ZOLPIDEM(Hypnogen,Nasen,Onirex,Polsen,Stilnox,Zolpic,Zoratio

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
54
76%

Nie
5
7%

Zaszkodził
12
17%

Liczba głosów : 71

przez Monajka 15 sty 2014, 17:12
Angelika napisał(a):Czy ktos zazywal ten lek?

to NARKOTYK DLA UBOGICH ,BŁEDNE KOŁO POTEM ITAK BEZSENNOŚĆ POWODUJE ,KIEDY SI E UZALEŻNIAMY,JA BIORĘ RAZ NA TYDZ,A W RZIE POTRZEBY TYLKO 1/4 TABLETKI CO TRZY DNI LUB JEDNĄ DRUG ARAZ NA TYDZIEŃ,POZDRAWIAM,ZNAM JA GO DOBRZE ECH ZNAM,NARKOTYK PO KTÓRYM JAK ŻAŻYWAM DOSTAJĘ HAJA NA 1/2 GODZINY ,TOTALNY IDLOT

przez wieslawpas 15 sty 2014, 20:36
Dostalem taki lek ketler na sen.

przez Luki_Nerwusik 16 sty 2014, 12:19
@wieslawpas
Zapewne chodzi Ci o Ketrel, czyli kwetiapinę.
W małych dawkach, t.j. 25-50 mg powoduje zamulenie i ułatwia zasypianie, po jakiejś godzinie od zażycia.
Stosowałem go i zasypiało się szybko, jednak na drugi dzień miałem większe lęki, niepokój.
Lepiej dla mnie sprawdza się Chlorprothixen. Teraz, po kilku miesiącach codziennego stosowania w dawce 15-30 mg nie czuje już nawet zamulenia, a i tak zasypiam dość szybko po położeniu się do łóżka.
Na lęki, uspokojenie też jest dobry. Chlorprothixen stosuje jako dodatek do Paroksetyny (40 mg) i taki mix dość dobrze radzi sobie z moją nerwicą lękową i natrętnymi myślami.
Luki_Nerwusik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 16 sty 2014, 13:48
Monajka napisał(a):
Angelika napisał(a):Czy ktos zazywal ten lek?

to NARKOTYK DLA UBOGICH ,BŁEDNE KOŁO POTEM ITAK BEZSENNOŚĆ POWODUJE ,KIEDY SI E UZALEŻNIAMY,JA BIORĘ RAZ NA TYDZ,A W RZIE POTRZEBY TYLKO 1/4 TABLETKI CO TRZY DNI LUB JEDNĄ DRUG ARAZ NA TYDZIEŃ,POZDRAWIAM,ZNAM JA GO DOBRZE ECH ZNAM,NARKOTYK PO KTÓRYM JAK ŻAŻYWAM DOSTAJĘ HAJA NA 1/2 GODZINY ,TOTALNY IDLOT

1) Znajdź na klawiaturze przycisk "Caps Lock" i go naciśnij
2) Odpowiadanie komuś po 7 latach trochę mija się z celem
3) Jakim cudem zolpidem ma być niby "narkotykiem dla ubogich", skoro dostać receptę to trzeba mieć farta niezłego, a ceny na czarnym rynku są wywindowane tak że "pospolite" dragi są dużo tańsze, ba, nawet odpowiednimi lekami bez recepty da się lepiej naćpać?
4) Musisz mieć jakiś zajebisty metabolizm skoro takie mikre dawki powodują u ciebie "haja".
5) Jest multum leków nasennych nie tylko zolpidem więc może lepiej się zastanowić nad zmianą leku a nie hejt uprawiać
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez mark987 17 sty 2014, 12:20
[quote="wieslawpas"]polakita, Dzieki za ten kontakt. Nie wiem tylko czy oni maja doświadczenie z pacjentami z nerwica./quote]

Zapewniam, że mają. Posłuchaj tej krótkiej audycji.
http://www.nabezsennosc.pl/audycje-dr-skalski/299-wplyw-problemow-psychicznych-na-bezsennosc

przez wieslawpas 18 sty 2014, 02:50
Mam ten lek Chlorprothixen, co dziala mocnej ten lek czy benzo????

przez Ziomal4321a 19 sty 2014, 02:35
Lekarz przepisał mi Apo-Zolpim. Wiem, że to ta sama grupa leków, ale czy ktoś to brał i jak się czuł po nim może opisać? Pozdrawiam :)
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

przez barsinister 19 sty 2014, 04:55
to nie jest ta sama grupa, to jest po prostu ten sam lek, więc wszystko znajdziesz w wątku
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez Ziomal4321a 19 sty 2014, 19:41
Masakra, co prawda nie miałem halucynacji tak jak po Zolpicu, ale efekty straszne. Urwał mnie się film, podobno wziąłem 4 tabletki, poszedłem do pokoju siostry w środku nocy i położyłem się koło niej, ona przerażona, jakoś zaprowadziła mnie do łózka i później zasnąłem. Jak mi to opowiedziała to nie mogłem uwierzyć, mogłem sobie coś zrobić przez to :X
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

przez barsinister 19 sty 2014, 20:05
no po 4 tabletkach to jest już ćpuńska jazda
ale urwany film się zdarza (zwłaszcza na początku brania), więc trzeba zażywać w łóżku i kwadrans później gasić światło
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez Crave 20 sty 2014, 14:19
czytajcie ludzie ulotki dołączone do leku i stosujecie się do wskazań tam zawartych a nie będzie żadnych "masakr"

przez deader 20 sty 2014, 16:41
Nie wiem czy wam współczuć czy zazdrościć takich reakcji na zolpi... :/

przez Psychotropka`89 20 sty 2014, 18:52
deader , raczej współczuć. :? Mam dziwne wrażenie, że niektórzy właśnie po to biorą zolpidem. Dla faz i innych "odlotów". A nie tędy droga... oj, nie tędy... :roll:

Na ulotce jak byk jest napisane:

"...zażywać BEZPOŚREDNIO przed snem, najlepiej w łóżku; pozwoli to uniknąć działań niepożądanych (niepamięć następcza, zawroty głowy, chwiejny chód, itd.)"

Jak dla mnie jasne i klarowne. Jak się niestosujecie do tego co jest zapisane w ulotce, to potem nie biadolcie o "zerwanych filmach", bo na serio zaczynam myśleć, że NIEKTÓRZY <na pewno nie wszyscy>, biorą go rekreacyjnie. Ale może się mylę. Raz jeszcze ostrzegam: ostrożnie z tym lekiem, bo uzależnia.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez deader 20 sty 2014, 19:08
Psychotropka`89 napisał(a):na serio zaczynam myśleć, że NIEKTÓRZY <na pewno nie wszyscy>, biorą go rekreacyjnie.

W sensie tu, na nerwicy? Nie będę rozkminiał, bo to nie mój interes; pewne jest za to że generalnie ludzie używający tego leku rekreacyjnie, jestem pewien że hyperreal ma całą sekcję poświęconą tylko zolpidemowi... No i oczywiście moja "zazdrość" jest jedynie gorzkim żartem. ;)

-- 20 sty 2014, 20:42 --

Psychotropka`89 napisał(a):na serio zaczynam myśleć, że NIEKTÓRZY <na pewno nie wszyscy>, biorą go rekreacyjnie.

W sensie tu, na nerwicy? Nie będę rozkminiał, bo to nie mój interes; pewne jest za to że generalnie ludzie używający tego leku rekreacyjnie, jestem pewien że hyperreal ma całą sekcję poświęconą tylko zolpidemowi... No i oczywiście moja "zazdrość" jest jedynie gorzkim żartem. ;)

Sortuj wg