ZOLPIDEM(Hypnogen,Nasen,Onirex,Polsen,Stilnox,Zolpic,Zoratio

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
54
76%

Nie
5
7%

Zaszkodził
12
17%

Liczba głosów : 71

przez tahela 27 paź 2015, 00:38
achino, widocznie za mało jesz tego zolpa, weź wiecej a zobaczysz hehe,

-- 26 paź 2015, 23:46 --

achino, ty chyba nie rozumiesz o co chodz mi, ja brałam na sen na poczatku jak wiekszosc osób zaczyna brac to na sen bo nie moze spac a kończy sie biorac kilka razy na dobe ,ale nie w celach rekraacyjnych tylko dlatego ,ze cżłowiek sie uzaleznił biorąc własnie w celu spania , moim celem nie było branie tego czegos zeby miec jazde tylko na sen a później brałam bo mnie ciagneło juz, a ty tylko ,ze albo zeby miec jazde albo zeby spac , nie dociera do ciebie proces, który powoduje uzaleznienie od zolpidemu
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Lord Kapucyn 27 paź 2015, 00:52
W sumie jeden grzyb z tymi z-drugs, czy zolp czy inne ścierwo. Kiedyś po zopiklonie (który dostałem nasennie , i wziąłem tyle ile normalnie) też ponoć stałem przez 2godz. na murku i opowiadałem z najdrobniejszymi szczegółami o inwazji przybyszów z innego wymiaru jak jakiś kaznodzieja grzmiący z ambony. Ale znowu znam to tylko z relacji świadków, bo sam tego nie pamiętam. Te leki w zależności od indywidualnych predyspozycji potrafią ostro zryć mózg. Tyle wiem.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez tahela 27 paź 2015, 00:58
Dark Passenger, hehe ja potrafie zupełnie na trzeźwo opowiadac takie rzeczy , jaj sobie robie , niektózy łapia inni niekoniecznie kiedys jedna koleżanka sie pytała o co mio chodzi, najgorsze było to ,ze niby inteligentna a w ogóle ironii nie złapała i ze takie gadanie dla jaj , duzo o krasnoludkach gadam i nawizywaniu kontaktów z kosmosem przez telewizor, miałam z niej ubaw nie omieszkujac ponabijałam sie z niej z kilkoma innymioi osobami ,ze nie wyłapała metafory, tak wiem byłam wredna w stosunku do niej ,ale jej wina zasłuzya sobie lalalalal
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez achino 27 paź 2015, 02:21
Jedynym przegięciem, jakiego doświadczyłem, było to, ze zaplanowałem sobie, ze łyknę rekreacyjnie 20 mg i nie będę pil alkoholu, tymczasem zolp od razu tak namieszał mi w mózgu, ze włączyło się beztroskie myślenie "a czemu by nie walnąć sobie małpki?". A potem, po małpce: "no przecież dwusetka jeszcze nikomu nie zaszkodziła, czyż nie?". A później już w ogóle nie panowałem nad swoim zachowaniem i wódka lala się strumieniami. Żadnej kontroli nad sobą, żadnego krytycznego myślenia. Ten lek bardzo silnie upośledza prawidłowy osąd sytuacji, jednak nadal uważam, że przy zachowaniu niskich dawek można przy odrobinie wprawy i wysiłku ogarnąć się i nie robić trzody.

