ZOLPIDEM(Hypnogen,Nasen,Onirex,Polsen,Stilnox,Zolpic,Zoratio

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
54
76%

Nie
5
7%

Zaszkodził
12
17%

Liczba głosów : 71

przez Maciej farmaceuta 30 maja 2012, 22:23
Zopiklon i zaleplon nie mają "działania rekreacyjnego"Zaleplon działa najszybciej i najkrócej-ok 4 h.

przez Lord Kapucyn 30 maja 2012, 22:25
Z takich ciekawostek to rekreacyjne dawki dekstrometorfanu-dxm drastycznie resetują tolerancję na zolpidem- chodzi o tolerancję na właściwości rekreacyjne.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Maciej farmaceuta 30 maja 2012, 22:27
tak samo jak na kodeinę

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michuj 01 cze 2012, 10:07
dxm resetuje tolerkę na kodeinę? :shock:
Loża szyderców

przez Kalebx3 01 cze 2012, 10:18
Z takich ciekawostek to rekreacyjne dawki dekstrometorfanu-dxm drastycznie resetują tolerancję na zolpidem- chodzi o tolerancję na właściwości rekreacyjne.

______

tak samo jak na kodeinę

To i może na tramal???
Wielkie "być może" .Jednak ciężko mi w to uwierzyć.Jakieś dodatkowe wyjaśnienia?
Pozdrawiam.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Michuj 01 cze 2012, 10:23
mi też... ciekaw jestem...
Loża szyderców

przez Lord Kapucyn 02 cze 2012, 13:02
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale na większości zagranicznych stron dla ćpunów piszą, że tolerancja na właściwości rekreacyjne zolpidemu wzrasta bardzo szybko - już po 3-4 dawkach, szczególnie jeśli dawki były brane w odstępie mniejszym niż 2 miesiące. Na właściwości nasenne nie ma aż takiej dużej tolerancji, ale z czasem się nieznaczna pojawia. Resetowanie tolerancji na zolpidem trwa parę miesięcy, nawet lat, albo nie jest w pełni możliwe. Za to duże dawki dxm (powyżej 150mg) skutecznie resetują tolerancję na zolpidem i znów można doświaczyć właściwości rekreacyjnych po przerwie. Ponadto dxm resetuje tolerancję na kodeinę i nasila działania kodeiny jeśli jest brany dzień przed kodeinowym tripem lub razem z kodeiną.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Michuj 02 cze 2012, 13:04
tolerancja na właściwości rekreacyjne zolpidemu wzrasta bardzo szybko

to prawda i tu nie ma wątpliwości.

Tzn co? Codziennie dxm przez parę miechów? :lol: Bez tego tolerka i tak znacząco spadnie.
Loża szyderców

przez uzytkownik 02 cze 2012, 14:07
Za to duże dawki dxm (powyżej 150mg) skutecznie resetują tolerancję na zolpidem i znów można doświaczyć właściwości rekreacyjnych po przerwie. Ponadto dxm resetuje tolerancję na kodeinę i nasila działania kodeiny jeśli jest brany dzień przed kodeinowym tripem lub razem z kodeiną.

