ZOLPIDEM(Hypnogen,Nasen,Onirex,Polsen,Stilnox,Zolpic,Zoratio

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
54
76%

Nie
5
7%

Zaszkodził
12
17%

Liczba głosów : 71

przez cytrynka84 09 lut 2014, 21:18
Szkoda,ze lek działa tak krótko.Budze się o 6 i juz po spaniu,A chciałabym pospać tak do 8 ale ma to też sporo plusów,rano nie ma po nim śladu w organizmie i nie ma rannej zamuly.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez wieslawpas 10 lut 2014, 15:56
Na szczescie tej nocu zasnalem juz normalnie po stilnoxie i dobrze tez spalem. Najwazniejsze jest to zeby nie miec takich spraw lekowych, pobudzenia.

przez Rebelia 12 lut 2014, 18:31
No właśnie ostatnio miałam głowę zawaloną jakimiś bzdurami i nawet Stilnox nie pomógł.

cytrynka84, to z jednej strony plus a z drugiej minus, zwłaszcza jeśli ktoś walczy z problemem z zasypianiem i przy okazji ma nocne wybudzenia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark987 12 lut 2014, 21:43
wieslawpas napisał(a):Na szczescie tej nocu zasnalem juz normalnie po stilnoxie i dobrze tez spalem. Najwazniejsze jest to zeby nie miec takich spraw lekowych, pobudzenia.

"wieslawpas" czasem odnoszę wrażenie, że Ty zamiast spać myślisz o lekach(pobyt w pubie). Sam wyżej napisałeś, że dałeś radę bez nich. A więc próbuj, kładź się i śpij a jeśli się nie udaje wtedy weź np, nasen.

przez wieslawpas 12 lut 2014, 21:54
mark987, Masz całkowita racje, z tym ze nie da sie nie myslec, na razie biore stilnox i modle sie zeby zadzialal. Dzisaj mialem taka faze ze sam nie widzialem czy spie czy nie. Zażylem stilnox i jadlem ciastka w czasie leźenia, naprawnie nie wiem czy spalem bo wiem ze co chwile jadlem te ciasttka i zrobila sie godzina 7,30 rano. Zauwzylem ze świta. Przydaloby mi sie cos lepszego bardziej pewnego na spanie niz stilnox.

przez mark987 13 lut 2014, 11:18
Sypialnia zgodnie ze swoim przeznaczeniem powinna służyć tylko do snu. Nie wiem jakim cudem tam się znalazły ciastka. :lol:
To podstawowe zasady higieny snu, nawet zegar nie powinien się znajdować w zasięgu wzroku, gdyż umykający czas budzi dodatkowe emocje. Trochę konsekwencji i jak sądzę po jakimś czasie dostrzeżesz poprawę.

przez Psychotropka`89 13 lut 2014, 19:42
wieslawpas, jedzenia zmniejsza wchłanianie leku - może słabiej zadziałać. Nie mówię, żeby go brać po 1. dniowej głodówce ale 2-3 godz. po kolacji/jedzeniu. 100 razy powtarzamy... Powtórzę po raz 101:

Zolpidem bierze się najlepiej będąc już w łóżku :!: Żadne ciasteczka, czytanie, siedzenie na necie, prysznice, kąpiele, oglądanie tv. Myjemy się, zażywamy, kładziemy się do łóżka, zamykamy oczy, ZASYPIAMY.

Ja zasypiam przy tv ale, żeby się nie nie wkręcać w jakiś film oglądam "do snu" kiepskich albo inne ambitne sitcomy polskie.

Nie rozumiem dlaczego nie stosujesz się do tych prostych zasad... :roll:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez wieslawpas 13 lut 2014, 23:13
Psychotropka`89, Przeciez noca to ja juz nic nie jem. Chcialbym zeby to wsztko bylo takie proste jak piszesz z tym zasypianiem.

przez Psychotropka`89 14 lut 2014, 18:09
Jak się stosujesz, to jest proste... :roll: Sama biorę od kilku lat zolpidem, więc wiem co mówię.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez wieslawpas 14 lut 2014, 18:36
No dzisaj tez udalo sie bez probelmu zasnac, a nawet miec jakies chwile wytchnienia po przeudzeniu od nerwicy. Dostalem tez takie taletki trittico na sen.
Jakie sa Wasze doświadczenia pod katem tych taletek ze snem. Mam brac przez pierwsze 6 dni 1/3 pozniej 2/3 i cala tabletke. Jak sie po tym spi???

przez estera1 14 lut 2014, 19:04
zaczynasz od mniejszych dawek powoli zwiekszajac ,mnie trittico nie pomogl a bralam 75mg za to zajebisccie mnie zamulił .Lerivon jest dobry a najlepsza mirta :)

przez wieslawpas 14 lut 2014, 19:28
Aha, a jak dziala ta mirta????

przez estera1 14 lut 2014, 19:39
na bezsennosc jest bardzo dobra ,sprobuj narazie trittico moze anuz tobie pomoze :)

przez wieslawpas 15 lut 2014, 14:27
Dzisiaj w nocy dobrze mi sie lezalo i odelwakalem zazycie tabletki nasennej stilxoxu. Świtalo juz kiedy żazylem stilnox i 1/3 trittico. Oczywiscie od razu pusl mi skoczyl bo trittico to nowy lek. Ponizaż switało świtu i to mnie denerowowalo nakryłem sobie głowę kurtką, żeby światła nie widzieć. Zasnałem wdaje mi sie po jakies połgodzinie. Czyli szyko ale lto nie wiadomo czy po stilnoxie czy tritttico. Rzecz w tym ze obudziłem sie jak zwykle o 12. Spodziewałem się, że jak zasne tak poźno to też ponzo sie obudze,że bede spał do 14 a tutaj lipa pobutka taka jakbym zasnal zwyczajnie o 3 rano bo to jest moja stala godzina. Jak w koncu nasenie dziala ten trittico?

Sortuj wg