-- 27 paź 2015, 02:31 --

Ja dostałem zolpidem od mojego faceta - jego mama brała. Wzialem go kiedys na sen, przed wyjsciem na impreze. Po chwili poczulem sie zajebiscie, jakbym byl w zupelnie innym swiecie - pojawily sie marzenia senne, choc jeszcze nie spalem. Zupelny odlot. Potem, ktoregos dnia skonczylo mi sie benzo, a musialem isc do konowala i przezywalem stres przed wyjsciem z domu. Wiedzialem, ze z-drugs maja ten sam mechanizm dzialania co benzo, tylko sa bardziej selektywne. No wiec sobie wzialem zolp tak jak benzo i poszedlem. Wszystko załatwiłem sprawnie i z sensem, nie bredzilem w gabinecie, choc oczywiscie nie pamietam wszystkiego dokladnie... Od tamtego czasu coraz czesciej bralem zolp w dzien i odkrylem, ze daje mi wiekszy luz i przyjemnosc niz benzo. Nigdy nie uprawialem seksu na zolpie, a czytalem, ze jest bardzo przyjemnie.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez mali118 28 paź 2015, 10:10
Jak czytam kto jakie przymuje dawki zolpi to mnie zimny pot zalewa. Ja przy probie odstawienia dawki 3 tab dziennie 1rano 1 w poludnie 1 na noc czulem sie jakbym mial kopnac w kalendarz. W ciagu 1.5 roczym lykaniu nassen'u probowalem odstawic calkowicie go kilka razy, najdluzej nie bralem okolo 2 tyg. Na chwile obecna mija trzeci dzien off i rekordu pewnie nie pobije bo w sob musze rano wstac i byc extra super wyspanym, wiec co mnie leciuchno cieszy bede mial randke z zolpi w piatek wieczorem. Noce bez tabsa bywaja rozne, poczawszy od tych kiedy to czlowiek ma duzo czasu do przemyslen po noce w wiekszosci przespane ktore sa wymuszone przez wykonczony juz bezsennoscia organizm plus kilka browcow:). Teraz staram sie brac 0.5 tab na noc oczywiscie cyrkluje tak zebym mial chwile przyjemniej fazy, czasem dojadam drugie 0.5 tab jak 'przechodze' go. Najgorsza jest ciaglosc brania , dzien plus noc bo wtedy przy ostawieniu jest dramat.
Do achino lekarz przepisuje Cie benzo a niechce przepisac zolpi bo boi sie ze sie uzaleznisz?

-- 28 paź 2015, 09:24 --

Nie moge juz edytowac wiec kolejny post, z ciekawszych efektow ubocznych prawdopodobnie zopli mialem powazna przygode z sercem

przez Dzoszua 31 paź 2015, 17:18
O matko juz tylko 10mg dziennie , 2.5 mg w dzien i 7.5 na noc . Caly czas mecza mnie objawy abstynenckie dlatego musze lyknac cokolwiek w dzien, straszne

przez mali118 01 lis 2015, 11:57
Dzoszua napisał(a):O matko juz tylko 10mg dziennie , 2.5 mg w dzien i 7.5 na noc . Caly czas mecza mnie objawy abstynenckie dlatego musze lyknac cokolwiek w dzien, straszne

Ja bym proponowal Ci przestac brac co kolwiek w dzien zeby przerwac ciaglosc subs. w organizmie, tym bardziej ze jest to tylko 2.5mg. Inaczej to tylko przedluzanie i zwiekszanie uzaleznienie

przez Dzoszua 03 lis 2015, 21:20
a jak było u Ciebie? jak przerwałeś przyjmowanie zolpidemu to po ilu dochodziłeś do siebie? o ile wogóle doszedłeś. Mam nadzieje że to nie zajmie roku.