Skąd taka informacja? I czy na BZD także to działa (reset)?
uzytkownik

przez tahela 02 cze 2012, 14:23
Ja tam efektów rekraacyjnych po zolpie nie miałam oprócz jednego razu,
co do wzrastającej tolerancji w sprawie spania u mnie rośnie i jak to zauważam to wiem,że czas na przerwę i tolerancja znowu się zmniejsza, najgorzej jak ktoś zauważy ,ze tolerancja wzrasta i zamiast przerwać wtedy branie zwiększa dawkę z benzo jest tak samo, można się wtedy uzależnić szybko biorąc coraz większe dawki i nagle się okazuje ,ze funkcjonować bez tego jest trudno już,
mechanizm jest prosty bardzo i nie trzeba żadnej filozofii dopisywać, w ten sposób można i na benzo jechac całe lata nie uzależniając się
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Usagi 04 cze 2012, 00:27
Ja biorere ten lek ale o nazwie ONIREX gdyz kosztuje 8 zl z groszami ostatnio po pol ale dziaiaj wzialem cala bo popilem vodeczke wiec zapodalem pol, czekammmmmmmm i nic wiec zapodalem 2 ppolowe i tak ani na kalkaz ani na tatry chociaz dziwnie sie pisze po alku nie maja tak fajnego dzialania ce bnez niego stracilem tyko tabsa sorry za bułendy ale jestem tak zaffffalony tym tabsikiem ze masamroczka teraz nioe bede bardo wiarygodny ale powiem wam, ze jesli kltos cierpi nja bezsennosc lub odrealnienie ktore w tym towarzyszy tonaprawde ten lek pomaga ja czuje sie gorzej jak go nie wezme a jak wezme to pospie troche i prychicznie jest o wiele lepiej, bralem pol ale teraz jakos wyszlo ze cala wzialem gdyz nie czulem dzialania tamtej polowki na alkooo wiec wzial 2. i mam popruchniale klawisze jakby dostaly```pruchnicy i kory z drzewa masakra chyba sobie lykne vode pamietajcie ONIREX ten sam sklad ale tanszy kosztuje 8 z groszamigora 10 zalezy jaka apteka a aolpidem 20 wiec chyba lepiej tani co he?ok zaryzykuje i wysle to i mam nadzieje ze to jakos wyglada a nie jakies ple ple bedzie.

przez tahela 04 cze 2012, 00:39
Usagi,
gratuluje łączenia alko z lekiem nasennym, cóz :?
ja chyba tez zolpik wezmę dzisiaj bo będzie kiepsko coś mi tak mowi w mojej glowie

-- 03 cze 2012, 23:40 --

a zolsane ktos bierze i jak po niej?
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez samuraxo 04 cze 2012, 11:22
Usagi napisał(a):Ja biorere ten lek ale o nazwie ONIREX gdyz kosztuje 8 zl z groszami ostatnio po pol ale dziaiaj wzialem cala bo popilem vodeczke wiec zapodalem pol, czekammmmmmmm i nic wiec zapodalem 2 ppolowe i tak ani na kalkaz ani na tatry chociaz dziwnie sie pisze po alku nie maja tak fajnego dzialania ce bnez niego stracilem tyko tabsa sorry za bułendy ale jestem tak zaffffalony tym tabsikiem ze masamroczka teraz nioe bede bardo wiarygodny ale powiem wam, ze jesli kltos cierpi nja bezsennosc lub odrealnienie ktore w tym towarzyszy tonaprawde ten lek pomaga ja czuje sie gorzej jak go nie wezme a jak wezme to pospie troche i prychicznie jest o wiele lepiej, bralem pol ale teraz jakos wyszlo ze cala wzialem gdyz nie czulem dzialania tamtej polowki na alkooo wiec wzial 2. i mam popruchniale klawisze jakby dostaly```pruchnicy i kory z drzewa masakra chyba sobie lykne vode pamietajcie ONIREX ten sam sklad ale tanszy kosztuje 8 z groszamigora 10 zalezy jaka apteka a aolpidem 20 wiec chyba lepiej tani co he?ok zaryzykuje i wysle to i mam nadzieje ze to jakos wyglada a nie jakies ple ple bedzie.

Good job man!
Ja ostatnio wziąłem zolpi nawalony i popiłem wódką to się pobiłem z gumową kaczką do kąpieli bo się spod byka na mnie patrzyła.
Załatwiłem ją na ostro stary.
Cześć Tahelka :*

przez cytrynka84 04 cze 2012, 13:38
tahela, biorę zolsane i nie czuje żadnej różnicy w działaniu porównując np.do Nasenu czy Zolpicu,a mam tendencje do wyłapywania roznic w generykach różnych lekow .

-- 04 cze 2012, 12:47 --

A Ty bralas jeszcze jakiś inny zolpidem oprócz zolpiku?,jeśli tak to czy odczulas jakas różnice miedzy nimi?
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Sortuj wg