ZOLPIDEM(Hypnogen,Nasen,Onirex,Polsen,Stilnox,Zolpic,Zoratio

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
54
76%

Nie
5
7%

Zaszkodził
12
17%

Liczba głosów : 71

Re: Stilnox

przez agnieszka.m 21 mar 2010, 14:53
Amon_Rah, przecież to oczywiste, ale popatrz wyżej. Pytanie dotyczyło leków nasennych ogólnie, a wśród nich dominują benzo i o nich pisałam w poście, który cytował Illaxus.
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez czarnyprzemek 30 mar 2010, 14:25
Witam wszystkich straszneie uzeleznilem sie lekiem hypnogen czy moglby mi ktos doradzis w jaki sposob sie go pozbyc.

przez czarnyprzemek 30 mar 2010, 14:47
Naczym polega ten detox przywiozuja i kroplowki ile to trwa.
a masz moze te adresy a moze jakies leki inne pomoga czy raczej nie.
niewiem czy bym taki detox wytrzymal jak niebiore caly dzien tabletki to wymioty okropne i brzuch okropnie boli niedoopisania

[Dodane po edycji:]

Amon_Rah a to jak juz sie idzie do takiego osrodka czyli na depresje niewolno sie leczyc trzeba byc czystym pozdrawiam i bede wdzieczny za odpowiedz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarnyprzemek 30 mar 2010, 15:22
Amon_Rah a jak bardzo lekow niemoge brac to nioerientujesz sie czy zastryki maja zamiast tabletek albo podaja same kroplowki i czy mozna w kazdej chwili zrezygnowac z tej terapi pozdrawia i dzieki za odpowiedz

przez MOCca 30 sie 2010, 21:33
Od miesiąca czasu dręczy mnie przerywany sen, czasami bezsenność, po kilku dniach prawie niespania dostałam od babci "chemiczki" stilnox, podziałał natychmiast, sama wcześniej przyjmowałam ten lek w połączeniu z lerivonem ale nie działał nasennie, dziś po nieprzespanej nocy, lękach poprosiłam o przepisanie stilnoxu, cena 26 zł, była godzina 13., ale musiałam się położyć inaczej cierpiałabym bardziej, dawka 10 mg, nie zasnęłam, ale przysypiałam co jakiś czas, czuje sie teraz lekko kołowata, wezmę jeszcze połówke przede snem, mam nadzieję, że zasne spokojnie.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Wujek_Dobra_Rada 30 sie 2010, 23:11
Polsen kosztuje 9 zł u mnie w aptece sieciowej. Jest to ten sam lek.
Co do halucynacji. Tak, lek powoduje halucynacje i jest to normalny efekt uboczny. Oczywiście są one delikatne w porównaniu do dragów. Trochę na zasadzie, że gdy wpatrzymy sie np. w szafę to widać jak faluje itd... Kolejnym specyficznym działaniem jest to, że na mnie trochę działa jak empatogen. Kilka razy byłem w szoku jak zobaczyłem jakie głupoty pisałem w smsach do znajomych po przebudzeniu rano...Są 2 sposoby brania Stilnoxu. 1 - zarzucamy nie będąc w łóżku i działa faktycznie jak lekki drag. 2 - bierzemy i kładziemy się do łóżka. Wtedy jest to lek nasenny...
Wujek_Dobra_Rada

przez cytrynka84 30 sie 2010, 23:37
u mnie Nasen ,kosztuje 20zl inne odpowiedniki tego leku,sa tylko 4-5zl tansze od nasenu,ale jest to mala apteka,maly ruch,a tam mam najblizej,bede musiala chyba jednak poszukac innej apteki.Halucynacji nigdy nie mialam na szczescie po nim ,spac trzeba isc od razu to fakt
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Wujek_Dobra_Rada 30 sie 2010, 23:54
Ogólnie te halucynacje są bardzo lightowe. Raczej takie zniekształcenie obrazu. Różowych króliczków skaczących po suficie nie doświadczycie :D

Mam tylko mały problem. Znowu wziąłem zolpidem. Ogólnie przywzwyczaiłem się, że to tabletka za mnie zasypia. Powiedzmy, że zaśnięcie wymaga jakiejś koncentracji, minimalnego wysiłku. Strasznie martwi mnie to, że się od tego odzwyczaiłem...
Wujek_Dobra_Rada

przez MOCca 31 sie 2010, 10:58
Też żadnych halunów itp., nawet zamazanego falujacego obrazu, ale kurde nawet z nim mi ciężko zasnąć. Chyba się popłacze... ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez linka 31 sie 2010, 11:08
MOCca, może idź do psychiatry i coś innego?
Chloroprothixen albo Mirtazapina...bo ten stilnox:
- nie na każdego działa ( poważnie są osoby które mogą go łykać jak cukierasy)
- brzydko uzależnia
Albo hydroxyzina może?
Hmm?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez MOCca 31 sie 2010, 11:29
Chloroprothixen mam, jakby co to spróbuję, mam 6 tabletek z babcinej szafy, chciałam tylko wyspać się dobrze chociaż jedną noc, kiedyś stolnox mi pomógł właśnie, dziś jestem trochę przymulona, i tak czeka mnie jednak wizyta u doktorka, ale antypresantów nie chcę brać...chyba po cloranxenie wyszły mi jakieś zmiany we krwi.

przez linka 31 sie 2010, 11:32
MOCca, a tak teraz pomendzę troszkę, próbowałaś sportu? jakieś spacery przed snem, basen - fajnie wyciąga siły.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez MOCca 31 sie 2010, 11:39
linka, spaceruje rano, po bułeczki. :} Na kanale pomedzę Ci, wybierasz się na Pezeta? :mrgreen:

przez Zenonek 31 sie 2010, 11:44
MOCca,

Pierwsze sprobj ziolowe tabletki uspokajajace (taka nazwa, maja najlepszy sklad ze wszystkich ziolowych).

Mi powaznie pomogly, jak mialem taka bezsennosc , ze NI CHU CHU.

Tylko trzeba wziac z 6-10 , 45 minut przed snem.

Dodatkowo polecam Hydroksyzyne w syropie - beznadziejny lek na lęki i wyluzowania - nawet sie nie umywac do nawet najslabszego benzo, ale NA SEN dziala naprawde dobrze w dawce 30-40 mg (dwie duze lyzki).

Nie uzaleznia, nie ma ubokow.

Sortuj wg