ZOLPIDEM(Hypnogen,Nasen,Onirex,Polsen,Stilnox,Zolpic,Zoratio

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
54
76%

Nie
5
7%

Zaszkodził
12
17%

Liczba głosów : 71

przez deoodeoo 23 paź 2015, 11:09
co trzeba powiedziec zeby dostac ten zolpidem?

przez tutenchamon 23 paź 2015, 19:16
na mnie nie dziala :(

przez Lord Kapucyn 23 paź 2015, 19:25
deoodeoo, Normalnie, idziesz do psychiatry mówisz- "panie, spać nie mogę, życie mi się sypie, w pracy jestem jak z krzyża zdjęty, żona mnie tłucze wałkiem w domu bo mi nie staje jak nie dośpię, na ręcznym jadę , dzieci ryczą, też spać nie dają , mam ochotę je pozawybijać młotkiem, muszę sobie zapałki wkładać między powieki jak w temu facetowi w mechanicznej pomarańczy co przeru.hał żonę od tego starucha, na 3 litrach kawy dzbanku jadę dziennie, serce mi już wysiada, termin do kardiologa pół roku. no i brałem wcześniej hydroksyzynę, ale to mi nie pomaga, jakiś sedam czy coś też kiepsko, ale to podobno uzależnia, dałoby radę coś mniej uzależniającego co krótko działa?? i żebym nie utył po tym jak dupa mojej starej (unikniesz miansy/mirty)."

Możesz dzień wcześniej podrasować aparycję dla zwiększenie wiarygodności- narąbać się, zawalić nockę i pójść niedospany na ostrym kacu(nie mówiąc, że piłeś), a pozostałości woni alkoholu miętówkami zamaskować.

A tak serio- to tu nie Sekcja doradztwa ds. walenia w uja z lekarzami, ani drugie hyperreal.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deoodeoo 23 paź 2015, 20:46
da jak powiem ze spac nie moge tylko ? :D

przez Psychotropka`89 23 paź 2015, 22:35
deoodeoo, to za mało... :mrgreen:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez achino 24 paź 2015, 00:18
Nie da. Trzeba miec ziomka.

Bylem u psychiatry, konowalki, komercyjnie (120 PLN). Przed gabinetem wielka fura... W środku tlum. Przecietny czas wizyty 5-10 minut. Bez zadnego problemu wypisala 2 recepty na alprazolam plus pelno innych rzeczy. Zolpidemu nie chciala "uzalezni sie pan". Jestem zaopatrzony w benzo do tego stopnia, ze patrzec na nie juz nie moge - rzygac mi sie chce. Tylko zolpidemu nie mam. A tak milo wrzucic zolpi i byc w innym, lepszym swiecie :(

przez Don Kamillo 24 paź 2015, 07:52
deoodeoo napisał(a):da jak powiem ze spac nie moge tylko ? :D

To Ci przepiszę Hydroksyne :mrgreen: :mrgreen:

A tak na poważnie są inne leki nasenne które nie uzależniają, jak nie musisz, to nie bierz tego
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez Dzoszua 25 paź 2015, 16:56
Śmieszne jest dosyc jak ktoś pisze że zolpidem nie uzależnia fizycznie. Przez 2.5 roku wskoczyłem z 10 na 200mg , po 5 tygodniowym detoksie w szpitalu psychiatrycznym (nieukończonym) jestem na 12.5 mg, tak tak dziele tabletki na cwiartki. 2.5 mg biore w ciagu dnia bo jesli nie wezme to czuje mrowienie szczeki dloni oraz stop , poce sie przeokrutnie , nie jem, boli mnie w splocie słonecznym. 10mg biore na noc po czym spie 4-5 godzin przerywanym snem. Nie chce mi sie nawet pisac co sie dzialo jak bylem na dawce 200 mg i nie mialem tabletek(skonczylo sie w szpitalu), bo przy takiej dawce trzeba miec paru lekarzy zeby w miare sprawnie kombinowac nastepne dawki. Ja tam redukuje dalej, jak pomysle ze jeszcze 1.5 miecha temu bylem na 20 tabletkach to odrazu dostaje skrzydel nie wyobrazam sobie poddac sie i do konca zycia miec stycznosci z tym narkotykiem. Pozdro dla swiadomych okrucienstwa jakim jest uzaleznienie od zolpidemu.

