 00:13
włosy mam na swoim miejscu- wystarczy suplementować się cynkiem i innymi wspomagaczami dla włosów... ale na sen... nic mi nie pomaga... pomagał przez pierwszy miesiąc, potem doopa
Agasaya

przez acetyloCoA 24 cze 2011, 15:46
Właśnie zaczęłam się faszerować witaminkami, mam nadzieję, że pomogą. A na sen mam Ketrel.
Pozdrawiam
Kobieta musi wyglądać tak mądrze, by jej głupota była miłą niespodzianką.
Karl Kraus

przez Agasaya 24 cze 2011, 16:58
acetyloCoA, a jak u Ciebie w krzepliwością krwi po depakine?? bo u mnie chyba lipnie... ale w poniedziałek odbiorę morfologię krwi to się dowiem na pewno
Agasaya

Sortuj wg