ZOLPIDEM(Hypnogen,Nasen,Onirex,Polsen,Stilnox,Zolpic,Zoratio

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
54
76%

Nie
5
7%

Zaszkodził
12
17%

Liczba głosów : 71

Re: Stilnox

przez pewna pani 2 14 sie 2009, 13:39
kasia 000 rozwin swoja ostatnia wypowiedz o przyczynie a nie tolerancji...?
pod wzgledem samopoczucia wydaje mi sie ze doszlam do tej terapeutycznej dawki 2 tabletek...dzis polknelam dwie i zasnac wcale nie moglam-dobre co? i wzielam polowke stilnoxu, ale zadzial krotko moze 3h. wkurzylam sie rani i jeszcze raz wzielam polowke stilnoxu i spalam jeszcze ze 4h, wiec stoje na nogach. ten stilnox cos mi slabiej zaczyna dzialac...i co dzis zn owu wezme 2 tabletki badz podwyzsze do 2,5 i zasne badz nie-loteria i w koncu z kazda dawka bedzie tak samo bo to sie powtarza.
i co czekac dalej na rozkrecenie leku czy inny zaczac brac...
proponowala mi babka jeszcze citarpamil lek (czy cos takiego). ponoc jest lzejszy od sexoratu, wiec zdecydowalalbym sie, gdyby sympramol mnie zawiodl...no ale co ona moze mi dac na noc???????????? w ogole mowila ze stilnox nie uzaleznia i niektorzy ludzie biora sobie pol roku...moze i tak jest, ale kazdy jest inny, a na ulotce wyraznie jest napisane...poza tym tylko jeden lekarz mi powiedzial na kilku ze cyt:"na stilnoxie Pani dlugo nie pociagnie" chodzilo mu o ciag brania, a doraznie to mowil ze owszem mozna co 2-3 dni nawet 3 miesiace na tym przepekac. no, ale on byl najdrozszy.

[Dodane po edycji:]

CO MYSLiCIE NA TEMAT LEKU TRICCITO CR???? PO NIM CHYBA SIE NIE TYJE I DZIALA NASENNIE..? ale czy to mocniejszy lek od seroxatu i citalopramu (sory za przekrecanie nazw) ???? lekarka mi powiedziala, ze niby silniejszy, ale kto ja tam wie?

przez tak 16 sie 2009, 23:17
Stilnox/Zolpidem-poszukuje osob, ktore zazywaly ten srodek przez dlugi czas w ilosciach nie dozwolonych a ktorym udalo sie cudem wygrzebac z tego. Kazde doswiadczenie cenne.
tak

przez ROXANA 24 sie 2009, 19:00
jaa mi tak duże ilości uszkodziły trzustkę i teraz mam ciężkie życie.

tak ja brałam Stilnox długo i w bardzo dużych ilościach,czasami nawet dochodziło do 80 tabletek na dzień.Dziś już nie biorę,detoks i długa psychoterapia oraz lekarz który się mną zajmował z ogromną cierpliwością pozwoliły mi z tego wyjść.To głównie dzięki temu lekarzowi udało mi się wyjść z uzależnienia i za to mu BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Hypnogen

przez marcus666 16 wrz 2009, 22:58
zapytam jeszcze raz,czy ktoś przedawkował Hypnogen i czym się to skończyło? Czy jest ktoś taki - niech się nie boi pojawiać się i mi o tym powiedzieć?

Pozdrawiam marcus666

przez jaaa 12 paź 2009, 00:17
pewna pani spie teraz tylko na lerivonie 10 mg biore bo moja psychika mi mowi wez wsprzyj sie psychotropkiem i jak lykne odrazu bariera puszcza
ale bylam za granica numer 3 i skonczyli mi sie leki wszystkie jakie mialam ze soba na sen i ostatnie dwie noce przed owrotem do mojego kraju 2 spalam o dziwo bez niczego;) a balam sie ze nie zasne

od stilnoxu robie odwyk - czyli dluga przerwa do ktorej jestem zmuszona 2 miesieczna:)
bo jestem teraz tez bez dostepu do tego leku
jak wroce znow do mojego kraju1 to postaram sie go nie wykupywac nie chce wracac do tego syfu on ma byc tylko na czarne godziny i to takie serio serio powazne mnie uzaleznil od tych halucynogenow wiec nie zaierzam wracac do tego juz
bede silna;)

przez czarnyprzemek 08 lis 2009, 19:28
Do Roxana powaznie bralas 80 tabletek na dzien prosze o odpowiedz jesli mozesz

przez ROXANA 21 sty 2010, 16:36
Witam ponownie!
W odpowiedzi na pytanie: tak kiedyś tam brałam 80 tabletek Stilnoxu dziennie kiedy byłam bardzo mocno uzależniona,ale to już był max i bardzo rzadko stosowany.Czułam się wtedy fatalnie,czułam jak staczam się na dno aż wreszcie wyszłam z tego i nic już nie biorę. Można by powiedzieć,że jestem ,jak na razie,nie biorącym lekomanem,czyli abstynentem od leków psychotropowych,bo jak wiadomo uzależnionym do końca życia i nigdy tego nie wiem kiedy do prochów wrócę.Ale na pewno kiedyś tam do tego wrócę :-) w chwilach słabości...

Zolpidem?Kto bierze?

przez isabella_28 22 sty 2010, 22:55
Ja lykam zolipidem zwykle Zolpic,ale tez i pod roznymi nazwami od kilku lat.Biore malutkie dawki zwykle1/4 lub 1/3 tabletki i moze to kogos dziwic ,ale lek dziala nadal.Czuje rozluznienie po zazyciu.Kto bierze ten wie jakie sa odczucia:)Bardzo dobrze mi sluzy ,uwazam ,ze to najlepszy lek na spanie bo dziala szybko i krotko.Czyli jak w moim przypadku pomaga zasnac.Nieraz biore go ze wzgledu na bole glowy czeste.Leki przeciwbolowe nie dzialaja,Za to zolpidem wycisza i przygotowuje do snu.Szczerze,nie wyobrazam sobie odstawienia go.Nie mysle o tym bo bardzo dobrze sie po nim czuje.Najgorsze to kombinowanie recept:D Czy bierzecie zolpidem rowniez?
isabella_28

Re: Zolpidem?Kto bierze?

przez shadow_no 22 sty 2010, 23:11
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Re: Zolpic

przez isabella_28 23 sty 2010, 15:36
ja biore zolpic od kilku lat i nie uzaleznil mnie az o takiego stopnia,zeby oszalec.Biore bardzo male dawki.Kochani wszytsko jest dla ludzi przeciez,ale trzeba miec jakies wyczucie w braniu tego leku jak reszta innych zwlaszcza psychouzalezniajacych.Ja biore1/3 tabletki przed zasnieciem i nadal wiem,ze dziala.Wycisza mnie lekko,rozluznia i zasypiam.U mnie nerwica doprowadzila wlasnie do tego,ze jak rano musze wstac to wpadam w panike,ze sie nie wyspie i biore.Jesli mam wolne,nie biore bo mam komfort psychiczny,ze moge wstac o ktorej chce.Czasami biore na noc kiedy tez sie zle czuje np bol glowy,czy napady nerwicy.Biore tylko ten lek,czasem hydroxizinum.Kiedys psychiatra mi zapisywal rozne leki,ale je odrzucilam bo zle na mnie dzialaly.Lekarz mowil,ze to Zolpic jest zly .Testowal na mnie inne badziewia.Skoro tak to dlaczego ja bardzo dobrze sie po nim czuje ,a inne leki zle toleruje?Czemu mam sie meczyc?Bede o brala ciagle.Najgorzej z receptami jest.Nie wyobrazam sobie,abym go nie mialam w swojej apteczce.To jest tylko najgorsze z tego wsztskiego.Pozdrawiam
isabella_28

przez isabella_28 23 sty 2010, 16:02
hejka.Ja juz biore zolpidem od kilku lat.Z tym,ze biore bardzo male dawki bo 1/4 1/3 na noc tylko.Wiem,ze lek nadal dziala.Wyicisza mnie lekko.To jest najlepszy lek!!Od 11 lat cierpie na nerwice ,od 5 na bezsennosc.I uwierzcie ,ze w rozsadnych dawkach nic sie nie dzieje i mozna brac cale zycie.Po to sa leki,aby pomagac.Strach jak czytam ile wy tabletek braliscie czy bierzecie.Nie moge w to uwierzyc.W najgorszycm moemencie kiedys wzielam 3 tabletki w odstepach godziny i mialam urojenia,ale ,ze jestem tchorzyk to przyrzeklam ,ze nigdy nie wezme wiecej.I tak juz 5 lat.Nie biore zawsze ,staram sie nie brac bo te zalatwianie recept wykancza mnie.Jak nie musze wstac do pracy to mam luz,ze wstaje o ktorej chce.Panikuje juz jak mam wstac o 6 rano.Pomyslec,ze keidys nie musialam tego brac.Teraz chocbym miala nie wziasc to musze miec w swojej szafce bo sam fakt jej obecnosci mnie uspokaja i to jest najgorsze z tego mojego calego brania.Pozdrowki
isabella_28

przez jaaa 23 sty 2010, 16:22
Teraz chocbym miala nie wziasc to musze miec w swojej szafce bo sam fakt jej obecnosci mnie uspokaja i to jest najgorsze z tego mojego calego brania.Pozdrow

a mnie nie uspakaja wrecz nakreca by wziac wiec wole nie miec tego

po czym mozna poznac ze jest sie uzalznionym?
zaczelam brac na bezsennosc a potem efekt byl taki ze lubilam stan nietrzezwosci i halunow po nim powoduje to ze jestem uzalezniona?
czy nie?

bralam dawki 1 czasem poltorej czasem 2

przez isabella_28 23 sty 2010, 16:31
wiem,ja tez lubie ten stan lekkosci i obojetnosci po tym leku.I tutaj wlasnie chodzi o to tez ,aby sie temu nie poddawac choc wiem,ze ciezko:)Korci nieraz aby wziasc dla nastoju,ale wtedy zalacza mi sie mysl,ze mi szkoda tabletek bo pozniej nzowu bede musiala recepty kombinowac hehe.Glupie,ale co zrobic.Kazdy ma jakies uzaleznienia.Ci co papierosy pala chociaz nie musza lazic po lekarzach ,aby im swistek przepisal:)))
isabella_28

Re: Zolpic

przez old-Wujek_Dobra_Rada 23 sty 2010, 21:02
Polecam tańszy odpowiednik: Polsen albo Zolsana. Działają identycznie a są tańsze.
old-Wujek_Dobra_Rada

Sortuj wg