przez Lord Kapucyn 25 paź 2015, 17:19
Dzoszua, racja, znam w rl osobę, która doszła bodaj do 800-1000mg/dobę. To jest bite 80-100 tabletek dziennie! Potem już trzeba się nieźle nagimnastykować- oblatywać paru lekarzy w mieście, załatwiać od znajomych, od weterynarza, kupować przez neta recepty albo samego zolpa, fałszować recepty.

Owszem- zolpidem daje cudną fazę i w piękny sposób iluzorycznie(!) uwalnia od mąk natury egzystencjalnej, ale czy warto płacić potem tak wysoką cenę- detoks, terapia, problemy finansowe, rozkład życia rodzinnego ,społecznego, dodatkowe problemy psychiczne? Nie warto. A to , że barany opisują go jako nieuzależniający niebenzodiazepinowy lek nasenny to już inna broszka. To że selektywnie aktywuje podjednostkę alfa1 receptora GABA-A nie ma znaczenia, pole do nadużyć i potencjał uzależniający ma taki sam jak benzodiazepiny albo nawet gorszy. Wszystkim lekarzom i innym mędrcom w białych rękawiczkach, którzy twierdzą, że zolpidem nie uzależnia zalecam /cenzura/ z rozpędu głową w ścianę.

Moderator/ R2 - D2

przez Kalebx3 25 paź 2015, 17:32
Owszem- zolpidem daje cudną fazę i w piękny sposób uwalnia od mąk natury egzystencjalnej

piszecie , jakby to jaka heroina była , a to ( jak dla mnie ) przeciętny usypiacz , nic więcej . nawet u mnie na sen to lepiej clon działa niż ten "cudak "
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Lord Kapucyn 25 paź 2015, 17:33
Kalebx3 napisał(a):
Owszem- zolpidem daje cudną fazę i w piękny sposób uwalnia od mąk natury egzystencjalnej

piszecie , jakby to jaka heroina była , a to ( jak dla mnie ) przeciętny usypiacz , nic więcej . nawet u mnie na sen to lepiej clon działa niż ten "cudak "

Jednak jest jakiś powód dla którego ludzie dochodzą do 120 tabletek/ dziennie, nie sądzisz? Bo "na spanie" raczej tego nie biorą. Najwięcej ile sam tego wziąłem to 60mg(6 tabletek) bez wyrobionej tolerancji. To był punkt zwrotny- nie chcę z tym lekiem mieć więcej nic wspólnego i basta. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek predyspozycje, ciągoty do nadużywania, to niech bezwzględnie poszuka innego leku nasennego. Wiem jaki sam miałem po tym "lot". Wiem też jakie "loty", a potem jakie potworne zjazdy miała znajoma o której wspomniałem w poprzednim poście. Potem od tego ścierwa nie jest tak prosto się uwolnić, mimo detoksów, odwyków , powraca się niestety do tego, ciągle gdzieś tli się w głowie ta zolpidemidowa faza, są kryzysy, znów myśli się jak zakombinować, żeby to gdzieś wyrwać ,znowu to poczuć.

Moderator/ R2 - D2

przez Dzoszua 25 paź 2015, 17:37
Hehe heroine odstawia sie odrazu, zolpidem nie bardzo

przez achino 25 paź 2015, 17:58
To pozostaje we krwi jakieś 8 godzin, a wiec uzależnieni musieli przyjmować kilka razy na dobę.

Faza jest cudowna. Wszystkie problemy odpływają o wiele lepiej niż na benzo.

-- 25 paź 2015, 17:58 --

Dzoszua napisał(a):Hehe heroine odstawia sie odrazu, zolpidem nie bardzo

Na filmach.

przez Don Kamillo 25 paź 2015, 18:08
Po tym co piszecie cieszę sie niezmiernie że dałem sobie spokój po jednej paczce nasenu. ;)
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

Sortuj wg