ZOLPIDEM(Hypnogen,Nasen,Onirex,Polsen,Stilnox,Zolpic,Zoratio

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
54
76%

Nie
5
7%

Zaszkodził
12
17%

Liczba głosów : 71

przez maciej 85 12 sty 2008, 22:48
Nie da się ukryć,że stilnox daje ciekawą jazdę,może się podobać.Czasem biorę to,żeby się odstresować;gdy powiedziałem o tym psychiatrze to stwierdził że nigdy nie spotkał się z uzależnieniem od zolpidemu,nawet tak stosowanego.Zolpidem działa długo,więc ma niższy potencjał uzależniający niż powiedzmy estazolam,poza tym działa wybiórczo na ytlko 1 receptor benzodiazepinowy,a nie wszystkie 3.Jedyne ryzyko zaczyna się podczas łączenia z alkoholem,więc lepiej tego unikać..Co do schodzenia z benzodiazepin to ciekawa stronka http://www.benzo.org.uk/polman/bzcha02.htm

przez jaaa 13 sty 2008, 03:42
Jedyne ryzyko zaczyna się podczas łączenia z alkoholem

ryzyko czego?

czasami zdarzy mi sie lyknac stionox gdy mam jeszcze% w sobie ale malo...

przez Szaman 13 sty 2008, 22:06
Przez ostatnie 3 miesiące zjadłem 6 opakowań po 20 tabletek nie pytajcie jak to zrobiłem ale wylądowałem u psychiatry.... jak ktoś chce coś wiedzieć o stilach to piszcie bo miałem sporo z tym lekiem do czynienia. PS. od ok. 2 lat go łykałem ogółem
Life is a heavy sword, on which God wrote, love, fight, suffer ......

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Szaman 13 sty 2008, 22:12
Ja zjadłem tyle stilnoxu i wszelkich pochodnych ( Nasen, Zolpic, Polsen itp. ) że miałem podobne schizy bolała mnie głowa i praktycznie czekałem tylko na wieczór na kolejną porcje 3 na raz. PS. po 5 miałem już chaluny i wogole jazde straszną, rada Dla Krzysztofa ( udaj się do psychiatry przepisze ci inny lek na spanie np. Chlorpothixen 100 tab. i będziesz miał spokój jakiś czas z kombinowaniem recept miałem to samo......)
Life is a heavy sword, on which God wrote, love, fight, suffer ......

Uwaga na Stilnox,nocne fazy :D

przez kaszanka 15 sty 2008, 17:28
Witam.
Wczoraj wzialem 2 tabletki Stilnox z nadzieja ze w koncu zadzialaja i przyjemnie zasne,wzialem te 2 a dalej juz niepanowalem nad soba,wszystko co matka mi opowiadala pamietam jako sen,wiem ze gralem w gre,i przy tym jadlem tabletki i popijalem sokiem,wszystko w grze zdawalo mi sie takie znajome,myslalem ze jestem na rynku w moim miescie,obok stala butelka po soku gadalem do niej i zdawalo mi sie to moj przyjaciel, reszty niepamietam dokladnie ale moja matka mnie zaskoczyla,powiedziala ze o 3 w nocy wlazlem do niej do pokoju i glaskalem ja po glowie ^^^ przestraszyla sie,rano wstaje i mysle sobie "ale fajjny sen mialem" :D

P.S Wiem ze mialem 5 tabletek wczoraj,a dzisiaj paczka byla pusta ;]

przez jaaa 15 sty 2008, 18:12
chyba powinnam mama ci trzymac tabletki i wydzielac polowke albo cala ;) radze nastepnym tazem brac tabletke juz w lozku jesli niechcesz miec faz i odlotow od ktorych mozna sie uzaleznic ..

przez wajchowski 15 sty 2008, 18:29
Podobnie się dzieje jak przy mniejszych nawet dawkach wypijesz 1-2 piwa. Tylko czasem mogą być badtripy i wtedy nie jest już tak przyjemnie i fajnie :idea:
"tam produkuje się czarne anioły
jeden we fraku, a drugi goły
trzeci ponury, czwarty wesoły
piąty jak trumna, a szósty umarł"

przez jaaa 15 sty 2008, 19:20
badtripy to co to?

przez kaszanka 15 sty 2008, 19:49
BadTrip - "Zla wycieczka",zle sie czujesz,moga pojawic sie lęki,występuja urojenia lub halucynacje o nieprzyjemnej tresci,np. wydaje ci sie ze umierasz :)

przez jaaa 15 sty 2008, 20:01
no to haluny zawsze mam jak ja wezme ale na szczescie bez urojen i lękow
co do stilnoxu wiem ze nie powinnam pytac ale spytam ;) jak wypije jedno piwo czy dwa i po jakis 2 godzinach wezme tabletke moze sie cos stac? czy zasne mimo to?
[utam bo czesto wracam zimprez po jakis malych drinkach i nie wiem ile mam czekac by moc lyknac Stilnox...

przez wajchowski 16 sty 2008, 07:38
Wiesz każdy reaguje inaczej. Niektórzy wypiją piwko, wezmą tabletkę i nie będzie halunow, a innym może wystarczyć niewielka ilość alkocholu we krwi jak dojdzie już substancja czynna ze stilnoxu i zaczyna się jazda.
"tam produkuje się czarne anioły
jeden we fraku, a drugi goły
trzeci ponury, czwarty wesoły
piąty jak trumna, a szósty umarł"

przez jaaa 19 sty 2008, 12:39
kupilam sobie Polsen odpowiednik Stilnoxu ze to to samo
ale na ulotce cos pisze o benzodiazapinie ,mam rozumiem wiec ze one do nich naleza?

przez maciej 85 20 sty 2008, 04:26
Stilnox nie jest typową benzodiazepiną,działa tylko na jedden receptor benzodiazepinowy,ale jego przedawkowanie leczy się tym samym lekiem co wszystkie benzodiazepiny-flumazenilem.Co do alkoholu ze stilnoxem,spróbuj ale koniecznie w towarzystwie trzeźwej życzliwej osoby.Stilnox słabo działa na ośrodek oddechowy w rdzeniu przedłużonym,więc nie powinno Ci się nic stać,a będziesz wiedziała czy możesz tak się "bawić".Różnie ludzie reagują na połączenie zolpidemu z alkoholem,np jedni zasypiają jak zabici,inni są pobudzeni,jeszcze innym puszczają hamulce i nic z tego nie pamiętają-ten lek jest typowym przypadkiem występowania niepamięci następczej.Zolpidem jest nowym lekiem działającym bardzo wybiórczo,ale różne są indywidualne reakcje.Ja tam lubię wziąć stilnox i do tego 2 piwka-relaksik.Jedynie następnego dnia nie za bardzo pamiętam co robiłem...ale jest przyjemnie

przez jaaa 20 sty 2008, 13:18
znaczy mi nie chodzi by specjalanie laczyc tylko jak juz tak wyjdzie,np.jestem w barze wracam usnac nie moge to chce wziac polowke

Sortuj wg