ZOLPIDEM(Hypnogen,Nasen,Onirex,Polsen,Stilnox,Zolpic,Zoratio

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
54
76%

Nie
5
7%

Zaszkodził
12
17%

Liczba głosów : 71

przez tahela 27 kwi 2015, 22:31
siostrawiatru, bo tak to jest po zolpim niestety, da sie wyjsc z tego,ale cięzko sie to odstawia,
ja kiedys sobie telefon komórkowy tak schowałam ,ze nie mogłam go znaleźć, szukałam nawet pod oknem czy nie wyrzuciłam, znalazłam pół roku później, miałam juz nowy i duplikat karty, ale na sen działa bardzo dobrze, najlepsze tylko trza uwazac zeby nie odpłynąć w szeroka dal po tym
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Arasha 27 kwi 2015, 22:59
Psychotropka`89, Tobie nikt kazań robił nie będzie ! W końcu nie bierzesz tego dla fazy :nono:
A ta pełna siata, to ile konkretnie :lol: ? ( opakowań )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez tahela 27 kwi 2015, 23:04
nikt nie bierze dla fazy albo nikt nie zaczyna brac dla zabawy tylko dlatego ,ze ma sie kłopoty ze snem a mozna nie wiadomo kiedy popłynąc na tym, ja tez dojadałam po nocach i nie pamietałam ,ze to brałam ,dopiero rao widac było, tolerka rosnie bierze sie coraz wiecej film sie urywa, ale zawsze wiadomo ze wystarczy kilka tabletek a nie całe opakowanie a tu człowiek nagle traci nad tym kontrole
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hennepin 29 kwi 2015, 21:45
Tak, telefon trzeba wyłączyć, kontrolę nad sobą się bardzo szybko traci i ma się traumę bo nie pamięta człowiek co robił, ja teraz biorę tylko jedną i potrafię się kontrolować.

przez NieznanySprawca2.0 29 kwi 2015, 21:48
tahela napisał(a):nikt nie bierze dla fazy albo nikt nie zaczyna brac dla zabawy tylko dlatego ,ze ma sie kłopoty ze snem a mozna nie wiadomo kiedy popłynąc na tym, ja tez dojadałam po nocach i nie pamietałam ,ze to brałam ,dopiero rao widac było, tolerka rosnie bierze sie coraz wiecej film sie urywa, ale zawsze wiadomo ze wystarczy kilka tabletek a nie całe opakowanie a tu człowiek nagle traci nad tym kontrole

Najlepiej jest zjeść grzecznie jedną tabletkę na sen, a obudzić się z pustym listkiem. :pirate: Szalony lek.

przez oskaka 29 kwi 2015, 22:04
Od czasu do czasu miałem strasznie popaprane sny i podobno wierciłem się niemiłosiernie ale nie dzwoniłem nigdy, ani nie odstawiałem jakiegoś teatru :D skutecznie działało przeważnie połowa tabletki ;) zawsze lekarz miał problem, żeby mi wypisać recepte. Pomimo zjedzenia kilku opakowań nigdy nie czułem uzależnienia, jadłem go tylko doraźnie. Sen niby spoko ale tak jakby "sztuczny".
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

przez Psychotropka`89 30 kwi 2015, 22:40
Arasha napisał(a):Psychotropka`89, Tobie nikt kazań robił nie będzie ! W końcu nie bierzesz tego dla fazy :nono:
A ta pełna siata, to ile konkretnie :lol: ? ( opakowań )

Dzięki... kazań mi nie potrzeba. :D
To fakt... Nie dla fazy. :?
Bałam się tej siatki otwierać ale robię to specjalnie dla Ciebie! :pirate:
Onirex: 11 opakowań :shock: :roll: ;
Polsen <nabyty drogą niebezpośrednią :P , ale że słabawo działa, to leży, na czasy posuchy chyba :roll: >: :roll: : 7 opakowań.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez alicja155 03 maja 2015, 17:58
a powiedzcie mi ,czy jest taka możłiwość że pomimo tego samego składnika podstawowego- Zolipdemu, jest różnica między np Hypnogenem, a Nasenem ?
Dziwne to, albo moja podświadomośc płata mi figle.
Dotychczas brałam Hypnogen albo Noxizol ,od pewnego czasu 1,5 tabl. Teraz w aptece nie mieli ani tego, ani tego to dała mi babka Nasen.
Przedwczoraj wzięłam 1,5 tabl i jakby poźniej zaczął działać, wczoraj tez 1,5 wzięłam i zmogło mnie dopiero po ok 1,5 godzinie i to tak jakoś cięzko, ale to chyba niemożliwe, by była różnica?

Ja obecnie walczę z odtsawienie Kwetiapiny po której mam wilczy apetyt.
Biorę teraz Nasen 15 mg+ 25 mg kwetapiny co trzeci dzień. Zmierzam do całkowitego odstawienia.
Niestety jakość snu bez kwetiapiny nie jest już tak dobra, jak po jej zażyciu i widzę znaczącą różnicę, ale ten lek pomógl mi w zdobyciu wagi +6,5 kg, a leciała dalej do przodu ...
Także dawki Zolpidemu nie zwiększam, odstawiam ketilept- nie jest źle.
Byłoby piękie gdybym po 1 zolpi zasypiała, ale robiłam próby i jak wezmę ketilept to jeszcze jako tako, choć długo to trwa, ale bez ketileptu na 1 zolpi mowy nie ma. Czuję tylko lekkie zamulenie, a najpierw pobudzenie i to mnie wkurza, bo chcę się wyciszyć a mi się chce wtedy sprzątac, iśc na spacer itd... przy dawce 1,5 tabl jest tylko taki moment euforii-trwa u mnie z 20 min- wtedy mąz chowa mi telefon i zamyka w mieszkaniu na klucz:D
Inaczej dzwonię, piszę smsy, maile i wychodzić chcę na dwór- czego kolejnego dnia nie pamiętam, lub jak przez mgłę.
ALe słuchajcie ostatnio 2x próbowałam ziółek u siostry.
Syropek taki się nazywa Sedomix , śmiałam się to pic na wodę i ma mi nie wkręcać, że to działa.
Popatrzyłam na nią , a ona po zażyciu 4 ml (podwójna dawka) jakoś się zaczęła motać w gadce.
Myślałam, że udaje, ale nie..usnęla jakies 40 min po zażyciu.
Jako że miałam dostęp , chciałam sprobować i zrobiłam eksperyment...
Wypiłam 4ml specyfiku i wzięłam 1 Hypno i wiecie co?
zasnęłam.. bez schizy, urywania filmu, usnęłam bez euforii ,na spokojnie.
Drugego dnia zrobiłam to samo i tez usnęlam..

Myślicie że mogę to jedn z drugim mieszać i tak sobie zejśc do dawki 1 tabl Zolpi?
Smieszne nie?
Mnie to np śmieszy trochę, że jestem uzależniona dośc poważnie bo biorę kilka m-cy zolpi,a tu ziółka i bach, połozyły niedźwiedzia...

przez inez3 23 maja 2015, 08:29
Cześć, właśnie minęła moja 2 noc z Polsenem ),5 tabletki. Problemy ze snem oczywiście wynikają z nerwicy. Na razie walczę sama w zestawie z hydroksysyną i terapią (leki odstawiłam 1,5 miesiąca temu, a wszystko znów się zaczęło od nakręcenia się dziwnymi zawrotami głowy kilka razy w tyg, a potem już poszło). Po ostatniej sesji gdzie okazało się, że tak na prawdę sama potrafię się uspokoić i walczyć z nerwicą, uświadomiłam sobie jakie to niby proste. Niestety na sesji wszystko ładnie pięknie, ale jak tylko stamtąd wychodzę to jakbym traciła tą zdolność i nerwica szaleje sobie w najlepsze. Ale do meritum. Nie wiem co się stało, ale od tego dnia budzę się o 3 rano (zasypiam bez problemu) i już nie mogę usnąć. Po pierwszej takiej nocy skończyło się tak, że czułam się fatalnie i musiałam wyjść z pracy, a nerwica się rozszalała. Co do polsenu - biorę 2 dni te 0,5 tabletki, usypiam, ale i tak się budzę o tej 3 (dokładnie codziennie o tej samej godzinie). Wiem, że 5h snu (tyle zazwyczaj wychodzi) to nie jest tragedia, ale jak się budzisz i nie możesz zasnąć to nie fajna sprawa. Będzie różnica po 1 tabl?

przez Arasha 24 maja 2015, 22:03
inez3, nikt Ci nie odpowie na to pytanie ( dla jednego może być, dla drugiego - nie ). Jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez cytrynka84 24 maja 2015, 22:24
inez3, spróbuj cala tabl.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez achino 01 cze 2015, 15:51
Musze przyznac, ze uwielbiam Nasen, ale nie jako srodek nasenny, ale rekreacyjnie, Juz 1 tabletka daje niesamowity luz i takie uczucie jak gdyby sie snilo na jawie. Nie odczuwam po Nasenie zadnej sennosci/ zamuly - jest po prostu fajnie, lepiej niz po benzodiazepinach. Jestem pewien ze gdyby wypalic zielsko po lyknieciu Nasenu, to byloby jeszcze piekniej :)
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez Psychotropka`89 01 cze 2015, 15:58
achino napisał(a):Jestem pewien ze gdyby wypalic zielsko po lyknieciu Nasenu, to byloby jeszcze piekniej :)

Niekoniecznie... ;) Ale to na pewno też zależy od organizmu. Ja po takim mixie źle się czułam. Muliło mnie, gapiłam się tępo w jeden punkt. Sieczka zamiast mózgu. Ktoś coś do mnie mówił, a ja zamiast słów, słyszałam jakieś zlepki liter, byłam kompletnie niekumata. Bałam się, żeby mi tak nie zostało, więc odpuściłam takie mixy. :roll: Faza nieprzyjemna, przynajmniej nie dla mnie. Czułam się jak upośledzona. Do tego bełkot zamiast mowy, na nogach się nie utrzymywałam... Nie, nie... Zdecydowanie niefajnie. :lol:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez achino 01 cze 2015, 17:33
A to bardzo, dziwne, dlatego ze zolpidem to jest praktycznie benzodiazepina, tylko bardzo selektywna. A ja zawsze pale po benzodiazepinach, w przeciwnym razie dostalbym schizy. I zawsze po zazyciu xanaxu i wypaleniu zielska mam przyjemna faze. Benzo pozwala uniknac schizy od zielska.

Sortuj wg