przez achino 03 lis 2015, 21:32
Mnie zastanawia, skąd bierzecie takie wielkie ilości zolpidemu. Przecież lekarze wypisują go niechętnie, a w sieci tez trudno kupic, bo stale spotyka się oszustów.
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez Dzoszua 03 lis 2015, 23:03
Kupujesz karte medicovera i jezdzisz po 4 powiatach do sprawdzonych lekarzy po recepty. Z biegiem czasu i wzrostem tolerancji jezdzisz tylko do tych ktorzy wypisuja Ci wiecej niz 2 opakowania na recepcie bo ponizej to strata czasu. Jak juz potrzebujesz 1 opakowania dziennie musisz dodatkowo wybulic na psychiatrow , tylko nie mow ze bierzesz 200 mg dziennie bo nie przepisza tylko beda wysylac do szpitala. Idziesz w zaparte ze bierzesz 5 -6 tabletek dziennie i chcesz redukowac powoli o 5 mg na tydzien. Przy takiej dawce bedziesz musial sie zabezpieczac (pamietaj dziennie idzie 1 opakowanie, 3 opakowania to zabezpieczenie tylko na 3 dni!!!) i kupowac zolpidem przez internet , 50 - 60 zl za opakowanie , jak kupujesz 5 opakowan naraz to sie targuj, sprzedawy dbaja o stalych klientow, wymieniacie sie telefonami i w razie pilnej potrzeby dzwonisz po dostawcach, w koncu przeslanie paczki z drugiego konca Polski w dzisiejszych czasach zajmuje w najlepszym przypadku tylko 24 godziny. Na koniec dodam ze trzeba sie przy tak duzej ilosci pochlanianych tabletek , pomimo tak wielu kontaktow i tak duzego doswiadczenia , sporo modlic zeby zalatwic odpowiednia ilosc wystarczajaca na zabezpieczenie egzystencji.

przez achino 03 lis 2015, 23:34
Lol, pięknie dziękuje za ten instruktaż :P Jeszcze jakbyś podał adres do jakiegoś wiarygodnego vendora, tobym chętnie skorzystał :P Od zolpidemu się nie uzależnię, bo nie wyobrażam sobie, jak można to brać codziennie lub kilka razy dziennie lol. Lubie ten stan odurzenia, prawie tak dobrze jak po alku, a zero kaca.
Zolpidem, Phenibut

przez Kalebx3 04 lis 2015, 14:24
Na koniec dodam ze trzeba sie przy tak duzej ilosci pochlanianych tabletek , pomimo tak wielu kontaktow i tak duzego doswiadczenia , sporo modlic zeby zalatwic odpowiednia ilosc wystarczajaca na zabezpieczenie egzystencji.

Dzoszua, aleś Pan wykładzik strzelił !
Powiedz mi te " sporo " to"ile ", pytam poważnie .
Od zolpidemu się nie uzależnię, bo nie wyobrażam sobie, jak można to brać codziennie lub kilka razy dziennie lol

achino, można brać / palić raz na rok i być uzależnionym . Uzależnienie to " tęskonota duszy " za danym stanem ,,, i niekoniecznie spełniona .
Nie pale już ( trawy ) ponad rok , a wciąż /czasami tęśknie za tym luzem jaki daje trawa . Siedzę w tym po uszy w gównie , nawet paląc raz na miesiąc .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez achino 04 lis 2015, 23:33
A może jest tez tak, ze wokół tematu uzależnień zbudowano cały przemysł, na którym zarabia się mnóstwo kasy. Rozumiem, ze np. alkoholizm to straszny problem, ale jeśliby tęsknota za działaniem jakiejś substancji miała decydować o uzależnieniu, to już czas, bym zamknął się w domu wariatów. Przecież jak się ma nerwice lekowa to się tęskni do wszystkiego, co uwalnia od napięcia - benzo, alkoholu, zolpa, fenibuta i innych ruskich nootropow, opiatów, GBL-a. To taka choroba.

No ale może rzeczywiscie jestem uzalezniony od wielu rzeczy, w koncu nawet na wiki jest napisane, ze duza czesc fobikow spolecznych jest uzalezniona.
Zolpidem, Phenibut

przez Lord Kapucyn 05 lis 2015, 16:43
Zawsze mozna kupic w internetowej "aptece" indyjski generyk zolpa. Marza zabojcza co prawda, 120 tabletek po 20mg za minimalna krajowa, ale kto bogatemu zabroni. :lol: Nalogowcowi poziom:hard I tak starczy to na kilka dni.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg